>
>
>

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 26-02-2009 14:50 | CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
Kaloqn
Потребител

Ako nqkoi e hodil ili znae nechto za tazi ferma,neka pich, blagodarq predvaritelno. Na 25 mai
Публикувано на 02-05-2009 12:20 | RE: CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
sharito
Потребител

zdr.te.i az sam za cairnie farming i bih iskala da razbera nesto povece za fermata.Molq ako nqkoy vece e bil tam da mi pishe...
Публикувано на 23-05-2009 22:55 | RE: CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
vannka
Потребител

аз трьгвам началото на юни за там но нищо не зная за пръв път ми е ,има ли други такива като мен
Публикувано на 05-07-2010 12:08 | Cairne Farming Company.Да запьлним броиките
sarkis
Потребител

Фермата е много хубава за отпочиващи програмата вклучжа сутрешно ставане в 6. 7 .8 .часа отиване до работните места работа по 2.3.4.и много радко 5.6 .часа не се извьршва еднотипна работ да ни ви омрьзне или да не заспите по време на работа щото можи да се нараните плащане от 100 до 130 палнда на седмица без одршките има трима ескорзоводи от румния те ва разжездат из фермат показват забелезителностите на цалата почивка малко и е на семпатия ако не им се понравите или ако много знаите ви препорчват друга дестинациа на почивката или наи добриа вариант пребиране вьв кьще за почивка от почивката нама да се престаравате вав всичко което вршите щото накраия можи да ви завидат нащи саседи румьнци и да ва предложат за по добра почивка на мене не ми хареса почивката исках малко повече да поработа като нащи саседи румьнци те биаха повече и нали знаите на червение и прочие след това разбрахме че са просто про. сте .ту .тки. ама нали знаете поговорката едни плуват другите калват от фермата ми предложиха трансфер или вьв кьще аз предпочетох трансфера по добре нали все как отиваме за пари а не на почивка както ме пратиха от I B C да заплнат накоия броика пре .иба .нии.ако искате сьс приатили да патувате те ще преценат щото вав тиах е нажа и хляба и накраия наи колтурно кзаха че нама трансфери за теб моито момче аиде вьв кьще сьс искарани чисти пари за един месец и една седмица 250 британски лири които е решил да ходи нататак му желаия много кьсмет щото ще му трабва и господ здраве да им дава на всички които отиват да искарат по накои лев или там наречиния пальнд а не на (почивка ) за фирмата ако искате да пращате харата на почивка открите друг одел за туризам или вземете си стегнете малко прсонала да работи а не само да взима пари.
Публикувано на 17-11-2010 12:38 | RE: CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
Mihaela
Потребител

Az moga da kaja za fermata, che ne e nito mnogo zle, nito izkarvash milioni tam.. no za hora, koito sa reshili da spestqt nqkoi lev, da se zapoznaqt s razlichni hora i da bachkat e napulno dostatuchno. Kakto vsqka druga ferma i tazi si ima opredelni iziskvaniq i zatova ne vsichki sa dovolni, no kato cqlo e edna prilichna ferma. Nqma da se vpuskam v podrobnosti za usloviq, sedmichni zaplati i prochie. Az ot dve godini hodq tam i ne se smqtam nito za romanka, nito za vruzkarka. No vseki ima pravo na mnenie. Ako nqkoi reshi da hodi tam iskam samo da znae, che tam se zapoznah s edni prekrasni hora, koito ne me tretiraha kato rob, izkarah dostatuchno pari i shte se vurna pak. Na vsichki drugi uspex!kiss
Публикувано на 21-05-2012 09:53 | RE: CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
fantagiro_v
Потребител

Има ли някой който в момента е там или има по- актуална информация ? Ако може да ми пише лично, благодаря !
Публикувано на 24-05-2012 12:28 | RE: CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
duygu_s1
Потребител

fantagiro_v писа:
Има ли някой който в момента е там или има по- актуална информация ? Ако може да ми пише лично, благодаря !

Аз съм там, в момента .
Публикувано на 25-05-2012 11:34 | RE: CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
Mihaela
Потребител

kakvo po-tochno vi interesuva?
Публикувано на 07-06-2012 16:59 | RE: CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
gazika_rz
Потребител

Ако някой ще идва кьм Cairnie farming да ми пише на л.с..Аз сьм в фермата
Публикувано на 07-06-2012 17:06 | RE: CAIRNIE FARMING COMPANY SCOTLAND
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Няма ли да ти е по-лесно да напишеш 2-3 изречения за обстановката в тази ферма тук в темата...

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23538 | Форумни мнения 29616 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 64 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: AgopArytun
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 AgopArytun emo-ivanov mitko55 krasikomma plamen365 mir8611 Rusalen73 cecinka9 begleca_1 Milena92 Pirin Flo_wer miroslavba vania22 Svetlozara ssnowy401 ottuka3 Ruskiq93 bogin4e kserx76 simeonuk NGB Consulting DS [email protected]

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти