>
>
>
Публикувано на 11-02-2018 18:25 | У1 след работа в две фабрики
mariq73
Потребител

Здравейте! Някой дали е запознат как е правилно да бъде формулирано като дати и съответно доходи У 1- то след работа в две фабрики като няма прекъсване между двете.Приключвам работа в едната и веднага съм започнала в другата.Дойде У1 с дати на една страница начална от първата фабрика и крайна от втората . Всъщност целия период ,но на следващата страница пише периода от втората ф-ка и дохода от нея.В НОЙ не го приемат трябвало и на двете места в документа да са еднакви датите.Някой има ли с същия проблем и как трябва да е след работа в две фабрики?
Публикувано на 12-02-2018 11:29 | RE: У1 след работа в две фабрики
ar7ificial
Потребител

Привет Мария , опитайте да се свържете с HMRC и им обяснете ситуацията , аз бях по същия начин липсваше ми дохода.Обясних им какво искам,получих У1 отново с дохода ми,но при мен отново имаше объркване във датите в които съм почнал работа и от нои естествено отново казаха че не става и сега ще звъня отново да попитам за 3ти път дали ще дойде документа
Публикувано на 12-02-2018 19:33 | RE: У1 след работа в две фабрики
mariq73
Потребител

Телефон за връзка с HMRC може ли? Бързо ли се свърза с тях? Свърза ли се отново с тях и какво казаха ще споделиш ли?!?
Публикувано на 16-02-2018 23:23 | RE: У1 след работа в две фабрики
T83
Потребител

Здравейте,аз също съм с такъв проблем работех 3месеца в една ферма веднага след това започнах в друга за още един месец и се прибрах. Сега ми взимат периода за определяне срока на обещетение за четирите месеца ,но дохода от който ми определят обещетението е само от последния месец и съответно пускам опревержение както ме посъветваха и от Нои.Но ме притеснява че сигурно е напразно тъй като ми казват, че няма да променя нищо, защото се взимал дохода само от последния работодател.Това е супер тъпотия.Някой може ли да ми даде яснота,че всеки ми говори различни неща.
Публикувано на 19-02-2018 16:18 | RE: У1 след работа в две фабрики
T83
Потребител

mariq73 писа:
Здравейте! Някой дали е запознат как е правилно да бъде формулирано като дати и съответно доходи У 1- то след работа в две фабрики като няма прекъсване между двете.Приключвам работа в едната и веднага съм започнала в другата.Дойде У1 с дати на една страница начална от първата фабрика и крайна от втората . Всъщност целия период ,но на следващата страница пише периода от втората ф-ка и дохода от нея.В НОЙ не го приемат трябвало и на двете места в документа да са еднакви датите.Някой има ли с същия проблем и как трябва да е след работа в две фабрики?
Публикувано на 19-02-2018 16:23 | RE: У1 след работа в две фабрики
T83
Потребител

Здравей, и аз имам същия проблем .Ти имаш ли някакво развитие.От НОИ ми казват да си пусна опревержение.Проблема е ,че други ми казват ,че се взимал само последния работодател ,но така три месеца от първата ферма все едно не съм работила.Моля пиши ако знаеш нещо повече.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23387 | Форумни мнения 29408 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 45 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: Lile
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 mitko55 kontrola88 Diana D miro75 Sisi kiss ottuka3 miama celtikking1 DS Asq Atanasova ag_s Ivo SeverinaRose... N1nna Old_Goblin arunkardzhaliev HrPachev beihan71 Ivkah1 emo-ivanov pharrellvp Kaligula21 Braian81 zombyto

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти