>
>
>

страница 5 от 6

<< < 2 3 4 5 6 >
Публикувано на 03-02-2015 02:51 | RE: Langdon Manor Farm
L_90
Потребител

Много е зле тази ферма аз бях за около 10 дни ии сам си тръгнах ягодите са прекалено ниски полетата са ужасни няма как да си покриеш нормите всичкое е шуробъдженашчина вайзерите никога не казват цените на касетките може да разбереш за цена но от старите работници..ТОВА Е НАЙ-ГАДНОТО МЯСТО КЪДЕТО МОЖЕ ДА ОТИДЕТЕ

Публикувано на 05-02-2015 20:52 | RE: Langdon Manor Farm
stoil_radev
Потребител
stoil.jr

Намира се в: Велико Търново
Не говори глупости , фермата е една от най-добрите в UK , като се стегнеш ще си изкараш пари,а не като стоиш в тунела и си лафите по цял ден другарчетата си.Ако си дошъл на края на сезона какви ягоди очакваш?!Но който ,е дошъл надъхан да си спечели пари , винаги ще успее.Просто не пиши чак такива коментари да заблуждаваш другите. musiccool

Ако можеш да направиш нещо или мечтаеш да го направиш, каквото и да е то, направи го; в смелостта има гениалност, сила и магия.
Публикувано на 12-02-2015 02:15 | RE: Langdon Manor Farm
L_90
Потребител

[quote]stoil_radev писа:
Не говори глупости , фермата е една от най-добрите в UK , като се стегнеш ще си изкараш пари,а не като стоиш в тунела и си лафите по цял ден другарчетата си.Ако си дошъл на края на сезона какви ягоди очакваш?!Но който ,е дошъл надъхан да си спечели пари , винаги ще успее.Просто не пиши чак такива коментари да заблуждаваш другите. musiccool[/quote

Хахахах кое му е доброто,че всичко е ужас....че всичките полета са под всякаква критика ли...че мениджъра на фермата опипва младите момочета и това ли не вярно....winkwinkwink
Публикувано на 25-02-2015 02:36 | RE: Langdon Manor Farm
stoil_radev
Потребител
stoil.jr

кажи ми името си, очудваш ме ,като обесняваш "колко лошо е във фермат" , щото като се сетя новите които дойдохте и работехте при Поли ,колко зор си давахте.... laughcool

Ако можеш да направиш нещо или мечтаеш да го направиш, каквото и да е то, направи го; в смелостта има гениалност, сила и магия.
Публикувано на 28-02-2015 00:09 | RE: Langdon Manor Farm
L_90
Потребител

stoil_radev писа:
кажи ми името си, очудваш ме ,като обесняваш "колко лошо е във фермат" , щото като се сетя новите които дойдохте и работехте при Поли ,колко зор си давахте.... laughcool

Не мисля че е толкова важно просто казвам това на което съм попаднала там...Кое толкова те очудва ти ще кажеш че и фермата е в топ 10 в великобританиа ..хаха
Публикувано на 24-04-2015 18:19 | RE: Langdon Manor Farm
stoil_radev
Потребител
stoil.jr

Чак топ 10 не е , но е долу-горе добра ферма . Нека не подвеждаме "новите" бригадири , че е толкова зле. music wink

Публикувано на 09-02-2016 20:47 | RE: Langdon Manor Farm
nadia1
Потребител

Заминаващи Април Месец за Langdon Manor Farm
Публикувано на 19-02-2016 11:37 | RE: Langdon Manor Farm
fytbolistkata14
Потребител

Намира се в: Алабама
Аз имам оферта за април

„Вие сте това, което правите, а не това, което казвате, че ще направите.“
Публикувано на 20-02-2016 15:34 | RE: Langdon Manor Farm
petar petrov
Потребител

каде да кандидатстваме
Публикувано на 16-03-2017 14:57 | RE: Langdon Manor Farm
valeriev90sp
Потребител

stoil_radev писа:
Не говори глупости , фермата е една от най-добрите в UK , като се стегнеш ще си изкараш пари,а не като стоиш в тунела и си лафите по цял ден другарчетата си.Ако си дошъл на края на сезона какви ягоди очакваш?!Но който ,е дошъл надъхан да си спечели пари , винаги ще успее.Просто не пиши чак такива коментари да заблуждаваш другите. musiccool

хахахахха е тоя Стоил го познавам, като бях в тази ферма преди 4 години тоя Гъзолизач беше там! тичаше като финикиец и се мазнеше на всеки по умен от него! което бяха 80% от хората! излязъл е от некво малко село и сега е видял едни смешни 200 паунда на седмица и краййй за него това е най добрата ферма laughlaughlaughlaughlaugh ВЪРВИ СЕ ОСЪЗНАЙ МАЛКО И РАЗБЕРИ КАКВО Е ЗНАЧЕНИЕТО НА НАЙ ДОБРА ФЕРМА НО СЪС СИГУРНОСТ НЕ Е ФЕРМА ОТ 50 КАРАВАНИ БЕЗ ВАДА В ТЯХ С ОБЩИ БАНИ И ТОАЛЕТНИ ,РАБОТА ПО 7-8 ЧАСА НАВЕДЕН СРЕД МИШКИТЕ ЗА ИМА НЯМА 30-50 ПАУНДА НА ДЕН laughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaugh

страница 5 от 6

<< < 2 3 4 5 6 >
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 23167 | Форумни мнения 29108 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 69 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: Crisvarna
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 spid3r Evelyn bLqsuchko Honey-66 Crisvarna Ventsislav90 PG32 elena0809 svetkavicata92 bibi8888 Ivo Dangulev3516 krem4o mitko55 denni-97 kontrola88 Supercillious galin65 KIBRIT DS Double_T fytbolistkata14 Neuroxyde Kristiyan88rs2

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти