>
>
>

страница 2 от 10

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 11-03-2012 14:09 | RE: Издаване на виза?
patkana
Потребител
https://facebook.com/Александър Друмев

Те като цяло от посолството доста рядко се заяждат,трябва нещо да не ти е наред с документите,или както казаха колеги по-горе ти самия да не си наясно къде,какво,как и т.н.,но като цяло от опит знам че и на хора които знаят 1 изречение на кръст на английски им дават визи така че към тези които не знят добре езика-не се притесняайте,наизустете си въпросите които ще ви питат и няма проблем,а езика ще си го научите най-вече там на място cool
Публикувано на 28-03-2012 18:13 | RE: Издаване на виза?
sladka
Потребител

Искам да попитам, когато ти откажат виза всички документи ли ти връща консула или само паспорта?А ако вземеш визата и те пуснат ти връщат само студентската книжка и чакаш да ти пратят документите до няколко дни, така ли е? laugh
Публикувано на 28-03-2012 20:11 | RE: Издаване на виза?
neling
Потребител
sladurankata57 https://facebook.com/Neli Ivanova

sladka писа:
Искам да попитам, когато ти откажат виза всички документи ли ти връща консула или само паспорта?А ако вземеш визата и те пуснат ти връщат само студентската книжка и чакаш да ти пратят документите до няколко дни, така ли е? laugh

Точно така, ако ти откажат виза ти връщат документите с изключение на DS. а ако ти дадът виза ти връщат студентската книжка+ една книжка с правата ти в USA.
Публикувано на 28-03-2012 21:53 | RE: Издаване на виза?
sladka
Потребител

Значи да съм спокойна, че просто още не ми се вярва че съм взела от толква притеснение и на мен само студентската книжка ми върнаха, а и на всички пред мен които взеха виза само книжките им върнаха. Аз по принцип знаех но за всеки случай да се застраховам че наистина съм взела
laugh
Редактирано от sladka на 28-03-2012 22:23
Публикувано на 04-04-2012 23:54 | RE: Издаване на виза?
Gingery
Потребител

Самото интервю не е сложно, но на мен ми се получи няквото пълно объркване и ме върнаха. От агенцията ми бяха взели книжката преди да се нанесат оценките от 1вия семестър => пича , който ме интервюираше,гледа гледа чуди се и ме върна да си вадя академична справка и тогава пак да ходя О.о Бахти отвратителното усещане дето е тва нито са те одобрили, нито са ти отказали брр.... Та да знаете,освен основното- да не се обясняваш много, да си любезен и усмихнат ( не подозрително ухилен) огледайте си добре студентските книжки всичко точно ли е !
ИИИ следваща стъпка
Публикувано на 05-04-2012 18:38 | RE: Издаване на виза?
magy_gr
Потребител

Моето интервю беше във вторник на 3-ти, и мина буквално за 3 мин...И сега бих казала, че не е страшно, но когато ти е за първи път е друго. Та Честито на взелите вече виза и късмет на тези на които им предстой.
Публикувано на 16-04-2012 12:10 | RE: Издаване на виза?
dankero
Потребител

Здравейте,някой може ли да ми отговори дали ако не си задължително студент може пак да кандидатстваш по студентска кандидатура за бригади.Т.е има ли такава възможност?
Публикувано на 16-04-2012 20:34 | RE: Издаване на виза?
magy_gr
Потребител

единствената такава възможност за не студент е програмата Intership USA.
Изисквания:

- да си студент редовно обучение или
- да си завършил преди по- малко от 12 месеца или
- да имаш стаж по специлаността не по- малкък от 12 месеца
- да си между 18 и 28 години
- и на на последно място – да знаеш английски език
Публикувано на 17-04-2012 00:21 | RE: Издаване на виза?
unknown
Потребител
stan44_dfb

Здравейте,ако може и аз да попитам нещо...не съм студент,но ми споменаха че още след първият семестър може да се кандидатства за бригада в САЩ...малко учуден останах...има ли нещо вярно?
Публикувано на 17-04-2012 00:35 | RE: Издаване на виза?
hrisi_lazarova
Потребител
hrisi_lazarova https://www.facebook.com/hrisilazarova

Да. Кандидатстваш по време на първия или след първия и заминаваш след втория. Но какво странно виждаш в това?

страница 2 от 10

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23538 | Форумни мнения 29616 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 72 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: AgopArytun
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 AgopArytun emo-ivanov mitko55 krasikomma plamen365 mir8611 Rusalen73 cecinka9 begleca_1 Milena92 Pirin Flo_wer miroslavba vania22 Svetlozara ssnowy401 ottuka3 Ruskiq93 bogin4e kserx76 simeonuk NGB Consulting DS [email protected]

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти