форумфото галерияпотребителиполезни връзки регистрация важна информация Търсене нови теми
 Вход за потребители

Потребител

Парола

Нямате регистрация?
Натиснете тук, за да се регистрирате.

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
Последно онлайн
 ZaraffaВ момента
 army_8807В момента
 bloodyroot00:09:51
 dok7800:33:33
 momo__00:40:30
 yulko00:50:44
 Elektra01:14:18
 emsi2301:15:59
 mariq7301:17:26
 KanKrum02:57:24
Гости на линия: 17
Членове на линия: 2
Най-нов: Zaraffa
taxi

Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Случайна снимка
лондон
лондон
Последни коментари
 Покъртителна дупк...
 :)*luck*
 @Bazuka изби риба...
 брейй ,къде е тоз...
 Ахахахахха, тва б...

Потребител

Попаднах на обява за работа в Англия в завод за хранителни стоки.Пакетиране на хр.стоки.Заплащане 6.30 на час.Започване НА 15 МАРТ 2014г.Офиса се намира в София.Искат се медицинско и свидетелство за съдимост които се представят лично.Провежда се интервю и се подготвят останалите документи като се внася и капаро за това че със сигурност ще заминеш.Представят документи с които можеш да провериш достоверноста им .Може ли да им се вярва??Някой друг говорил ли е с тях ?ДАЛИ ДА СЕ ДОВЕРИМ?????????????????

Потребител

Ще дадеш ли малко повече инфо за коя фирма става въпрос и къде намери обявата ? Макар че този елемент с капарото за гаранция, че ще заминеш, вече ме кара да се съмнявам в честните им намерения

Потребител

обявата я има в продавалник, знае ли някой колко е това капаро

Потребител
Местоживеене: Пловдив

А като дадеш капарото дали до март месец няма да си сменят офиса laugh

Потребител

Незная и от това се опасявам но......исками се да е истина.Говорих с жената от офиса на посочения телефон обяснява много надълго и нашироко...КАЗА ЧЕ АКО ЖЕЛАЕМ МОЖЕМ ДА ПРОВЕРИМ АГЕНЦИЯТА В МИНИСТЕРСТВОТО .ДАВАМ ВИ ДОКУМЕНТИ И АКО ЖЕЛАЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ ПРОВЕРКА ПРАВИТЕ ВСИЧКО Е ЛЕГАЛНО ПО НЕЙНИТЕ ДУМИ..КАК ДА СМЕ СИГУРНИ И КАК МОЖЕМ ДА ПРОВЕРИМ???ДАЙТЕ СЪВЕТ!!!!???

Администратор
https://www.facebook.com/brigadiri
Местоживеене: София

Всяка агенция, за да работи трябва да има лиценз от Агенция по заетостта и списъците могат да се видят в сайта на АЗ.
Друг е въпроса, че това не дава гаранция за коректността на фирмите.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.

Потребител
Местоживеене: Пловдив

Това че е легална ОК . Ама Това с капарото ми намирисва на нов епизод на ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА !

Потребител

Как се казва агенцията ?

Потребител

Незная как се казва агенцията каза ми се номера и (няколко цифри които и не записахsad за съжаление ) но ще звъня в понеделник отново за повече подробности.

Потребител

Не искам да се натрапвам с мнения и да разбивам нечии надежди за измъкване от тукашния ад, но наистина практически всеки може да се регистрира като посредник за предлагане на работа в чужбина. Освен това... " пакетиране на хранителни стоки" е понятие, което не се използва в UK - пакхаусовете са за плодове и зеленчуци, месни разфасовки и полуфабрикати, риба, сладкиши, и т.н. много скалъпена ми се вижда тази история, отделно дето обявата е скатана в Продавалник, а не е качена в Джобс-а, примерно, който е специализиран сайт с такава цел, хора които търсят работа го разглеждат, и биха си намерили много по-добри и сериозни кандидати примерно, само поради простата причина че ще имат по-голям брой заинтересовани...Другото притеснително нещо е срока - 15.03.2014 - та март месец не е започнал сезона за бране на каквото и да е - а те пакетиране предлагатangry...Доста странности се откриват, като се замисли човек....Би било по-реалистично сега, във времето преди Коледа да се намерят свободни позиции по пакхаусовете / по обясними причини/, отколкото след 3-4-5 месеца. Това е от мен, помислете и вие дали да вярвате на словохотливи служители от разни фирми, кандидати за "Господари на ефира", както се е изразил един колега съфорумец по-горе.

Сподели във Facebook
Прехвърли се към форум:
brigada uk
brigada usa
Анкета
Къде ще работите през 2014?

Великобритания

САЩ

Германия

Испания

Италия

Португалия

Франция

България

На друго място

Никъде...

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.
Партньори
Кариера