>
>
>

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 08-03-2018 14:06 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
miama
Потребител

Документа идва по Български Пощи. Не по email, не по еконт, не по FedEx, не по ups а с наште бавни Български пощи. Някой ако Ви каже че може да Ви го изпратят на email е лъжа или някой се гаври с вас!!
Публикувано на 21-03-2018 15:13 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
Elenor9
Потребител

Здравейте!
Имам въпрос относно У1,който получих.
В точка 6 - "unemployent benefit entitlement" пише, че нямам право на обезщетение за безработица от офиса, издаващ документа.
Дали това ще повлияе по някакъв начин и няма да ми бъде отпуснато обещетение?
Благодаря предварително
Публикувано на 27-03-2018 13:20 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
bobinka
Потребител

Здравейте, подадох онлайн заявление за У1 на 02.02.2018 и на 26.03.2018 писмото е при мен. Наистина идва най-бързо от другите методи за изискване т. к.съм пуснала и попощата и в НОИ. Аз лично ще изчакам документа от НОИ защото мисля че в моетоУ1 има сгрешена сума да не стане объркване. Но за всички които чакат У1 и са подали онлайн имайте търпение ще пристигне. УСПЕХ!
Редактирано от bobinka на 27-03-2018 13:22
Публикувано на 21-09-2018 22:54 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
mimenceto
Потребител

Здравей Elenor9 какво се случи с твоя документ У1,като във точка 6 ти е било отбелязано ,че нямаш право на обезщетение .Аз съм подала във НОИ заявление ,но от там нямам отговор 10- месеца вече ,а днес ми пристигна У1 по пощата от сайта HM Revenue & Customes и имам същото отбелязване във точка 6,че нямам право на обезщетение според законите на държавата....Това беше ли проблем да не получиш обезщетение ако си дала твоето У1 във НОИ ?
Публикувано на 29-11-2018 12:52 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
manekena_1
Потребител

Добър ден,на 30 Октомври пуснах заявление за U1 и pay tax,след месец не съм получил нищо,проверих профила си в и на двете заявления е със статус we have send you a reply,в на самото заявление пишеше до 15 работни дни.Нека всеки да сподели за колко време е получил u1 и чека с данъците.
Публикувано на 19-12-2018 15:17 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
jobs777
Потребител

Здравейте! Пиша ви във връзка с изискването на документ У1 от Англия за признаване на трудовия стаж, за да мога да го добавя към този в България и да си ползвам платената отпуска, защото не ми стига само стажът от България. Мисълта ми е само този документ ли ми е нужен и можете ли подробно да ми обясните как да си го попълня в онлайн формата, защото в НОИ казват, че не може документът да се предостави за лично ползване, а трябва да съм безработна и да се запиша в бюрото по труда като такава, за да го направят те по служебен път. Тази година не съм била в Англия, но доколкото знам може да се изиска такъв документ за период от три години назад. Имам иншурънс, П45 от различните ферми, в които съм била, и последни пейслипове. Прегледах информацията за попълване на онлайн форма, но някои неща малко се разминават и не мога да се оправя. А и в полето, където трябва да пиша от коя до коя дата съм била там, е само едно. а Аз съм била няколко пъти за по няколко месеца и няма къде да го напиша. Както и заплащането ми е било на седмица, но е било различно, няма как с точност да ги пиша тези неща. Ако можете да ми помогнете, ще съм ви много благодарна!
Хубав ден!
Публикувано на 19-12-2018 17:36 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
fytbolistkata14
Потребител

jobs777 когато достигнете до точката с работодателите ще се появи "add" с този бутон можете да добавите колкото работодатели имате или искате. В графата с паричното Ви възнаграждение, трябва да напишете средното Ви възнаграждение за периода от един работодател (например работили сте 2 месеца при един човек за тези 2 месеца сте получили 2000паунда ще напишете 1500~1300паунда , това е средно аритметично), ако си преведете въпросите дори и с гугъл преводача ще знаете какво да пишете - average - средно аритметично. Никой не Ви иска с точност да смятате, служителите ще си го сметнат чрез Вашите данни иншуранс, последен пейслип, П45 и други документо който изпратите!!! .

„Вие сте това, което правите, а не това, което казвате, че ще направите.“
Публикувано на 20-12-2018 18:27 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
vonadroy
Потребител

Здравейте почвам да попълвам заявлението за U1 от сайта HMRC обаче като стигна до въвеждане на посткода и адреса ме отхвърля не ми дава да продължа ако може някой да ми обясни как точно трябва да го напиша
Редактирано от vonadroy на 20-12-2018 18:29
Публикувано на 14-01-2019 14:37 | RE: Изискване на U1 от Англия онлайн
vesig
Потребител

Здравейте! Имам проблем с У1. Историята ми е малко заплетена и глупава..
Имам стаж в Англия 3 години. Върнах се в България юни 2017. Не знаех, че мога да си изискам У1 от България и помолих братовчедката на мъжа ми да го направи от там. Адреса за получаване беше въвела този на квартирата на мъжа ми тогава (сега е в друга квартира). Но писмо не е дошло и после забравих, че трябва нещо да получавам, защото тогава не ми беше нужен документа.
Октомври 2018 изисках У1 онлайн, след около 3 седмици ми дойде писмо, но не е У1, а National Insurance contributions (NICs).
Сега си го обяснявам, че 2017 са ми пратили У1, но писмото явно е някъде загубено или върнато, или незнам...
От декември пак съм в Англия и ще съм тук още около месец.
Като се върна ще имам ли право да си изискам У1 за тези 3 месеца? Имате ли идея как да си получа У1 за предишните 3 години?

страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23508 | Форумни мнения 29572 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 48 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: pioneer
Бригадири в момента или преди малко във форума:
brobro88 plamenht miro75 miama miroslava999 mitko55 derada5 emo-ivanov DS ag_s dzhemal Djako ivo_dv tugi Ivo Stefan35 piv70 mustafabobev nadq83 skresh ivelina95 cecinka9 prevoz Simensa Ileto2244

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти