>
>
>

страница 1 от 3

1 2 3 >
Публикувано на 08-11-2013 14:43 | работа в Англия
mariq73
Потребител

Попаднах на обява за работа в Англия в завод за хранителни стоки.Пакетиране на хр.стоки.Заплащане 6.30 на час.Започване НА 15 МАРТ 2014г.Офиса се намира в София.Искат се медицинско и свидетелство за съдимост които се представят лично.Провежда се интервю и се подготвят останалите документи като се внася и капаро за това че със сигурност ще заминеш.Представят документи с които можеш да провериш достоверноста им .Може ли да им се вярва??Някой друг говорил ли е с тях ?ДАЛИ ДА СЕ ДОВЕРИМ?????????????????

Публикувано на 08-11-2013 15:17 | RE: работа в Англия
kaka_draka
Потребител

Ще дадеш ли малко повече инфо за коя фирма става въпрос и къде намери обявата ? Макар че този елемент с капарото за гаранция, че ще заминеш, вече ме кара да се съмнявам в честните им намерения

Публикувано на 09-11-2013 08:09 | RE: работа в Англия
sevdalaki
Потребител

обявата я има в продавалник, знае ли някой колко е това капаро

Публикувано на 09-11-2013 08:48 | RE: работа в Англия
bojo999
Потребител

Намира се в: Пловдив

А като дадеш капарото дали до март месец няма да си сменят офиса laugh

Публикувано на 09-11-2013 19:27 | RE: работа в Англия
mariq73
Потребител

Незная и от това се опасявам но......исками се да е истина.Говорих с жената от офиса на посочения телефон обяснява много надълго и нашироко...КАЗА ЧЕ АКО ЖЕЛАЕМ МОЖЕМ ДА ПРОВЕРИМ АГЕНЦИЯТА В МИНИСТЕРСТВОТО .ДАВАМ ВИ ДОКУМЕНТИ И АКО ЖЕЛАЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ ПРОВЕРКА ПРАВИТЕ ВСИЧКО Е ЛЕГАЛНО ПО НЕЙНИТЕ ДУМИ..КАК ДА СМЕ СИГУРНИ И КАК МОЖЕМ ДА ПРОВЕРИМ???ДАЙТЕ СЪВЕТ!!!!???

Публикувано на 09-11-2013 19:35 | RE: работа в Англия
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Намира се в: София

Всяка агенция, за да работи трябва да има лиценз от Агенция по заетостта и списъците могат да се видят в сайта на АЗ.
Друг е въпроса, че това не дава гаранция за коректността на фирмите.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.
Публикувано на 09-11-2013 20:15 | RE: работа в Англия
bojo999
Потребител

Намира се в: Пловдив

Това че е легална ОК . Ама Това с капарото ми намирисва на нов епизод на ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА !

Публикувано на 10-11-2013 07:23 | RE: работа в Англия
sunay91
Потребител

Как се казва агенцията ?

Публикувано на 10-11-2013 12:22 | RE: работа в Англия
mariq73
Потребител

Незная как се казва агенцията каза ми се номера и (няколко цифри които и не записахsad за съжаление ) но ще звъня в понеделник отново за повече подробности.

Публикувано на 10-11-2013 14:05 | RE: работа в Англия
kaka_draka
Потребител

Не искам да се натрапвам с мнения и да разбивам нечии надежди за измъкване от тукашния ад, но наистина практически всеки може да се регистрира като посредник за предлагане на работа в чужбина. Освен това... " пакетиране на хранителни стоки" е понятие, което не се използва в UK - пакхаусовете са за плодове и зеленчуци, месни разфасовки и полуфабрикати, риба, сладкиши, и т.н. много скалъпена ми се вижда тази история, отделно дето обявата е скатана в Продавалник, а не е качена в Джобс-а, примерно, който е специализиран сайт с такава цел, хора които търсят работа го разглеждат, и биха си намерили много по-добри и сериозни кандидати примерно, само поради простата причина че ще имат по-голям брой заинтересовани...Другото притеснително нещо е срока - 15.03.2014 - та март месец не е започнал сезона за бране на каквото и да е - а те пакетиране предлагатangry...Доста странности се откриват, като се замисли човек....Би било по-реалистично сега, във времето преди Коледа да се намерят свободни позиции по пакхаусовете / по обясними причини/, отколкото след 3-4-5 месеца. Това е от мен, помислете и вие дали да вярвате на словохотливи служители от разни фирми, кандидати за "Господари на ефира", както се е изразил един колега съфорумец по-горе.

страница 1 от 3

1 2 3 >
Прехвърли се към форум:

Защо искате да работите в чужбина?

За да спестя пари

Защото не ми се живее в България

За да видя свят

За разнообразие

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.

taxi

cargo

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 20654 | Форумни мнения 37414 | Качени: 2959 снимки
Посетители онлайн в сайта: 47 | Логнати бригадири: 2 | Най-нов бригадир: vladiradi80
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Ivo vladiradi80 Stef_Meri AnnaLU bebka08 Myprivate niki71 p_sokratova farms bloodyroot georgisheytanov simova bella_86 nightman_6 HarmonyConsult Emil87 hristova_71 little_ida MiLchooo Old_Goblin nikolino30 miro75 aleksdoichi kristinacy pharrellvp

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2015 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти