>
>
>

страница 42 от 42

<< < 39 40 41 42
Публикувано на 14-05-2019 16:05 | RE: Записване на борса след бригада в Англия
miroslava999
Потребител

Здравейте , надявам се някой да даде мнение или съвет по въросния ми проблем . Записана съм в бюрото по труда ,записана съм и в ной . Изисквахме от там у 1 ,дойде сгрешено , обжалвахме го декември месец 2018 , до днешна дата нямам отговор от тях със у1 .Чакаме си го търпеливо . За тази цел пуснах и през сайта на hm revenue , у 1 ми пристигна днес . Но понеже подавам за няколко периода назад , на първата страница периода ми е сгрешен пише 20/07/2017 , а в документите пред ной който съм попълвала аз датата ми е 20/04/2017 - която е вярна и реална . Не знам защо у 1 дойде със сгрешена дата , говорим за разминаване от 3 месеца .... ??????????????????????
Жената в ной , каза че ако реша да използвам това у1 подписвам
Декларация с която давам съгласие да се използват тези данни и дати , но при дадена проверка и засичане на тази нередност и разминаване от три месеца в датите , при бъдещо отпускане на обещетение , ще ме накарат да връщам
Пари . Някой имал ли е подобен проблем. Иии как точно да процедирам ???
Ще съм благодарна ако съдействате

страница 42 от 42

<< < 39 40 41 42

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23507 | Форумни мнения 29572 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 67 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: plamenht
Бригадири в момента или преди малко във форума:
emo-ivanov miroslava999 plamenht DS mitko55 ag_s dzhemal miama Djako brobro88 ivo_dv tugi Ivo Stefan35 piv70 miro75 mustafabobev nadq83 skresh ivelina95 cecinka9 prevoz Simensa Ileto2244 viceroy

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти