>
>
>
Публикувано на 09-07-2019 20:35 | Проблем с регистрация в HMRC
veronika123
Потребител

Здравейте, много спешно се нуждая от помощ със следния проблем съм.
Искам да си върна данъците от Англия,като кандидатствам онлайн.
Започнах да правя своята регистрация в HMRC,но срещам пробелем при нея,тъй като не могат да потвърдят,че аз съм. Получих ID код направих си парола,попълних имената си NIN ... и следващия въпрос,на който трябва да отговоря е сумата,която ми е удържана за IN,нея я пише на документ P60,който имам въвеждам сумата и не я приема за валидна сума,която те имат записана и дотук стигам в задънена улица.Пробвах с какви ли не варианти на изписване на сумата и не се получава.
И не мога да си направя регистрацията. Дали има възможност в моето P60 да има грешка.
Публикувано на 11-07-2019 16:28 | RE: Проблем с регистрация в HMRC
skresh
Потребител
shugavvv https://facebook.com/Georgi Georgiev

Най-сигурният вариант е да се обадите на HMRC : ))
Публикувано на 19-07-2019 10:04 | RE: Проблем с регистрация в HMRC
rusirusev
Потребител

здравейте аз пърк имам друг проблем с п45 от къде и как мога да изискам ново ?
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23538 | Форумни мнения 29616 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 84 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: AgopArytun
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 AgopArytun emo-ivanov mitko55 krasikomma plamen365 mir8611 Rusalen73 cecinka9 begleca_1 Milena92 Pirin Flo_wer miroslavba vania22 Svetlozara ssnowy401 ottuka3 Ruskiq93 bogin4e kserx76 simeonuk NGB Consulting DS [email protected]

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти