форумфото галерияпотребителиполезни връзки регистрация важна информация Търсене нови теми
 Вход за потребители

Потребител

Парола

Нямате регистрация?
Натиснете тук, за да се регистрирате.

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
Последно онлайн
 magdalena2303:54:01
 circle04:04:34
 tiger_2004:36:45
 ninja30303004:41:48
 dteneva05:33:11
 bloodyroot06:36:46
 mariq7307:02:14
 H12307:47:29
 vanko110309:32:35
 Old_Goblin09:46:16
Гости на линия: 12
Членове на линия: 0
Най-нов: magdalena23
taxi

Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Случайна снимка
King's Lynn
King's Lynn
Последни коментари
 Покъртителна дупк...
 :)*luck*
 @Bazuka изби риба...
 брейй ,къде е тоз...
 Ахахахахха, тва б...

Администратор
https://www.facebook.com/brigadiri
Местоживеене: София

TUNSTEAD INTERNATIONAL FARM CAMP - CHURCH FARM

Старите теми ги пращам в Архива.
Вече няма да бъдат две отделни теми, както бяха (за кандидатстване и отделна тема с информация за фермата), защото се видя, че не става.
Който ще търси инфо за фермата ще си чете всички писаници.

И уговорките може да си ги правите тука, въпреки че е по-прегледно в раздела "Аз отивам - ти отиваш"

Накратко - това е ферма, която набира работници самостоятелно.
Ето полезно инфо от предишните теми:
http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=19&thread_id=1499 - относно кандидатстването.
http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=19&thread_id=207
- тук що годе има събрано инфо само за самата ферма.

Успех на заминаващите.
Редактирано от Ivo на 26-01-2012 10:28

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.

Потребител

здравейте!днес си отварям пощенската кутия и намирам писмо с брошура от IFC Tunstead.сега искам да попитам-означава ли това,че съм одобрен и при връщането на application form с платената такса от 50 паунда ще замина на бригада?или пак се минава през втора цедка и т.нат.помагайте,че искат до 31 януари да им върна формата.

Потребител

някой може ли да ми каже как мога да кандидатствам за работа за бране на ягоди в англия

Потребител

ego77 писа:
здравейте!днес си отварям пощенската кутия и намирам писмо с брошура от IFC Tunstead.сега искам да попитам-означава ли това,че съм одобрен и при връщането на application form с платената такса от 50 паунда ще замина на бригада?или пак се минава през втора цедка и т.нат.помагайте,че искат до 31 януари да им върна формата.

Ами честито Щом си получил апликейшъна и върнеш всичко необходимо в срок , значи ще заминешНяма втора цедка

Потребител

Здравейте!
Аз също тази сутрин получих апликейшън от същата ферма,който все още се колебая дали да попълня и пусна обратно.Колебая се заради това,което чета за тази ферма.

Потребител

Здравейте и от мен , и аз днес получих апликейшън за попълване , които трябва да варна до 30 януари , което означа че имам време да си помисля , изчетох всички коментари за фермата , нищо по различно от друга ферма в която съм бил , само тези около 60 паунда на седмица..
И все пак ,ако реша да го попълня мисля да посоча като дати за заминаване от 1 до 30 април и от 1 до 30 май ,другите бихте ли споделили вие за какви дати мислите ,ако може да се сформираме групичка..а и ,ако някой знае за колко време стига писмото от БГ до тях ?предполагам около седмица... но за да знам до коя дата да трябва да съм го пратил.

Аватар на потребителя Viktor901031
Потребител

здравейте само да попитам английският задължителен ли? може ли да се кандидатства директно от UK аз съм в Лондон :)

Потребител

здравейте и от мен ,и аз вчера получих апликейшън ,ще ходя за първа година и съм изчела всичко до тук из форумите за фермите,ще пиша дата 01,05, ако има и други с близка дата да пише

Потребител

доста хора сме получили апликейшън.това е добре.аз искам да замина колкото се може по-рано и затова искам да ви попитам,тези който са запознати:след като им върнем апликейшъна те ли ще определят кога ще се заминава и съобразяват ли се с нашето желание

Потребител

Здравейте! пуснах си молбичка и сега да видим какво ще стане. Незнаех каква дата да посоча и затова писах 25.02.2012г дали е правилно или...

Сподели във Facebook
Прехвърли се към форум:
brigada uk
brigada usa
Анкета
Къде ще работите през 2014?

Великобритания

САЩ

Германия

Испания

Италия

Португалия

Франция

България

На друго място

Никъде...

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.
Партньори
Кариера