форумфото галерияпотребителиполезни връзки регистрация важна информация Търсене нови теми
 Вход за потребители

Потребител

Парола

Нямате регистрация?
Натиснете тук, за да се регистрирате.

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
Последно онлайн
 aleksskaВ момента
 Kirill1300:08:11
 tonyvm00:12:40
 venciiliew00:18:55
 Fairy9100:26:38
 bloodyroot00:29:37
 Donio00:37:39
 dok7801:19:17
 velkova3301:39:41
 s8301:47:18
Гости на линия: 14
Членове на линия: 1
Най-нов: tanita87
taxi

Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Случайна снимка
na kartofki :) Cronan farm
na kartofki :) Cronan farm
Последни коментари
 къде е правена сн...
 Хубава ферма няма...
 Бях във ферма и н...
 Все едно гледам м...
 Това не е ферма в...

Потребител
mel202 Altai ibrqm
Местоживеене: Ruse

моля ви ако някои е ходил или знае нещто за работа в италия област калабрия нека ми пише.става вапрос за селскостопанска работа бране на праскови и други плодове и зеленцуци.имам оферта от една гозпожа от стара загора казва се иванова някои работил ли е с нея моля ако имате информация да ми пишете.

Администратор
https://www.facebook.com/brigadiri
Местоживеене: София

няма ли фирма?
вземе набедиш жената, че върти бизнес без да има право.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.

Потребител

аз също съм разговаряла с тази госпожа за същата работа и не знам до колко мога да вярвам на офертата.и аз ще съм благодарна ако някой ми каже или ме посъвтва.

Администратор
https://www.facebook.com/brigadiri
Местоживеене: София

И все пак защо не пишете каква е офертата?
Къде, какво и за колко?

п.п. Са видях, че пишело. Все пак как се заплащат това бране на праскови?
Редактирано от Ivo на 18-03-2011 12:41

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.

Потребител

СЕЛСКО СТАПАНСКА РАБОТА,ПЪРВО ПРАСКОВИ ПОСЛЕ ДРУГА СЕЛСКОСТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ,ЗАПЛАЩАНЕ 27 ЕВРО НА ДЕН ЗА 7 ЧАСА РАБОТА,КАТО СЕ ЗАПЛАЩА КВАРТИРА 100 ЕВРО КОЕТО Е БУНГАЛО,И ПЪТНИТЕ КОИТО ЗА 300 ЛЕВА ,РАБОТАТА Е В ИТАЛИЯ,ОБЛАСТ КАЛАБРИЯ

Потребител

ГОСПОЖАТА МЕ НЯМА ПРАВО ДА ИЗПЪЛНЯВА ПОСРЕДНИЧЕСКА ДЕЙНОСТ Е ЯСНО,ЗАЩОТО ЕДНА КОГАТО СЕ ПРИСТИГНЕ ТАМ ЩЕ СЕ ПЪЛВАТ ДОКУМЕНТИ И ДОГОВОР ЗА РАБОТА ЗА КОЕТО ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАПЛАТИ 50 ЕВРО

Ivo: не пиши с главни букви.
Редактирано от Ivo на 18-03-2011 13:23

Потребител
mel202 Altai ibrqm
Местоживеене: Ruse

неината работа е била да заведе групата до италия да ги настани и да ги запознае с работодатела това е неиния отговор по мое запитване. никакакви пари предварително само патя 300 лева, незнам дали да и вярваме сега в бг всеки може да те излаже както и става за сажаление. поздрави...

Потребител

Аз се колебая но сигорно ще пробвам някои ако знае нещо повече да пише или ако заминава Благодаря !!! Скаип feliks_89

Потребител

Знаете ли колко човека ще е групата ? Попитахте ли я дали може да отидете със собствен транспорт до фермата в Калабрия ? Питам Ви защото до Реджо ди Калабрия е към 1000 км. Сами си направете сметка колко ще Ви струва пътя (бензин/гас +ферибот+винетни такси ) ако се съберете 3-4 човека . Ако сте с кола винаги можете да потърсите друга по-добра работа .Обикновенно се спи на едно място , а се работи на друго и за транспорта се плаща допълнително . В южната част на Италия за 200 евро се наема етаж от къща с 3-4 обзаведени стаи . Съветът ми е : Ако сте решили да ходите в Италия на гурбет - съберете се 3-4 човека и с тези 300 лева (на човек ) можете да отидете и да се върнете !

Потребител

Здравейте.Разговаряла съм с тази госпожа и с още много подобни,които нямат фирми нито за превоз нито за намиране на работа там.Пътя до там е 100 евро ,тя просто Ви оставя там при някой българин посредник,не работите директно за италиянец,и за това се взима по толкова малко пари на ден.Работи се 7 дни в седмицата освен,ако не вали ,по принцип се плаща най - много 1 евро на касетка ,и в най добрия случай може да съберете 10-15 на ден.За квартирите .... молете се да се паднете по 4-5 човека поне,а както съм виждала около 10.Документите за легална работа се издават от работодател,които са напълно безплатни,първо се прави в общината едно кодиче фискале ,това е като номер с който се регистрираш,че си в страната им.Това не означава,че работите легално ,всичката работа на полето и в къщи е на черно.Въпрос на късмет е да намерите някоя като тази госпожа да Ви уреди за по малко комисионна,защото са толкова гладни и алчни ,че вече искат по 250 евро.Разберете,че ако е толкова хубава работата ,ще Ви искат комисионна от първата заплата,а не предварително.

Сподели във Facebook
Прехвърли се към форум:
brigada uk
brigada usa
Анкета
Къде ще работите през 2014?

Великобритания

САЩ

Германия

Испания

Италия

Португалия

Франция

България

На друго място

Никъде...

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.
Партньори
Кариера