>
>
>

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 07-03-2010 14:23 | intercorp ltd
PUSHKAROV
Потребител

някой да е ходил в тази ферма някакви отзиви ?
Публикувано на 15-11-2010 22:45 | RE: intercorp ltd
sboy
Потребител

Hodih v Intercrop Ltd minalata godina i ob6to vzeto sum dovolen.Brah salatki.Kato cqlo sa to4ni i pekani vav fermata
Публикувано на 20-09-2011 08:01 | RE: intercorp ltd
pesheto69
Потребител

Българи не ходете в тази ферма
Публикувано на 20-09-2011 10:50 | RE: intercorp ltd
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Дай малко повече инфо де, пък хората сами да си преценят дали да ходят.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Публикувано на 27-02-2012 23:25 | RE: intercorp ltd
pesheto69
Потребител

Бях два месеца в тази ферма. Условията са ужасно мизерни.Тракторите ги спират на един метър от каравана и дори като имаш дай офф сутрента в 6 часа трактора пали и ти искаш не искаш се събуждаш. Мениджърката е една грозна Българка ИЛИЯНА на около 30-те- не я мяза на жена, която отдавна е забравила, че е Българка- веднъж ми каза "ВИЕ БЪЛГАРИТЕ СТЕ МНОГО ИНТЕРЕСНИ> ВВВВИИИЕЕЕЕЕ". Едната вайзерка е българка, която е още по- ужасна мумия свинеста. Вместо да толерират нас (българите) беше точно обратното. Латвийци, румънци, литовци се напиваха идваха пияни на работа скатаваха се на тях никой нищо не им казваше, а на нас точно обратно и постоянно ни казваха че не работим при положение че се скъсквахме от бачкане. Аз лично бях при вайзерка англичанка на около 60 при която беше 100 пъти по добре . Бях при българката 3 дни и щях да и изкърта главата. Работа е много, а парите малко. Има дни които излизаш в 6 час за 2 часа и се прибираш, а на другия ден бачкаш от 6 до 7 вечерта. Почивките ги взимаш в зависимост когато им скимне дали трактора ще сер развали дали няма поръчки. Случвало се е да вземем две почивки преди обед и до 7 бесз почивка. Там се плаща на час. Но постояно ти дават зор до главата не можеш дори да се изправиш за да не могат да ти плащат много часовката. АКо си на норма при тая работа поне пари щеше да има. Моя съвет е НЕ ХОДЕТЕ В ТАЗИ ПРОТИВНА ФЕРМА.
Публикувано на 11-05-2012 22:30 | RE: Intercrop ltd
marmais81
Потребител

Хора не ходете в тази ферма много е гадна всички коментари за нея са верни имам впредвид лошите вайзерката ЕЛИ е българка много гадна дебелана само вика и се заяжда като роби се държат с тебе има инструктаж на които ти казват колко е добре всичко и уредено но е точно обратното като се разболееш никoй не те поглежда работата не е толкова гадна колкото нервите които ти се образуват от всичката простотия от 5 години сам на бригади ТАЗИ Е НАЙ ЖАДНАТА ФЕРМА В КОЯТОН САМ БИЛ!!
Публикувано на 29-01-2013 21:04 | RE: intercorp ltd
marmais81
Потребител

Знаете ли какво последно чух за тази ферма никой не желае да работи там и имат право радвам се че са прочели форумите и са взели правилното решение а тези които все пак са решили да ходят ги съветвам колкото се може по бързо да се вразумят и да откажат офертата
Публикувано на 01-01-2014 23:10 | RE: intercorp ltd
Special
Потребител

Здравей.И аз имам оферта за тази ферма.Офертата ми е за 24.02.По принцип я приех даже и пари внесох,макар че ми казаха ,че до 05.01. ако искам мога да я откажа.Но ми е за първи път да ходя в Англия и за това я приех тази оферта,а пък каквото ще да става.Аз си мисля че като си работим нормално няма да има проблеми,a пък и последното мнение за тази ферма тук във форума е от близо една година.Може сега да не са чак толкова зле нещата, както се представят тук във форума.Намерих само този сайт за тази ферма... http://www.intercrop.co.uk/
Редактирано от Special на 02-01-2014 00:09
Публикувано на 02-01-2014 20:04 | RE: intercorp ltd
film
Потребител

Успех във фермата. Като пристигнете и ако имате време, драснете по някой ред за положението там
Публикувано на 10-02-2014 22:18 | RE: Intercrop
marmais81
Потребител

Хора прочетете внимателно това което е написано за тази ферма то е вярно на 100% наистина ще съжалявате особено тия които са на рязане там е най гадно ЕЛИ и ТЕДИ това са двете вайзерки българки ще ви разкатаят фамилията както казах плаща се на час но не ти дават да мръднеш да пиеш вода или нещо друго дават ти зор постоянно изкарват те мързелив и некадърен и то защото си българин просто такова е отношението там за тая работа парите са малко съветвам ви да не ходите там няма да изкарате много има хора на втория ден си тръгнаха кво да кажа като каторга е.Бил съм в много други ферми(по точно три) но тази наистина е много гадна не ходете за да не съжалявате после като мен че не послушах коментарите тук.

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23547 | Форумни мнения 29621 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 71 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: biser69
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Elektra kai4o79 pi6tova84 biser69 prevoz emo-ivanov Gerrard miteva99 mitko55 fire1914 radost_maiden Flo_wer art30 mir8611 kserx76 Nrusev71 [email protected] denislav994 Ivo Plamenpenev12 plamen365 bobinka dan4odida AgopArytun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти