>
>
>
Публикувано на 18-03-2011 10:27 | работа в италия
mel202
Потребител
mel202 https://facebook.com/Altai ibrqm

Намира се в: Ruse

моля ви ако някои е ходил или знае нещто за работа в италия област калабрия нека ми пише.става вапрос за селскостопанска работа бране на праскови и други плодове и зеленцуци.имам оферта от една гозпожа от стара загора казва се иванова някои работил ли е с нея моля ако имате информация да ми пишете.

Публикувано на 18-03-2011 11:13 | RE: работа в италия
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Намира се в: София

няма ли фирма?
вземе набедиш жената, че върти бизнес без да има право.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.
Публикувано на 18-03-2011 12:34 | RE: работа в италия
Nadezhda
Потребител

аз също съм разговаряла с тази госпожа за същата работа и не знам до колко мога да вярвам на офертата.и аз ще съм благодарна ако някой ми каже или ме посъвтва.

Публикувано на 18-03-2011 12:38 | RE: работа в италия
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Намира се в: София

И все пак защо не пишете каква е офертата?
Къде, какво и за колко?

п.п. Са видях, че пишело. Все пак как се заплащат това бране на праскови?

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.
Редактирано от Ivo на 18-03-2011 12:41
Публикувано на 18-03-2011 12:54 | RE: работа в италия
Nadezhda
Потребител

СЕЛСКО СТАПАНСКА РАБОТА,ПЪРВО ПРАСКОВИ ПОСЛЕ ДРУГА СЕЛСКОСТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ,ЗАПЛАЩАНЕ 27 ЕВРО НА ДЕН ЗА 7 ЧАСА РАБОТА,КАТО СЕ ЗАПЛАЩА КВАРТИРА 100 ЕВРО КОЕТО Е БУНГАЛО,И ПЪТНИТЕ КОИТО ЗА 300 ЛЕВА ,РАБОТАТА Е В ИТАЛИЯ,ОБЛАСТ КАЛАБРИЯ

Публикувано на 18-03-2011 12:56 | RE: работа в италия
Nadezhda
Потребител

ГОСПОЖАТА МЕ НЯМА ПРАВО ДА ИЗПЪЛНЯВА ПОСРЕДНИЧЕСКА ДЕЙНОСТ Е ЯСНО,ЗАЩОТО ЕДНА КОГАТО СЕ ПРИСТИГНЕ ТАМ ЩЕ СЕ ПЪЛВАТ ДОКУМЕНТИ И ДОГОВОР ЗА РАБОТА ЗА КОЕТО ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАПЛАТИ 50 ЕВРО

Ivo: не пиши с главни букви.

Редактирано от Ivo на 18-03-2011 13:23
Публикувано на 18-03-2011 13:18 | RE: работа в италия
mel202
Потребител
mel202 https://facebook.com/Altai ibrqm

Намира се в: Ruse

неината работа е била да заведе групата до италия да ги настани и да ги запознае с работодатела това е неиния отговор по мое запитване. никакакви пари предварително само патя 300 лева, незнам дали да и вярваме сега в бг всеки може да те излаже както и става за сажаление. поздрави...

Публикувано на 12-04-2011 20:56 | RE: работа в италия
A Qnchov
Потребител

Аз се колебая но сигорно ще пробвам някои ако знае нещо повече да пише или ако заминава Благодаря !!! Скаип feliks_89

Публикувано на 12-04-2011 22:00 | RE: работа в италия
andreevin
Потребител

Знаете ли колко човека ще е групата ? Попитахте ли я дали може да отидете със собствен транспорт до фермата в Калабрия ? Питам Ви защото до Реджо ди Калабрия е към 1000 км. Сами си направете сметка колко ще Ви струва пътя (бензин/гас +ферибот+винетни такси ) ако се съберете 3-4 човека . Ако сте с кола винаги можете да потърсите друга по-добра работа .Обикновенно се спи на едно място , а се работи на друго и за транспорта се плаща допълнително . В южната част на Италия за 200 евро се наема етаж от къща с 3-4 обзаведени стаи . Съветът ми е : Ако сте решили да ходите в Италия на гурбет - съберете се 3-4 човека и с тези 300 лева (на човек ) можете да отидете и да се върнете !

Публикувано на 02-08-2011 09:06 | RE: работа в италия
diavoletta
Потребител

Здравейте.Разговаряла съм с тази госпожа и с още много подобни,които нямат фирми нито за превоз нито за намиране на работа там.Пътя до там е 100 евро ,тя просто Ви оставя там при някой българин посредник,не работите директно за италиянец,и за това се взима по толкова малко пари на ден.Работи се 7 дни в седмицата освен,ако не вали ,по принцип се плаща най - много 1 евро на касетка ,и в най добрия случай може да съберете 10-15 на ден.За квартирите .... молете се да се паднете по 4-5 човека поне,а както съм виждала около 10.Документите за легална работа се издават от работодател,които са напълно безплатни,първо се прави в общината едно кодиче фискале ,това е като номер с който се регистрираш,че си в страната им.Това не означава,че работите легално ,всичката работа на полето и в къщи е на черно.Въпрос на късмет е да намерите някоя като тази госпожа да Ви уреди за по малко комисионна,защото са толкова гладни и алчни ,че вече искат по 250 евро.Разберете,че ако е толкова хубава работата ,ще Ви искат комисионна от първата заплата,а не предварително.

Прехвърли се към форум:

Защо искате да работите в чужбина?

За да спестя пари

Защото не ми се живее в България

За да видя свят

За разнообразие

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.

London
London
Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Какво се търси?

Валутни курсове за 29/05/2015
  • 1 USD = 1.795 лв.
  • 1 GBP = 2.7454 лв.
  • 1 EUR = 1.9558 лв.
Регистрирани в сайта: 21050 | Форумни мнения 28918 | Качени: 2981 снимки
Посетители онлайн в сайта: 65 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: tanqduen
Бригадири в момента или преди малко във форума:
denislav994 Tanya83 piv70 skresh borislav_940 geco20 niki3094 veskov93 Ivo Big_D troge unbeateble hristova_71 Elektra nikolai83 unloading Dikoff little_ida golden2015 kremi001 Marinela s74n1m1r vitio tugi mdinev

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2015 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти