>
>
>
Публикувано на 16-12-2011 18:15 | West End Nurseries
narche
Потребител
https://www.facebook.com/#!/k.chenkova

Здравейте на всички!Нуждая се от помощ.Търся си някаква информация за West End Nurseries.Смятам,че става дума за друга ферма понеже е за растения,треви,подправки и всякакви такива в саксийки,а досега в темата за тази ферма не срещнах някъде да става дума за треви и подобни Не успях да намеря и как да отворя нова тема,в този раздел ,та затова се извинявам на модератора предварително. Фермата се намира в Югозападна Англия,близо до Paignton,Devon.Моля,ако някой може да ми каже нещичко за ферма за растения и дали не е бил там да ми драсне няколко реда с мнението си.От Конкордия ми казаха,че досега не са пращали никого за там и не знаят нищо по въпроса.
Предварително благодаря и успех на всички!

Ivo: бутона "нова тема" се намира в горната и в долната част над темите, когато се намираш в даден раздел.
Бутона "нов отговор" пък е на същото място, когато си в самата тема.

Редактирано от Ivo на 16-12-2011 18:17
Публикувано на 20-12-2011 15:48 | RE: West End Nurseries
narche
Потребител

Хайде де,хора Съвсем ли никой не е ходил там? Някой да драсне два реда...аз вече и да искам ,не мога да се откажа... Дайте малко инфо,pls wink
Публикувано на 30-12-2011 16:28 | RE: West End Nurseries
narche
Потребител

Може и да е сменено името, та затова ето и на тази ферма адреса.
West end Nurseries Ltd
Moles Lane Marldon
Paignton
Devon
England
Щом имам някаква представа за това как е работата в нея, ще пиша!
Публикувано на 06-01-2012 19:16 | RE: West End Nurseries
Jijafka
Потребител

Здравейте! Ние също получихме предложение за тази ферма, но не намерихме никаква информация в интернет, затова ще ни бъде интересно някой да сподели впечатления за нея!
Публикувано на 29-03-2012 00:07 | RE: West End Nurseries
Jijafka
Потребител

Вдигам темата, тъй като ни остана много малко време докато заминем и все пак се надявахме някой да даде някаква информация за фермата, каквато и да е било. Благодаря!
Публикувано на 17-02-2014 14:32 | RE: West End Nurseries
sunris3
Потребител
CC.CC.CC.CC

Някои ако мозе да даде актуално инфо за фермата, моля
Публикувано на 17-02-2014 14:53 | RE: West End Nurseries
albert10
Потребител

Ако е същата, за която се сещам сте извадили късмет/за растения или подправки/. Едни познати са били там, малка ферма, живели в апартамент, предоставен от фермата, имали и джип на разположение за пазар или разходка след работа, а такава имало доста и добре плащали. Дано в същата, само дето Девън май пострада доста от наводненията. Късмет!
Публикувано на 18-02-2014 11:35 | RE: West End Nurseries
bubka90
Потребител

Така,аз бях там 2012, сестра ми също, тя се връща за трети път тази година, тя беше и миналата година, около 18 април ще лети. Ако и ти си тогава, кажи за да ти дам контакти да се свържеш с нея, ако искаш.
Малка ферма, около 15 човека персонал, живеете във флат, момичетата спите в стая с легла на два етажа, общо тази година ще сте пет или шест момичета във флата, доколкото знам. Имате си всичко - кухня, пералня, малък хол...Плаща се на месец, директно в сметката ти. Заплаща се на час, оувъртайма се заплаща пак на минималното заплащане - 6.31 ли беше? Работата се състои в рязане на цветя, предполагам и ти ще режеш, има едно момиче, което ги стикова (засажда). Общо взето цял ден седиш и режеш в пиковия сезон. Ама и това не е лесно хаха.. иначе местите трейове и касетки, плевите, едно момиче ще полива, обикновено в събота се работи до към 16 час, другите дни до по късно. Неделя се почива. Имате кола, ходите да пазарувате когато си решите, ходите в града (Торки) обикновено в неделя...ако искате ходите на разходки до другите градове... общо взето това е.Хората са много точни, работата не е страшна, работиш на закрито.
Редактирано от bubka90 на 18-02-2014 11:38
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23547 | Форумни мнения 29621 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 75 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: biser69
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Elektra kai4o79 pi6tova84 biser69 prevoz emo-ivanov Gerrard miteva99 mitko55 fire1914 radost_maiden Flo_wer art30 mir8611 kserx76 Nrusev71 [email protected] denislav994 Ivo Plamenpenev12 plamen365 bobinka dan4odida AgopArytun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти