>
>
>

страница 1 от 3

1 2 3 >
Публикувано на 04-11-2011 20:11 | Кредит за бригада в USA?
vanesssa1
Потребител

Здравейте,тази година за първи път ще ходя на бригада в Америка,но ми се налага сама да се справя с таксите,някой може ли да ми даде инфо кои банки отпускат кредити за бригада без поръчител ???
Публикувано на 07-11-2011 11:52 | RE: Кредит за бригада в USA?
Jack0
Потребител

Здрасти,
Аз пътувам всяка година с една фирма(няма да споменавам имена да не правя реклама), те имат споразумение с Експрес Банк за отпускане на студентски кредит. Хубаво е при кредита че имаш гратисен период през който плащаш само лихвата, като при мен на 3хил кредит плащах 30лв на месец докато се прибера, а след това изплатих всичко без да имам наказателни такси.
Публикувано на 08-11-2011 18:12 | RE: Кредит за бригада в USA?
vanesssa1
Потребител

Здравей,може ли да ми разясниш повече по емайл или скайп коя е фирмата и как стоят нещата БЛАГОДАРЯ ТИ viktoriq369 е името ми в скайп ще съм ти много благодарна
Публикувано на 18-11-2011 16:00 | RE: Кредит за бригада в USA?
DAMN3D
Потребител

Така.. и на мен ми изникна едно такова притеснение. Ще трябва да мисля как да си покрия паричките за самолетен билет, който не си е малко парички, понеже ще е до Аляска. С фирма Ориндж съм. От там споменаха, че ЦКБ, с които явно имат споразумение, отпускат някакви кредити, но не съм разпитвал за условия.
Някой може ли да даде съвет за случая? Някой, ако се е възползвал от предлагания кредит от ЦКБ или има препоръки за други нека пише! Ще съм ви много благодарен
Публикувано на 18-11-2011 17:14 | RE: Кредит за бригада в USA?
Elektra
Модератор

Публикувано на 19-11-2011 10:12 | RE: Кредит за бригада в USA?
tsenev78
Потребител

Аз съм с TOBEONE и те ми дадоха един талон за креди от SGEkspersbank, кадето като попитах ми казаха, че мога да кандидаствам за креди дори и за 15000 лв, не че ми трябват толкова де, но плащаш само главницата по кредита а лихва започваш да плащаш след , като завършиш образуванието си. Едни приятелки миналата година същата агенция ги изпратила на един остров от които са останали много доволни и споделиха, че са възтановили тази сума по заминаването за един месец работа само, което ми се струва супер яко! Дори споделиха, че са платили доста повече за трансфер на парите от колкото им е струвало ползването на парите през този период от изтеглянето и плащането на всички такси към агенцията...
Публикувано на 20-11-2011 21:02 | RE: Кредит за бригада в USA?
vanesssa1
Потребител

Да,а искат ли поръчител в тази банка,за която говориш?
Публикувано на 20-11-2011 21:06 | RE: Кредит за бригада в USA?
vanesssa1
Потребител

Между другото в линка, който са ни постнали има добра информация ))
Публикувано на 21-11-2011 10:27 | RE: Кредит за бригада в USA?
tsenev78
Потребител

Мисля, че това ще свърши работа http://www.sgeb.bg/bg/students-loan.html
Редактирано от Elektra на 21-11-2011 10:57
Публикувано на 30-12-2011 16:39 | RE: Кредит за бригада в USA?
Jackpot
Потребител

Аз съм заминавал на бригада в САЩ с Cool Travel и чрез тях съм ползвал студентски кредит от Societe Generale Експресбанк, защото имат договорени преференциални условия за кредита. По-нисък лихвен процент и такива ти. Като цяло с кредит си е рискована работа, после се напъваш да бачкаш, за да го върнеш, но ви препоръчвам, ако ще тегли някой кредит да е чрез агенцията, с която ще заминава, защото имат уговорени по-добри условия иначе си е резачка.

страница 1 от 3

1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23530 | Форумни мнения 29606 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 70 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: gen4eto
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 [email protected] gen4eto t0sheftw1 skresh evyevy mitko55 plamen365 Dakr003 rusirusev ivo_dv mirrrkooo Ulka76 emo-ivanov outofthegame... Flo_wer manekena_1 veronika123 Ivo Gerry Elektra derada5 dilqnadmihaleva Nikiforof striim

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти