>
>
>
Публикувано на 06-05-2011 14:18 | напускане на работодателя
nikolin123
Потребител

Здравейте! Аз таа година ще заминавам за втори път в америка, вече съм получил оферта ама нешто не ми харесва таа оферта и мисля като пристигна в америка да напусна тоа работодател. Може ли някои да ми каже дали ще имам някъкви последици от това че няма испълна договора?

Публикувано на 12-05-2011 21:13 | RE: напускане на работодателя
FazI
Потребител

Намира се в: Димитровград

Днес получих това от CIEE(спонсора в САЩ) :

Държавният Департамент на САЩ въведе нови правила за участниците в програмата от следните страни: Беларус, България, Молдова, Румъния, Русия и Украйна. Участниците от тези страни трябва задължително да спазват новите правила докато са в САЩ.
Тези правила гласят, че Вие трябва задължително да се явите на работа при работодателя, който Ви е наел за лятото. Ако не се явите на работа при същия работодател, ще бъдете изтеглени от програмата, което означава, че ще трябва да се върнете обратно вкъщи. CIEE ще се свърже с всички работодатели, за да провери дали участниците в програмата са се явили на работа.

Прехвърли се към форум:

Защо искате да работите в чужбина?

За да спестя пари

Защото не ми се живее в България

За да видя свят

За разнообразие

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.

NYNEHEAD FRUIT (Европейското)
NYNEHEAD FRUIT (Европейското)
Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Какво се търси?

Валутни курсове за 27/03/2015
  • 1 USD = 1.7824 лв.
  • 1 GBP = 2.6534 лв.
  • 1 EUR = 1.9558 лв.
Регистрирани в сайта: 20782 | Форумни мнения 30702 | Качени: 2980 снимки
Посетители онлайн в сайта: 16 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: wabbel
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Mitko_Stefanov farms drugatajena____ vilchenco sstoychevv Bazuka bella_86 Ivaylo85 jamieoliver abrakad bloodyroot vladiradi80 wabbel Georgi Kosta... campbel godsmack14 nadenitza unbeateble Old_Goblin GY momo_815 ggocheva nestera s74n1m1r Lari

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2015 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти