>
>
>
Публикувано на 30-08-2018 15:47 | Регистрация в бюрото по труда
cvety_stoyanovaa
Потребител

Здравейте!Знам,че срок за регистрация в БТ е 7дневен.Но от кога?
В п45 на leaving data пише 27.08 ,а последния ден на пей холидея ми е 10 септември.В тактв случай 7 дни от 27.08 или 10.09? Благодаря
Публикувано на 30-08-2018 19:54 | RE: Регистрация в бюрото по труда
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

От P45 трябва да е.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Публикувано на 08-09-2018 16:56 | RE: Регистрация в бюрото по труда
yoana88
Потребител

Здравейте,бих искала да попитам бях в майчинство 2 год ,което свърши януари 2018, след което бях във ферма в Англия 5 месеца до юли 2018.Тъй като си мислех ,че нямам минали 3 г от предната борса не се усетих на време и така изпуснах 7 дневния срок и минаха 2 месеца от 1 седмица съм назначена във фирма с осигурителен стаж мисля някъде 300 лв за 2 седмици срок.Та въпросът ми е ще взема ли добра борса или трябваше веднага след Англия да се запиша и дали ще ми сметнат цял месец при ,което трябва да вземат и 2 седмици отанглийския доход ,защото знам ,че вече се определя борсата на база последна работа.
Публикувано на 23-09-2018 02:00 | RE: Регистрация в бюрото по труда
mimenceto
Потребител

Здравейте на всички Имам проблем с документа У1 ,ако някой е имал същия проблем нека да даде съвет Бях 4-месеца в Англия ,като се прибрах в 7-дневен срок се записах в бюрото по труда и веднага в НОИ подадох необходимите документи.Вече 10- месеца във НОИ не получавам този документ ог там ми отговарят,че трябвало само да чакам ,преди няколко дни ми пристигна чрез Български пощи У1,което изисквах онлайн в сайта Hm revenue & customs ,и във точка 6 ми е отбелязано,че нямам право на обещетение според законите на държавата...Ако занеса във НОИ моето У1 с това отбелязване ще повлияе ли на обещетението да не го получа?
Публикувано на 24-09-2018 11:54 | RE: Регистрация в бюрото по труда
mimenceto
Потребител

Здравейте на всички незнам дали пиша на правилното място,но моят проблем е ,че работих в Англия 4-месеца като се прибрах в 7- дневен срок се регистрирах в Бюрото по труда и след това подадох необходимите документи във НОИ .Вече 10-месеца във НОИ не получавам У1 като попитам какво се случва те ми отговарят,че трябва само да чакам....Преди няколко дни получих по Български пощи У1,което изисквах онлайн в сайта Hm revenue & customs ,обаче във точка 6 ми е отбелязано,че нямам право на обезщетение според законите на държавата,тоест ако занеса моето У1 във НОИ това дали ще бъде проблем да не получа обезщетение наистина ,някой имал ли е подобен проблем ? Благодаря
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23403 | Форумни мнения 29421 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 50 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Georgi Bolgurov
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Dakr003 miro75 lykrecij mitko55 silviyatsone... Braian81 ili_p fgrgh ottuka3 lale Georgi Bolgurov miama Kiki888 kserx76 bimog27 Hristo zhely... Prikazka62 emo-ivanov DRAKA gavrilova61 Elektra kontrola88 SeverinaRose... Zlatinapetrova elitow343

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти