>
>
>

страница 3 от 12

< 1 2 3 4 5 6 > >>
Публикувано на 13-03-2011 18:49 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

За да си спестиш отговори на едни и същи въпроси - напиши няколко изречения тук - основното, пък щом ти се отговаря персонално на запитванията - все ще се намери още какво да те питат.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Публикувано на 13-03-2011 19:36 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

ivo_06 писа:
Здравейте хора,аз сам бил в тази ферма вече 3 пъти и април заминавам за 4-ти пат.Ако някои има някакви въпроси нека да пита ще се постарая да помогна колкото мога,знам как е да отидеш на непознато място. ПОЗДРАВИ АЗ СЪМ ИВО

Качи ако искаш снимки от фермата, щом си бил 3 години предполагам имаш доста Мисля, че за тази ферма снимки още няма...

Публикувано на 16-03-2011 09:17 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
ivo_06
Потребител

Във фермата се работи от 4.30-5 часа сутринта докато се приключат поръчките за деня,не знаеш кога ще се прибереш.Може да работиш и 4 часа може и 18 часа всичко зависи от поръчките.Плаща се на заработка това което се изкара се дели на целия тим а тима сте от 16-17 човека до 50.Берат се 3 вида салати :ромеин.джем и айсберг най-малко хора има в тима на дтжема а най-много в тима на айсберга.Момчетата режат салатата а момичетата я опаковат,работата е тежка защото е на полето но се свиква.Коректно е заплащането средно се изкарва по 50-60 паунда на ден,а когато е пика и по 80-90паунда на ден но се и работи и по 16-18 часа.Караваните са прилични по 4-6 човека с газов бойлер и газова печка за готвене и за отопление.Тока е с валчери като всяка седмица се полага по един валчер на каравана от по 5 паунда безплатно но ако не ви стигне мойете да си купите допълнително.Ботуши може и да не си носите от БГ във фермата продават и дъждобрани също маи бяха по 5 паунда.
Друго не се сещам ако нещо друго ви интересува питайте.Като пристигнете във Телфорд и не ви чака никои можете да звънете на такси на номер 07976814443 казва се Рашит много любезен пакистанец ,цялата ферма той я вози до града и взима най-евтино 10 паунда до фермата.
Приятен път аз там ще ви чакам и там ще се запознаем.Ако има някои на които работната карта почва на 22 април нека пише може и заедно да стигнем до фермата.
Публикувано на 16-03-2011 09:25 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
ivo_06
Потребител

А сега се сетих някои да не тръгне към Newport Уелс фермата не се намира там ,намира се на 30мили от Бирмингам посока Манчестър ,че е имало случаи да отидат и там и после са се връщали нагоре а е далече.Пак е Newport но не този които ви трябва.От Викториястейшан си вземате билет за Telford.Приятен път.cool
Публикувано на 24-04-2011 12:12 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
Chaveto
Потребител
chaveto3466

Нека Ви дам малко информация относно автобусите...
От Heatrow до Victoria Coach Station се стига за 2 часа...
От там има два директни автобуса до Телфорд. Единият е от 13:00ч. №409 и пристига приблизително в 17:00ч.
Другият е от 15:30ч. №408, който пристига в Телфорд приблизително към 19:30ч.
До Бирмингам автобуси има на всеки час.
Надявам се тази информация да Ви бъде полезна...

Няма ли някой от Вас, който да лети на 04.05.2011 sad

Публикувано на 30-04-2011 00:03 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
Chaveto
Потребител
chaveto3466

ivo_06 писа:
Здравейте хора,аз сам бил в тази ферма вече 3 пъти и април заминавам за 4-ти пат.Ако някои има някакви въпроси нека да пита ще се постарая да помогна колкото мога,знам как е да отидеш на непознато място. ПОЗДРАВИ АЗ СЪМ ИВО

Здравей, Иво.
Аз трябва да пристигна на 04.05 във фермата.
Въпросът ми към теб е... как стои въпроса с плащането, на ръка, с чек, по банков път (ако е така ти ли си даваш сметката, на която искаш да ти превеждат парите или от там ти отварят сметка с дебитна карта, с която да можеш да си пазаруваш)?

Ще съм благодарен на отговор преди 04.05.2011г. ако е възможно разбира се.
Поздрави,
Георги

Публикувано на 12-02-2012 09:40 | RE: здравейте
zoxmer
Потребител

ivo_06 писа:
А сега се сетих някои да не тръгне към Newport Уелс фермата не се намира там ,намира се на 30мили от Бирмингам посока Манчестър ,че е имало случаи да отидат и там и после са се връщали нагоре а е далече.Пак е Newport но не този които ви трябва.От Викториястейшан си вземате билет за Telford.Приятен път.cool

Иво можеш ли да ми дадеш малко мнение за фермата когато си бил там и си работил,например колко време беше,за първи път ли беше на салати,ако не е тайна доволен ли си от заплащането и дали бяхте на час или на норма.Защото аз сега април заминавам там и исках да получа някакво мнение ако е възможно.А

Ако има и някой друг от форума който сега през април ще заминава за там нека пише
Публикувано на 12-02-2012 23:49 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
ivo_06
Потребител

Аз съм бил в PDM от 2009 до 2011 и се връща и този сезон полета ми е на 21.04.2012г.Аз съм доволен от фермата и от шефовете щом се връщам за 5-та година сам се сещаш.Условията на живот са добри и караваните са добри,на пазар за храна ни вози бус на фермата всяка вечер.Работата е много а както тази година ще има и олимпиада и европейско по футбол ще има много много работа по много часове,а заплащането е на заработка само първите 2 седмици е на час докато се научите да работите.Работата е на полето и излизаш в 5,30 примерно и не знаеш кога ще се прибереш може да е след 2 часа може и да е след 20 часа,работи се докато приключи поръчката за деня.
Аз лично сам работил и във ферма за ягоди преди това и работата на салатите ми допадна повече от брането на ягоди въпреки ,че навеждането е много и на салатите но по ми допадна.
А самата ферма се намира на средата на самото поле няма на близко село или град най-близкия град Телфорд е на 10 мили и там пазаруваме за храна плащат всяка седмица на банкови карти и по принцип са коректни със заплащането.
Ти от къде си и за коя дата ти е работната карта,има много хора които летят април едни им на 26 и 29 .04.2012 и всички летят с Wizzair ако и ти летиш с тях може да се заслушаш и може да пристигнеш с тях във фермата.

Поздрави и ако имаш въпроси питай ще се постарая да ти помогна с каквото мога.
Публикувано на 20-03-2012 15:55 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
Chaveto
Потребител
chaveto3466

zoxmer писа:

Иво можеш ли да ми дадеш малко мнение за фермата когато си бил там и си работил,например колко време беше,за първи път ли беше на салати,ако не е тайна доволен ли си от заплащането и дали бяхте на час или на норма.Защото аз сега април заминавам там и исках да получа някакво мнение ако е възможно.А

Ако има и някой друг от форума който сега през април ще заминава за там нека пише

Аз, заедно с още 5-6 човека се връщаме за втора година там.
Всичко, което ти каза Иво е напълно вярно.
Работа има много, само няма да се плашите.
Аз първите 1-2 месеца не спирах да си мисля за връщане в България, но след време като свикнеш с работата и хората, с които работиш нямаш никакви проблеми.
Полета ни е на 29.04.12 от 11:55 Sofia - Luton

Публикувано на 22-03-2012 18:52 | RE: PDM PRODUCE (UK) LTD
rashko
Потребител

приятели как мога да се обърна за работа в англия в тази ферма мн ми се иска да замина ако може да пишете просто неми се работи в БГ благодарявй мн ако ми помогнете

страница 3 от 12

< 1 2 3 4 5 6 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23387 | Форумни мнения 29408 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 45 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Lile
Бригадири в момента или преди малко във форума:
kontrola88 Ivo Supercillious bimog27 simeonuk miro75 mitko55 Diana D Sisi kiss ottuka3 miama celtikking1 DS Asq Atanasova ag_s SeverinaRose... N1nna Old_Goblin arunkardzhaliev HrPachev beihan71 Ivkah1 emo-ivanov pharrellvp Kaligula21

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти