форумфото галерияпотребителиполезни връзки регистрация важна информация Търсене нови теми
 Вход за потребители

Потребител

Парола

Нямате регистрация?
Натиснете тук, за да се регистрирате.

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
Последно онлайн
 ag_s02:55:30
 army_880705:11:57
 ID-Boss05:34:21
 bolo7m06:11:38
 biankov8306:53:19
 darityyy07:07:45
 falshebnica07:56:39
 mariq7308:13:12
 sevito1108:22:35
 injiner_gatev08:27:55
Гости на линия: 10
Членове на линия: 0
Най-нов: falshebnica
taxi

Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Случайна снимка
Alders farm
Alders farm
Последни коментари
 Покъртителна дупк...
 :)*luck*
 @Bazuka изби риба...
 брейй ,къде е тоз...
 Ахахахахха, тва б...

Потребител

Здравейте всички! Интересува ме някой ходил ли е да работи във фабрика за риби и миди в UK? Предстои ми заминаване в такава фабрика във Fleetwood, но не намирам никаква информация за такава, от няколко дни търся из нета и не намирам нищо... някой нещо да знае по въпроса? И ако някой нещо знае за въпросната фабрика във Fleetwood ще съм много благодарен- какво точно се работи, по колко часа, има ли работа, добре ли се заплаща и такива работи.
Благодаря на всички предварително!

Потребител
Местоживеене: Stara Zagora

patso84 писа:
Здравейте всички! Интересува ме някой ходил ли е да работи във фабрика за риби и миди в UK? Предстои ми заминаване в такава фабрика във Fleetwood, но не намирам никаква информация за такава, от няколко дни търся из нета и не намирам нищо... някой нещо да знае по въпроса? И ако някой нещо знае за въпросната фабрика във Fleetwood ще съм много благодарен- какво точно се работи, по колко часа, има ли работа, добре ли се заплаща и такива работи.

Здравей
за да получиш повече информация трабва и да дадеш повече кази какво знаеш за таази фабрика като как се казва, как намери обявата и така нататак.

Потребител

dimitar79 писа:
patso84 писа:

Здравей
за да получиш повече информация трабва и да дадеш повече кази какво знаеш за таази фабрика като как се казва, как намери обявата и така нататак.

Аз ако знаех как се казва и подробности щях ли да питам тук? Онзи ден разбрах как се казва, след като публикувах тема тук- AMSeafoods е фабриката!

Потребител
CC.CC.CC.CC

Здравейте, някой да има информация за фабриката за миди в Barnstaple....

Потребител

Здравейте!Нова съм и за първи път чувам че такива фабрика набират хора.Някой ако може да сподели повече информация.
Благодаря предварително!

Потребител
bloodyroot86
Местоживеене: Sofia

Company Name:
AM Seafoods Ltd
Address:
Siding Road
Fleetwood
County:
Lancashire
Postcode:
FY7 6NS
Country:
United Kingdom
Phone:
+44 1253 772444
Fax:
+44 1253 771780
Email:
info@amseafoods.co.uk
Web:
www.amseafoods.co.uk - See more at: http://www.worldfishing.net/directory/categories/processingrefrigeration/am-seafoods-ltd#sthash.z5sMsPzM.dpuf
- Координатите им

http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=2254 - За всеки начинаещ човек интересуващ се от бригади !

Сподели във Facebook
Прехвърли се към форум:
brigada uk
brigada usa
Анкета
Къде ще работите през 2014?

Великобритания

САЩ

Германия

Испания

Италия

Португалия

Франция

България

На друго място

Никъде...

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.
Партньори
Кариера