форумфото галерияпотребителиполезни връзки регистрация важна информация Търсене нови теми
 Вход за потребители

Потребител

Парола

Нямате регистрация?
Натиснете тук, за да се регистрирате.

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
Последно онлайн
 ninja30303001:26:27
 irinkabalerinka03:02:15
 ivanka750503:07:12
 petar iordanov04:14:52
 miro7504:25:29
 lyubomir_6704:43:59
 cris_tirrel04:47:59
 vendetka1204:49:54
 falit05:08:07
 miroks05:32:09
Гости на линия: 10
Членове на линия: 0
Най-нов: boriiig
taxi

Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Случайна снимка
Alton Towers
Alton Towers
Последни коментари
 Ахахахахха, тва б...
 къде е правена сн...
 Хубава ферма няма...
 Бях във ферма и н...
 Все едно гледам м...

Потребител

Здравейте, хора!
Попаднах на една фирмА по пбява в джобс.бг..ходих до офиса им за интервю с работодател уж, а се оказа, че мацката, която ме разпитва беше с няколко нива по-долу в английския от мен... както и да е. Платих си таксата от 25 лева за обработване на документи, а те от своя страна ми обясниха, че трябва да подпиша договор с тях, за да започнат да ми пращат работни оферти по имейл. Таксата им за заминаване са "нищожните" 1500 лева. То е ясно, че пари ще се дават, ама някак си ми изглежда прекалено добре, за да е истина.
Ще съм повече от благодарен на всеки, който желае да сподели мнението си за конкретната фирма, а именно: МАНИЯ МХ ЕООД. Дали някой изобщо е заминал и ако да, доволен ли е и прочие..
Благодаря предварително!

Аватар на потребителя gabrielitka06
Потребител

martomalev писа:
Здравейте, хора!
Попаднах на една фирмА по пбява в джобс.бг..ходих до офиса им за интервю с работодател уж, а се оказа, че мацката, която ме разпитва беше с няколко нива по-долу в английския от мен... както и да е. Платих си таксата от 25 лева за обработване на документи, а те от своя страна ми обясниха, че трябва да подпиша договор с тях, за да започнат да ми пращат работни оферти по имейл. Таксата им за заминаване са "нищожните" 1500 лева. То е ясно, че пари ще се дават, ама някак си ми изглежда прекалено добре, за да е истина.
Ще съм повече от благодарен на всеки, който желае да сподели мнението си за конкретната фирма, а именно: МАНИЯ МХ ЕООД. Дали някой изобщо е заминал и ако да, доволен ли е и прочие..
Благодаря предварително!

Моят личен съвет е да не се подвеждаш, чувала съм все лоши неща по адрес на фирмите в джобс, които предлагат работа в Англия... и все пак ти си решаваш, но според мен не си струва, а и 1500 лв си е скромна сумичка, така че помисли добре над нещата,успех за напред
Редактирано от gabrielitka06 на 14-08-2011 20:20

Потребител

Марто ! Не се лъжи да си даваш парите на измамни фирми . Има два сигурни начина да заминеш в Англия . Единият е с бригада във ферма . Другият - събираш парички и си хващаш самолетчето за Лондон и там се оправяш къде с приятели , къде сам - ти вече си решаваш . Имай в предвид , че наемът ти за седмица е около 400 лири . От там нататък слагаш още транспорт , ядене , пиене , цигари ( ако пушиш ) , дрехи и т.н. . Във форума можеш да намериш инфо как и къде става уреждането на документите за легална работа на Острова . Ако има нещо неясно - питай !Успех !

Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri
Местоживеене: SW1A 1AA

andreevin писа:
...Имай в предвид , че наемът ти за седмица е около 400 лири ...!

A?

Важна информация и правилник на форума

Потребител

Някой ше отсяда в Бъкингамския дворец clap

Потребител

Извинявам се ! Наемът е около 100 паунда на седмица . Всеки може да допусне грешка де !
Редактирано от andreevin на 15-08-2011 17:59

Потребител

Мдам, и аз си ги мислех същите работи, ама сега съм по-категоричен. Благодарим

Потребител

Здравейте wink
и аз попаднах на същата фирма и се сблъсках по същия начин със същите действия и такси от страна на фирмата няма нищо лошо, но и мен както martomalev ме интерисува дали фирмата е читава? да не би да правят "бомби" и ако може някой да сподели мнение за самта фирма!
Редактирано от valkorn на 16-09-2011 10:12

Потребител

И аз имах опит с въпросната Мания МХ. Преди две седмици отидохме на интервю с моята приятелка. Дадохме 50лв и трябваше да подпишем договор за да ни търсят работа. Когато започнахме да го четем навсякъде пишеше, че те не се задължават да ни намерят работа, но ние сме длъжни да им платим около 4000-5000лв. за двамата веднага. Внимавайте с такива фирми, четете внимателно какво пише за да не изгорите!!!

Потребител

Фирмата е коректна ако не бях намерила на съпруга си работа тук на местна почва щеше да замине с тях,престанете да давате грешна информация.Няма такъв наем 400 лири на седмица дори и 100 ако предположим че е правописна грешка,навсякъде наемите са до 50 лири на седмица winkима си ред на заминаване,предварителен договор ,преди заминаването се дават парите ако има някакъв проблем има си клауза в която е упоменато какви са неустойките.Имам чувство че живеете за да дадете някакво мнение което на никой не му е нужно.Извинете за грубия тон.kiss

Сподели във Facebook
Прехвърли се към форум:
brigada uk
brigada usa
Анкета
Къде ще работите през 2014?

Великобритания

САЩ

Германия

Испания

Италия

Португалия

Франция

България

На друго място

Никъде...

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.
Партньори
Кариера