>
>
>

страница 1 от 8

1 2 3 4 > >>
Публикувано на 07-06-2011 17:28 | HQ Services?
DesiDraganova
Потребител

Някой да е чувал за HQ Services? http://british-agency.co.uk/.Не съм много съгурна,че питам на подходящото място

Редактирано от Elektra на 28-06-2011 08:41
Публикувано на 07-06-2011 21:25 | RE: HQ Services?
Tatko Barba
Потребител

Намира се в: ALWAYS SOMEWHERE

А каква е тази дискриминация срещу пушачите?
Иначе изглеждат сериозни,най малкото не взимат пари напред.Ти пробва ли да се свържеш с тях за повече инфо?

Моля, пишете на кирилица!
Мойта лесна, аз съм прост. Да му мислят по простите!
БЕБО ИМА ПИШКА
Публикувано на 08-06-2011 09:42 | RE: HQ Services?
DesiDraganova
Потребител

Tatko Barba писа:
А каква е тази дискриминация срещу пушачите?
Иначе изглеждат сериозни,най малкото не взимат пари напред.Ти пробва ли да се свържеш с тях за повече инфо?

Дам Обадиха ми се вчера и трябва да ида да занеса медицинско и свидетелство за съдимост и да ми направят профил И на мен ми изглеждаха сериозни,но след като към обяд ми се обадиха от ****** и попрочетох за тях из нета.....понаплаших се

Публикувано на 11-06-2011 11:19 | RE: HQ Services?
vesky2011
Потребител

Аз също се ровя из нета за отзиви от тях, защото ми се струват сериозни. във вторник пътувам за Лондон,сключих даоговор с HQ Services. изпратиха ми точния адрес и семейството при което ще ходя ми се обадиха, имат две деца и са банкери. много се притеснявам,но момичетата от офиса ме убедиха че ще сме в постоянен контакт и ако реша да смена семейството и не съм съгласна с нещо ще мога да разчитам на тях.
реших да пътувам с тях защото не взимат големи комисионни като другите фирми и не лъжат че ще се вдига стартовото възнаграждение както другите го правят.не взимат и предварително пари, взимаш си билета и заминаваш. казват минимума който те ти гарантират че ще взимаш.предпочитам така отколко да ми казват някои фирми колко пари аз ще съм могла да спестявам....има самостоятелна стая и достъп до интернет там което е добре, казаха ми че нищо не се заплаща в семейството, храна и всичко което ти е необходимо като ежедневни неща за ползване,семейството го осигорява
имейла ми е [email protected] ще ви пиша и от там как е, успех на всички и стискайте палци

Публикувано на 11-06-2011 11:21 | RE: HQ Services?
vesky2011
Потребител

ааа за цигарите наистина е така,предупредиха ме че ако пуша в къщата и пред децата ще ме изгонят от работа.там не се гледало с добро око на пушачи жени.

Публикувано на 27-06-2011 10:26 | RE: HQ Services?
kirad
Потребител

Моля ви кажете дали някой няма повече информация за въпросната фирма HQ Services? http://british-agency.co.uk/
Дали някой е започнал работа чрез тях и доколко е доволен !!!

Редактирано от Elektra на 27-06-2011 12:50
Публикувано на 28-06-2011 07:59 | RE: HQ Services?
pipilina
Потребител

И аз ви моля дайте повече инфо за HQ Services!Почти няма никаква информация в нета.

Публикувано на 28-06-2011 21:40 | RE: HQ Services?
kirad
Потребител

Почти никаква ли ? Направо никой нищо не казва за тях !
Хайде,хора, все някой е чул нещо или знае дали са коректни !

Публикувано на 29-06-2011 00:49 | RE: HQ Services?
mirish
Потребител

az v momenta rabotya v London ,da naistina sa tochni i korektni kakvoto kazaha e vsichko vyarno OT HQ SERVICES .SMELO NAPRED,USPEHcool

Elektra: Пиши на кирилица

Редактирано от Elektra на 29-06-2011 08:31

Публикувано на 29-06-2011 12:12 | RE: HQ Services?
kirad
Потребител

Благодарим за отзива !
Ще се радваме да чуем още мнения

страница 1 от 8

1 2 3 4 > >>
Прехвърли се към форум:

Защо искате да работите в чужбина?

За да спестя пари

Защото не ми се живее в България

За да видя свят

За разнообразие

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.

taxi

cargo

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 20642 | Форумни мнения 37399 | Качени: 2959 снимки
Посетители онлайн в сайта: 27 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: tit101
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bloodyroot anitobe puldin Mitko_Stefanov Special monbat Ivo asiiiiii tit101 Bazuka Johnnystorm Emil87 pepitka atanasov_eu mad tyshA mariyan584 valio877 niko_manolov miro75 Myprivate advanced Gerrard Mancata hasanat84

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2015 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти