>
>
>
Публикувано на 25-10-2012 00:07 | Work and Travel в Massachusetts
watusa
Потребител

Ако имаше класация за най-желана дестинация за студентска бригада, Масачузетс щеше да бъде безспорният победител! Щатът се намира в североизточната част на САЩ и заема площ от 26 816 кв.км. На север граничи с щатите Върмонт и Ню Хампшър, на изток граничи с Атлантическия океан, на юг с Род Айлънд и Кънектикът, а на запад - с Ню Йорк. Студентите по програмата Work and Travel намират работа в столицата Бостън или по крайбрежните градчета. Един от основните отрасли в икономиката на Масачузетс е туризма, който изисква допълнителна работна ръка за летния сезон. Обикновено студентите се назначават в средата на месец май и работят в хотелски комплекси, ресторанти, увеселителни паркове, басейни, казина, магазини или вериги за бързо хранене. Изискванията към кандидатите са владеене на английски език поне на средно ниво и тримесечен срок на работа на определената длъжност. Заплащането е много добро, съобразено с работното време и вида на работата. Средно студентите по програмата WAT получават между 8 и 9 долара на час, а много често сумата стига до 13-14 долара на час.
Всеки студент на бригада има възможност да започне втора работа, за да си осигури допълнителен доход.

Хайде! Вие сте на ход!

Публикувано на 25-10-2012 15:35 | RE: Work and Travel в Massachusetts
stamboliyski
Потребител

Аз се интересувам от тази дестинация. Ще се радвам да поговря с някого, който е бил там и може да ми сподели малко опит и информация. Благодаря
Публикувано на 14-11-2012 21:44 | RE: Work and Travel в Massachusetts
Inna
Потребител

Аз бях в Провинстаун,Масачузетс...много съм доволна...прекарах си страхотно там и мисля пак да ходя :_
Публикувано на 19-11-2012 21:29 | RE: Work and Travel в Massachusetts
nitram_greblips
Потребител

Някой може ли да даде повече информация за Falmouth Cape Cod. Интересува ме точно в северната част на Falmouth как стои въпросът за втора работа. Забелязах че хотелът в който евентуално ще бъдa Sea Crest Beach Hotel не е в близост до магазини, заведения и тн. Възможно ли е да си наемеш колело или трябва да си купуваш. Общо взето ме интересува всичко свързано с Falmouth .
Ако има хора които също са се записали с ОRANGE за там нека споделят, за да се запознаем.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23530 | Форумни мнения 29606 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 84 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: gen4eto
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 [email protected] gen4eto t0sheftw1 skresh evyevy mitko55 plamen365 Dakr003 rusirusev ivo_dv mirrrkooo Ulka76 emo-ivanov outofthegame... Flo_wer manekena_1 veronika123 Ivo Gerry Elektra derada5 dilqnadmihaleva Nikiforof striim

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти