форумфото галерияпотребителиполезни връзки регистрация важна информация Търсене нови теми
 Вход за потребители

Потребител

Парола

Нямате регистрация?
Натиснете тук, за да се регистрирате.

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
Последно онлайн
 bilgyan00:13:50
 bloodyroot00:17:05
 Powerz00:22:53
 army_880700:26:19
 asi_rousse00:27:35
 mikvo00:54:22
 bojko_198501:07:38
 HarmonyConsult01:07:51
 roza01:16:45
 ttomov02:00:11
Гости на линия: 22
Членове на линия: 0
Най-нов: bilgyan
taxi

Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Случайна снимка
Alan Hudson Farm
Alan Hudson Farm
Последни коментари
 Покъртителна дупк...
 :)*luck*
 @Bazuka изби риба...
 брейй ,къде е тоз...
 Ахахахахха, тва б...

Потребител

здравейте на всички които искат да имат сини карти ето няколко съвета от мен които лично сам тествал и работят
има няколко варянта за издаване на синя карта и те са
1 да се омъжите / ожените за някои с такава
2 при вече семейна двойка един от двамата трябва да е работил 1 година легално било то под формата и на селф емплоъед при което втория кандидат подава документи въз основата на първия той придобива синя карта а след това първия въз основа на синята карта на втория също се сдобива с такава .Тук искам да допълня нещо за което сам сигурен но несам го пробвал а то е .в обединеното кралство двойка която е повече от 6 месеца заедно придобива права които се казват цивиц партнерс тези права са еднотипни с правата на брака НО несам сигурен дали може да се кандидатства по тази линия
3 вариант които всички знаете записвате се да учите и след една година хоп троп
чмн полезен за всички които са на бригади при постъпване в фермата която сте си отваряте селф емплоъед след приключване на работа ест с помоща на счетоводител подържате фирмата да е реална и да се пускат данъчни декларации запомнете вие сте управител на фирмата и имате вид бизнес не е нужно да сте в страната фирмата ви да работи !!!
5присъединяване на родите казва се депендант в продължение на 6 месеца се пращат педовно всяка седмица пари от вашата сметка в сметката на дадения родите сле дтова се изисква bank statement с които това се доказва и въз основа на това че родителя е депендант от вас той има право да синя карта и от там познатия филм се завърта сбенефитите и къщи и прочие и прочи
надявам се да съм ви полезен

Аватар на потребителя Tatko Barba
Потребител
Местоживеене: ALWAYS SOMEWHERE

kash писа:
здравейте на всички които искат да имат сини карти ето няколко съвета от мен които лично сам тествал и работят
има няколко варянта за издаване на синя карта и те са
1 да се омъжите / ожените за някои с такава
2 при вече семейна двойка един от двамата трябва да е работил 1 година легално било то под формата и на селф емплоъед при което втория кандидат подава документи въз основата на първия той придобива синя карта а след това първия въз основа на синята карта на втория също се сдобива с такава .Тук искам да допълня нещо за което сам сигурен но несам го пробвал а то е .в обединеното кралство двойка която е повече от 6 месеца заедно придобива права които се казват цивиц партнерс тези права са еднотипни с правата на брака НО несам сигурен дали може да се кандидатства по тази линия
3 вариант които всички знаете записвате се да учите и след една година хоп троп
чмн полезен за всички които са на бригади при постъпване в фермата която сте си отваряте селф емплоъед след приключване на работа ест с помоща на счетоводител подържате фирмата да е реална и да се пускат данъчни декларации запомнете вие сте управител на фирмата и имате вид бизнес не е нужно да сте в страната фирмата ви да работи !!!
5присъединяване на родите казва се депендант в продължение на 6 месеца се пращат педовно всяка седмица пари от вашата сметка в сметката на дадения родите сле дтова се изисква bank statement с които това се доказва и въз основа на това че родителя е депендант от вас той има право да синя карта и от там познатия филм се завърта сбенефитите и къщи и прочие и прочи
надявам се да съм ви полезен

За цивил партнерс двойката трябва да докаже поне 2 години съвместно жителство със съответните сметки,банкови извлечения и т.н..

Моля, пишете на кирилица!
Мойта лесна, аз съм прост. Да му мислят по простите!
БЕБО ИМА ПИШКА

Потребител

може аз и по рано казах че това несам го правил несам мн на ясно в това доколко чух от познат полицаи англичанин ми каза че е 6 месеца може и да се променило

Потребител

Само да вметна по темата, че Civil partners се използва за еднополови съжителства, иначе двойката е само Partners, да не объркваме хората

Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri
Местоживеене: SW1A 1AA

Колко време си ги чакате сините карти, знам че легалният срок е 6 месеца, но има хора на 2-я им ги дават.
Къде е по- добре ( моля хората с опит) - интервю в Кройдън или по пощата в Шефилд?

Важна информация и правилник на форума

Потребител

значи първо когато влезе това понятие беше up то 6 веекс сега последно когато правимхе на един романец се беше изменило up то 6 моунц !!!!
къде е по добре
несам ходил там лично и не познавам хора които са ходили всичко сам правил аз по пощата но си мисля че ако отидеш там ще е по добре незнам sad

Аватар на потребителя Tatko Barba
Потребител
Местоживеене: ALWAYS SOMEWHERE

Fairy писа:
Колко време си ги чакате сините карти, знам че легалният срок е 6 месеца, но има хора на 2-я им ги дават.
Къде е по- добре ( моля хората с опит) - интервю в Кройдън или по пощата в Шефилд?

Аз имам приятели ,които наскоро ходиха за подновяване.Бяха си направили апойнтмънт по телефона,но чакаха около месец и нещо до датата.Хубавото в случая е, че ти дават резултат веднага.Въпреки че като цяло вероятността да вземеш карта си остава 50/50.Разликата е само във времето.

Моля, пишете на кирилица!
Мойта лесна, аз съм прост. Да му мислят по простите!
БЕБО ИМА ПИШКА

Потребител

Ние с жената чакахме около 4 месеца,а колегите започнаха да ги вземат на втория вече.Имам и колега който си направи резервация по нета-отиде на място и си я взе за 3 часа.Досега при нас все още няма отрицателен отговор и дано да няма.

Потребител

След склиочване на брак(civil партнерс) и получаване на синя карта,и след това веднага развод какво става с правата и синята карта уставът ли си?

Сподели във Facebook
Прехвърли се към форум:
brigada uk
brigada usa
Анкета
Къде ще работите през 2014?

Великобритания

САЩ

Германия

Испания

Италия

Португалия

Франция

България

На друго място

Никъде...

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.
Партньори
Кариера