>
>
>

страница 3 от 3

< 1 2 3
Публикувано на 15-02-2014 19:42 | RE: Бране на ниски ягоди
stiliqnestiq
Потребител
нямам https://facebook.com/нямам

HepBaka писа:
сега изчетох мненията , никой не е доволен от тези ниски ягоди.Ако имам късмет ще ми е за първа година и съм сигурен че ще съм на ниски ягоди,и аз знам от мои приятели че това е най-гадното . А има и високи ягоди до колкото съм чувал.

Има и високи ягоди но ако във фермата има 1 поле с високи ягоди ще има поне 6-7 и със ниски. Вярно по лесно е но пък и цената за щайга на високите ягоди е значително по ниска именно за това защото е по лесно, но ако си слаб като вейка на втория месец съм сигурен че ще си като японско багерче ако пък си с по солидни килограми може и да не изкараш до втория месец на четвъртия час ще се чудиш какви пози да заемаш нооо няма страшно винаги ще има от кого да си купиш някоя друга касетка за да си направиш нормата.
Публикувано на 15-02-2014 21:57 | RE: Бране на ниски ягоди
HepBaka
Потребител

Имам притеснение че с кръста ше имам малко проблеми , но дано ги преудолея.
Какъв е шанса да попадна на високи ягоди или нещо което да не си наведен.
Публикувано на 15-02-2014 22:00 | RE: Бране на ниски ягоди
HepBaka
Потребител

stiliqnestiq писа:
HepBaka писа:
сега изчетох мненията , никой не е доволен от тези ниски ягоди.Ако имам късмет ще ми е за първа година и съм сигурен че ще съм на ниски ягоди,и аз знам от мои приятели че това е най-гадното . А има и високи ягоди до колкото съм чувал.

Има и високи ягоди но ако във фермата има 1 поле с високи ягоди ще има поне 6-7 и със ниски. Вярно по лесно е но пък и цената за щайга на високите ягоди е значително по ниска именно за това защото е по лесно, но ако си слаб като вейка на втория месец съм сигурен че ще си като японско багерче ако пък си с по солидни килограми може и да не изкараш до втория месец на четвъртия час ще се чудиш какви пози да заемаш нооо няма страшно винаги ще има от кого да си купиш някоя друга касетка за да си направиш нормата.

Ами не съм нито слаб нито с наднормено тегло , работа вече 5 години всякаква работа , за първа година е ясно че няма да знам къде се намирам,искам да опитам и да се справя.
Публикувано на 15-06-2015 09:40 | RE: Бране на ниски ягоди
pangiq
Потребител

Здравейте, аз съм мъж на 53г. и заминавам във ферма * Rosemount Farm) за бране на ягоди и тъй като повечето заминаващи и работещи там са млади хора имам известно притеснение дали ще успявам да съм конкурентен на младежите около мен, моля да споделите вашето мнение, заминавам след 3 дни и затова ви моля за бърз отговор...благодаря ви предварително.
Публикувано на 17-06-2015 17:18 | RE: Бране на ниски ягоди
Elektra
Модератор

Ние и да споделим...то след като заминаваш след 3 дни значи връщане назад няма. Отиваш, виждаш как е, дали ще се справяш и преценяваш. Ако успееш, стоиш там и изкарваш пари докато има работа или докато издържиш. Ако не - хващаш пътя обратно и това е . Важното е, че ще си пробвал.
Не съм била в конкретната ферма и не мога да споделя как се работи и тн, но ако си на норма, ще е каквото си изкараш и едва ли ще има чак такова значение конкуренцията.
*Виждала съм баби и дядовци над 60+ (румънци), които си се справяха доста добре.

Редактирано от Elektra на 17-06-2015 17:19
Публикувано на 17-06-2015 17:33 | RE: Бране на ниски ягоди
pangiq
Потребител

Благодаря ти
Публикувано на 13-04-2016 18:59 | RE: Бране на ниски ягоди
zahar4eto43
Потребител

здравей те бихтели ми казали как да се запишахза бране за ягоди благодаря ви предварително

страница 3 от 3

< 1 2 3

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23367 | Форумни мнения 29375 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 51 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: silviq dondeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 kontrola88 ninja303030 georgid mitko55 emo-ivanov djevdet Flo_wer pavkonti1 Elektra jojko89 Boyadzhiev miro75 valio407 DS elena0809 honey SenseiElectron Vencidospat geri_74kn KIBRIT Ivo ag_s tishokirilov atanasov_eu

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти