>
>
>
Публикувано на 16-02-2019 21:29 | Само идея , но защо не и реалност :)
CobraXRS
Потребител

Здравейте , аз съм на 20 години и уча висше в момента , което завършвам след 2 години . След като го завърша искам да направя нещо за себе си а именно да попътувам сам (без родители и роднини на главта ми ) това което искам да направя не е само пътуване а по скоро да избягам някъде . Само на 20 години съм а имам чувството , че съм някоя пенсия (без да се обиждат ) . Обмислям да избягам някъде било за лято или цяла година , в момента в главата ми се върти Италия . Искам да отида някъде където никой няма очаквания от мен , никой не ме познава, да оставя всичките си тревоги и мисли за бъдещето ми в България . Това , което искам е да отида в някой малък град , да си намеря работа в някоя пицария или кафене (ест като съм научил език) и някоя малка квартирка с гледка(или искам много? ) . Въпроса ми в целия този пост е дали Италия е доброто място за тази моя инициатива.Ако ме питате критериите по които съм избрал Италия ще кажа ,че са красивите места ( въпреки ,че бих искал да обиколя и Япония след години , мисля че тази цел е по недостижима ) . Ще съм благодарен на тези , които дадат мнението си независимо дали е позитив или негатив . Тази година ще ходя на бригада в САЩ и мисля . че ще натрупам малко самостоятелен опит. Ще съм щастлив да прочета и вашите мнения , все пак сте хора които имат много опит .
Публикувано на 31-03-2019 11:40 | RE: Само идея , но защо не и реалност :)
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Пътувай! Сега му е времето.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23522 | Форумни мнения 29595 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 70 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Almar
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 [email protected] skresh Boryana Kalin87 prevoz manekena_1 mitko55 zoriii marinexs sisi98 bochopz Farmworker brobro88 mirrrkooo elite1209 emo-ivanov ivis123 Kiki888 begleca_1 DS Matrix422 Nikiforof ivan_dmx Atipov93

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти