форумфото галерияпотребителиполезни връзки регистрация важна информация Търсене нови теми
 Вход за потребители

Потребител

Парола

Нямате регистрация?
Натиснете тук, за да се регистрирате.

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
Последно онлайн
 kaka_draka00:45:02
 bloodyroot00:54:30
 xr0m00:59:11
 eliq7800:59:24
 djidjo8501:14:08
 vanq01:14:30
 evtimov01:16:53
 aleksska01:33:53
 galq nedqlkova01:36:21
 Ivanka_bg01:44:34
Гости на линия: 18
Членове на линия: 0
Най-нов: eliq78
taxi

Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Случайна снимка
JJBarker
JJBarker
Последни коментари
 Гадна храна, а ра...
 Това е болницата ...
 здравейте, и аз з...
 някои били ми дал...
 някои били ми дал...

Потребител

Здравейте,не бях сигурна къде да постна темата,за това се спрях тук,търсих за друга такава,но не открих. Извинявам се предварително ако съм направила грешка.
Искам да питам дали някой е чувал нещо за фирма Даниела Иванова ЕТ с уебсайт abroadworkers.com? Имат офис единствено в Пловдив и предлагат работа в Европа и Америка. Малко прекалено хубаво ми звучи всичко,но не пише какво е заплащането за услугите им,а това е най-важното и малко ме съмнява. А и никъде не успях да намеря информация за тях,освен на адреса им.
Дано някой да знае нещо за тях,че сериозно се колебая дали да кандидатствам.
Благодаря ви предварително!

Аватар на потребителя Mr-Tokamori
Потребител

Като цяло никаква идея, но ето на какво се натъкнах:

ЕТ "Даниела Иванова" № 914/ 07.03.2008 г.
седалище и адрес на управление: гр. Пловдив, ул. "Тодор Маджаров" 4
Офис - гр. Пловдив, ж.к. "Тракия", Търговски център "Детски свят", ет. 2, офис 36; тел. 032/ 581 - 503
07.03.2013 г. НЯМА РЕГИСТРИРАН ДОГОВОР

Тази информация е от сайта на Агенцията по заетостта:
http://www.az.government.bg/Exchanges/List1.htm
Позиция 4-та

Лиценза им отговаря, но към днешна дата нямат лиценз за посредническа дейност. Адреса на лиценза отговаря, но телефони и адреси към днешна дата не отговарят със това което е дадено като информация в сайта с това което е подадено в Агенцията по заетостта, тоест може да е преместен офиса. Но това пак не е гаранция, може да са легални но все още да не са си подновили договора с Агенцията по заетостта защото виждам че изтича на 07.03.2013 г.
Ще се ровичкам все пак.
Редактирано от Mr-Tokamori на 01-03-2013 18:49

I Saw The Future: http://youtu.be/k9APqBDfz3k
Make Your Transitions: http://youtu.be/BhKCpQE2zLc

Потребител

Да,и аз сега видях,че нямат договор и забелязах същото което и ти,както и че регистрацията им изтича след няколко дни. Писах им и ще видим какво ще отговорят,но ...на дали.
Благодаря ти за бързата реакция! wink

Потребител

Поредните измамници!!!!!!Искам да предупредя всички хора, за да не се подлъгват с тази фирма. Не знам от кога съществуват като фирма, но кандидатствах при тях с уговорката да ми намерят семейство. В последният момент ми се обадиха да ми кажат, че няма да отида в семейството в което се бяхме уговорили и че ще трябва да гледам 4 деца. Останах без работа заради тези измамници. Според мен изобщо нямат семейства, а гледат само да измъкнат някой лев от хората. Не се лъжете! Много са несериозни.

Потребител

Аз търся инфо за фирма Юнайтед Кеър Компани но май няма смисъл.Нищо не пише за тях в нета .Търговския регистър се вижда на няколко дни фирма!!!!! имат ли разрешително изобщо.Разочаровам се тотално не ми се рискува а нямам работа и търся възможност да изляза на вън.Всекакви се навъждат да злоупотребяват с мизерията ни.

Потребител

Здравейте,
Търся информация за фирма JOB CONCULT предлага работа в Германия,ако някои има информация нека да ми пише.
Предварително ви благодаря!

Потребител

[quote]Marche писа:
Поредните измамници!!!!!!Искам да предупредя всички хора, за да не се подлъгват с тази фирма. Не знам от кога съществуват като фирма, но кандидатствах при тях с уговорката да ми намерят семейство. В последният момент ми се обадиха да ми кажат, че няма да отида в семейството в което се бяхме уговорили и че ще трябва да гледам 4 деца. Останах без работа заради тези измамници. Според мен изобщо нямат семейства, а гледат само да измъкнат някой лев от хората. Не се лъжете! Много са несериозни.

хм...нещо май си противоречиш Марче...хем са ти търсили работа,хем си нямало да заминеш за първото семейство...хем са ти предложили друго семейство и накрая заради фирмата си останала без работа....а дали е така или ти просто си отказала да отидеш и да работиш...защото е по - лесно просто да си поплюеш тук по форумите..?

Сподели във Facebook
Прехвърли се към форум:
brigada uk
brigada usa
Анкета
Къде ще работите през 2014?

Великобритания

САЩ

Германия

Испания

Италия

Португалия

Франция

България

На друго място

Никъде...

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.
Партньори
Кариера