>
>
>

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 14-08-2011 17:40 | Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
martomalev
Потребител

Здравейте, хора!
Попаднах на една фирмА по пбява в джобс.бг..ходих до офиса им за интервю с работодател уж, а се оказа, че мацката, която ме разпитва беше с няколко нива по-долу в английския от мен... както и да е. Платих си таксата от 25 лева за обработване на документи, а те от своя страна ми обясниха, че трябва да подпиша договор с тях, за да започнат да ми пращат работни оферти по имейл. Таксата им за заминаване са "нищожните" 1500 лева. То е ясно, че пари ще се дават, ама някак си ми изглежда прекалено добре, за да е истина.
Ще съм повече от благодарен на всеки, който желае да сподели мнението си за конкретната фирма, а именно: МАНИЯ МХ ЕООД. Дали някой изобщо е заминал и ако да, доволен ли е и прочие..
Благодаря предварително!

Публикувано на 14-08-2011 20:19 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
gabrielitka06
Потребител

martomalev писа:
Здравейте, хора!
Попаднах на една фирмА по пбява в джобс.бг..ходих до офиса им за интервю с работодател уж, а се оказа, че мацката, която ме разпитва беше с няколко нива по-долу в английския от мен... както и да е. Платих си таксата от 25 лева за обработване на документи, а те от своя страна ми обясниха, че трябва да подпиша договор с тях, за да започнат да ми пращат работни оферти по имейл. Таксата им за заминаване са "нищожните" 1500 лева. То е ясно, че пари ще се дават, ама някак си ми изглежда прекалено добре, за да е истина.
Ще съм повече от благодарен на всеки, който желае да сподели мнението си за конкретната фирма, а именно: МАНИЯ МХ ЕООД. Дали някой изобщо е заминал и ако да, доволен ли е и прочие..
Благодаря предварително!

Моят личен съвет е да не се подвеждаш, чувала съм все лоши неща по адрес на фирмите в джобс, които предлагат работа в Англия... и все пак ти си решаваш, но според мен не си струва, а и 1500 лв си е скромна сумичка, така че помисли добре над нещата,успех за напред

Редактирано от gabrielitka06 на 14-08-2011 20:20
Публикувано на 15-08-2011 07:55 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
andreevin
Потребител

Марто ! Не се лъжи да си даваш парите на измамни фирми . Има два сигурни начина да заминеш в Англия . Единият е с бригада във ферма . Другият - събираш парички и си хващаш самолетчето за Лондон и там се оправяш къде с приятели , къде сам - ти вече си решаваш . Имай в предвид , че наемът ти за седмица е около 400 лири . От там нататък слагаш още транспорт , ядене , пиене , цигари ( ако пушиш ) , дрехи и т.н. . Във форума можеш да намериш инфо как и къде става уреждането на документите за легална работа на Острова . Ако има нещо неясно - питай !Успех !

Публикувано на 15-08-2011 14:44 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

Намира се в: SW1A 1AA

andreevin писа:
...Имай в предвид , че наемът ти за седмица е около 400 лири ...!

A?

Публикувано на 15-08-2011 16:11 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
krasy83
Потребител

Някой ше отсяда в Бъкингамския дворец clap

Публикувано на 15-08-2011 17:58 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
andreevin
Потребител

Извинявам се ! Наемът е около 100 паунда на седмица . Всеки може да допусне грешка де !

Редактирано от andreevin на 15-08-2011 17:59
Публикувано на 15-08-2011 22:11 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
martomalev
Потребител

Мдам, и аз си ги мислех същите работи, ама сега съм по-категоричен. Благодарим

Публикувано на 16-09-2011 10:11 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
valkorn
Потребител

Здравейте wink
и аз попаднах на същата фирма и се сблъсках по същия начин със същите действия и такси от страна на фирмата няма нищо лошо, но и мен както martomalev ме интерисува дали фирмата е читава? да не би да правят "бомби" и ако може някой да сподели мнение за самта фирма!

Редактирано от valkorn на 16-09-2011 10:12
Публикувано на 04-10-2011 12:30 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
snowboards
Потребител

И аз имах опит с въпросната Мания МХ. Преди две седмици отидохме на интервю с моята приятелка. Дадохме 50лв и трябваше да подпишем договор за да ни търсят работа. Когато започнахме да го четем навсякъде пишеше, че те не се задължават да ни намерят работа, но ние сме длъжни да им платим около 4000-5000лв. за двамата веднага. Внимавайте с такива фирми, четете внимателно какво пише за да не изгорите!!!

Публикувано на 26-11-2011 18:08 | RE: Някой някаква информация или по-скоро отзиви за МАНИЯ МХ ЕООД??
franki744
Потребител

Фирмата е коректна ако не бях намерила на съпруга си работа тук на местна почва щеше да замине с тях,престанете да давате грешна информация.Няма такъв наем 400 лири на седмица дори и 100 ако предположим че е правописна грешка,навсякъде наемите са до 50 лири на седмица winkима си ред на заминаване,предварителен договор ,преди заминаването се дават парите ако има някакъв проблем има си клауза в която е упоменато какви са неустойките.Имам чувство че живеете за да дадете някакво мнение което на никой не му е нужно.Извинете за грубия тон.kiss

страница 1 от 2

1 2 >
Прехвърли се към форум:

Защо искате да работите в чужбина?

За да спестя пари

Защото не ми се живее в България

За да видя свят

За разнообразие

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.

taxi

cargo

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 20634 | Форумни мнения 37391 | Качени: 2959 снимки
Посетители онлайн в сайта: 37 | Логнати бригадири: 3 | Най-нов бригадир: babyl0v3
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Elektra mariyan584 Ivo itsmeziz Lari miro75 Natasha0507 bloodyroot nachevv curata smyrtifetka MiaMay fytbolistkata14 avatar222 Mitko_Stefanov babyl0v3 shashmaloto blg1 polq farms anitobe nikolino30 kiko174 asiiiiii dundarlak

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2015 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти