>
>
>

страница 13 от 22

<< < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Публикувано на 12-08-2010 17:49 | RE: ferma "Haygrove"
ivchuuu
Потребител

ние си тръгваме поне няма комисионни и такива неща .... само билетчето си плащаш, кадето и каквото да прочета дали за фирма посредник или за ферма в Англия все гадни неща пише.Ама пак ходят хората по добре е от колкото да бездействаш.

Публикувано на 08-10-2010 08:32 | RE: ferma "Haygrove"
devao
Потребител

Намира се в: Хасково
no през август заминаха доста хора,някой върнал ли се е да каже как е там.Ще има ново интервю в Пловдив
Редактирано от devao на 08-10-2010 08:35
Публикувано на 21-10-2010 02:11 | RE: ferma "Haygrove"
tanq8010
Потребител

Мили хорица, моля ви четете внимателно написаното тук: това с великите обещания, естествено, ако сте присъствали на презентацията на самата ферма са чиста измислица. Нито условията са - условия, нито има нещо наречено "колектив", нито имате право на каквото и да било стъпите ли веднъж в тази ферма. Нека ви разкажа какво видях аз там за няма и 2 месеца. Това са най-кошмарните дни в живота ми. Не съм предполагала, че може да е толкова зле някъде другаде. Всичко течеше по вода докато не ни закараха в Редбанк, това е мястото дето е офиса. Няма кой да те посрещне и да разбереш какво тепърва ще се случва с теб. Чакахме докато накрая се появи едно момче и ни натовари в една кола, закара ни в Нюент, там пак няма кой да ни настани, казаха ти - тук, ти - тук, ти - тук, но всичките стаи които ни посочиха бяха заключени. Трябваше да чакаме вечерта да се приберат хората от работа за да видим къде всъщност ще сме. И познайте каква беше изненадата като видяхме стаите и разбрахме, че няма такова понятие като мъж - жена, всички наблъскани в една стая, без значение народност, пол. Мизерия каквато тук може би и в най-бедните къщи я няма. Не започваш веднага работа. Чакаш пак някой да реши съдбата ти като ти през това време нямаш представа какво ще стане с теб.
Идват и ни казват на мен и на още две жени "Събирайте си багажа утре ви местим." Без обяснение къде, защо?
Преместиха ни отново. Е и най-накрая започнахме работаlaugh в крайна сметка нали затова бяхме отишли. Но то това работа ли бе или чудо. Имах усещането, че съм попаднала в психодиспансер, всеки крещи отвсякъде и така по първоначално 8-9 часа на ден. След около 3 седмици работата драстично намаля но не и крясъците. Имаше дни с по 1-2 часа работа - нали се сещате за какви пари става на въпрос при толкова часове. Ставаш сутрин в 3.30 с нагласата, че днес си на работа отиваш на работа за да ти кажат ,че днес няма да си на работа. Мога да продължавам така до без край, но не мисля че ви трябва описването на всеки ден прекаран там. За тези няма и 2 месеца ме местиха 3 пъти. Забравих само да кажа нямаш право да питаш нищо, а дори да си го позволиш да питаш, всеки ще вдигне рамене и ще ти каже, че нищо не знае. Не си мислете че отивате на работа - гответе се за яки нерви и психоза ако все пак решите да отидете. Аз не се вслушах в това което ми казваха хората - бъдете по-умни от мен и не повтаряйте моята грешка. ПРОБВАЙТЕ ВСЯКЪДЕ ДРУГАДЕ, НО НЕ И ТАМ!!!
Аз съм от заминалите през августwink
Редактирано от tanq8010 на 21-10-2010 02:59
Публикувано на 02-11-2010 10:24 | RE: ferma "Haygrove"
anastasiys
Потребител

Някой ще ходи ли на интервюто в Пловдив щото аз мисля да ходя.Един приятел се върна от там преди месец и каза че е мизерия голяма и работа понякога няма но е по-добре от тука.Имало спестени малко пари и март заминавал пак.А аз вече тук не издържам .Не искам сега някой като калс да ме псува и да казва че съм човек от фермата защото не съм .Успех на всички които правят този сайт толкова интересен и полезен.
Публикувано на 11-11-2010 09:33 | RE: haygrove
karnobatkali
Потребител

Намира се в: karnobat
4 meseza bjax v tazi tapa verma 6toto ve4e se bjax varzala no xora kazvam vi ne si pomisljaite i da xodite tam nikoi nikade ne pi6e za yjasnata agresija kam balgarite tam njama6 nikakvi prava izmislili sa njakakvi varbali pri 3 ot koito si zaminava6 direkno za bg. a te ti gi davat za kvoto 6te da e ako ne se xaresa6 na tim lidera ili roy4ekara dori ako ne my xaresa glasa ti.prosto tam trjabva da ima teky4estvo na xora 6toto im davat gybsidii i kolkoto pove4e xora minavat ptrez vermata tolkova po dobre za tjax
ina4e s rabotata se svikva no tova kre6tene ot 6 sytrinta do kraja e yjas ima6e maje napravo im stava6e lo6o kato po4vaxa da ni kre6tjat neprekasnato si pod naprejenie .po4ti vseki den se pribirax s glavobolie ot tova vikane.izvinjavaite 4e pi6a na latiniza[color=red][/color]

kiss
Публикувано на 15-11-2010 11:58 | RE: ferma "Haygrove"
darink
Потребител

Мениджърите са българи,а за българи в чужбина по-добре да не работиш.Нормите са много високи и който си мисли,че ще искара пари там много се лъжи.
Публикувано на 15-11-2010 21:58 | RE: ferma "Haygrove"
tanq8010
Потребител

Аз се опитах да опиша не в много кратка форма това което видях там както и много други но имам чувството че хората просто пропускат написаното тук. Не мога да разбера защо никой не се вслушва в думите! Независимо дали са българи или румънци нямате си на идея за каква анархия става на въпрос там. Никой от хората тук не е измислил написаното то е преживяно.Гадното е че страната ни поставя в ситуация в която да предпочетем този терор
Публикувано на 29-10-2011 10:50 | RE: ferma "Haygrove"
prostak
Потребител

Някой да е получавал честитка от сорта на :
Dear Participants,
Thank you very much for your enquiry, but unfortunately all places has been taken.
Please try again next year.
Best Regards:
Haygrove Recruitment Team
Публикувано на 29-10-2011 12:20 | RE: ferma "Haygrove"
goldempo
Потребител
Този форум е без https://facebook.com/Този форум е безсмислен!

Намира се в: Този форум е безсмислен!
Някой би ли споделил, (ако е ходил) как е минал сезон 2011 в фермата?
Публикувано на 03-11-2011 12:22 | RE: ferma "Haygrove"
valia88
Потребител

goldempo писа:
Някой би ли споделил, (ако е ходил) как е минал сезон 2011 в фермата?

И на мен ми е много интересно как е минало, понеже смятам да кандидатствам. Една позната беше там това лято и работеше в пакхаус, каза че другото лято пак смята да ходи, защото много й харесало. Работата била тежка и работила по 14 часа на ден понякога, но пък изкарала хубави пари. Незнам дали е същото и за пикърите, но предполагам че щом в пак-а е имало работа, значи и за пикърите е имало Само дето се чудя защо тук недоволстват толкова в предишните коментари.. Моля които са били там през сезон 2011 да кажат мнение

страница 13 от 22

<< < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 23008 | Форумни мнения 28913 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 44 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Gpvraykov
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 mitko55 D_silva kontrola88 miama ontario Gpvraykov Gogotanev Georgi90 Elektra ivailo_boqnov Emity batpesho toros_09 mimozi Jeni Hristina1357 miro75 geri_74 lubcheto diditu12 kostadinov7 mariq73 Ia Stone radomirov

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти