>
>
>

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 02-03-2009 14:12 | Kelsey Farms
kiki
Потребител

Здравейте! Искам да Ви помоля, ако някой има каквато и да е информация за Kelsey Farms да ми пише във форума. Предварително Ви благодаря!
Публикувано на 13-03-2009 21:51 | RE: Kelsey Farms
terminator
Потребител

Аз също търся информация за тази ферма.Разбрах, че преобладават полетата с високи ягоди.Ако някой е бил там, нека ми пише тук във форума.
Публикувано на 08-04-2009 23:58 | RE: Kelsey Farms
Miri i Valio
Потребител

Nie rabotihme tam za okolo mesec i polovina minalata godina, poneje v fermata v koqto otidohme pyrvonachalno nqmashe rabota i menidjyra na nashata ferma se beshe razbral s menidjura na Kelsey da rabotim izvestno vreme tam. Fermata e golqma. Ima 54 karavani. Usloviqta im na jivot ne sa mng dobri. Banite sa obshti i bqha mnogo mrysni. Vav Kelsey otglejdat qgodi, malini i kypini. Qgodite bqha 50% visoki i 50% na zemqta. Malinite im ne bqha mnogo no minalata godina se zasajdaha nqkolko novi poleta s malini i tazi godina se ochakva da sa mnogo. Kypinite im syshto ne sa malko i ot tqh sme nai dovolni. Raboti se na norma. Ako ne si dostignete normata vi plashtat na Chas. no ako tova zapochne da stava chesto vi preduprejdavat che shte vi izgonqt i naistnina go pravqt. Nie lichno pochti vinagi sme bili na normata ili malko nad neq a imashe i dosta po byrzi ot nas koito praveha dobri pari. Nadqvam se da sme bili polezni s infoto wink
Публикувано на 05-03-2010 10:59 | RE: Kelsey Farms
mealli
Потребител

някой ходил ли е в тази ферма и даите пове4е инфо за тази ферма?
Публикувано на 15-03-2010 20:44 | RE: Kelsey Farms
stelitoivanova
Потребител

nqkoi hodil li e v tazi ferma,kajete ne6to pove4e,ako imate i snimki da ka4ite,6te e perfektno,
Публикувано на 15-03-2010 21:17 | RE: Kelsey Farms
theend
Потребител

ami predi va6ite mneniq ima edno koeto mislq 4e e napalno dastata4no kato informaciq

Публикувано на 28-03-2010 18:48 | RE: Kelsey Farms
ickata7177
Потребител

Zdraweite, az i moi priqteli si oprawihme dokumentite predi okolo 2-3 sedmici za tazi ferma, pokazaha ni snimki na karawanite (kato cqlo na cqlata ferma ) Ostanah dowolen ot towa koeto widqh. 15 poleta wisoki qgodi ii kapini i malini (neznam kolko poleta). Ima Wi-Fi do kolkoto razbrah, igrishte za futbol. Osigurqwat awtobus 2 pyti sedmichno do magazina w Canterbury. Nie zaminawame na 7 Juny nqkyde...plus minus nqkolko dni. Dano sym bil polezen s malkoto informacia
Публикувано на 03-04-2010 00:50 | RE: Kelsey Farms
agent006
Потребител

Случайно попаднах на този форум Хубаво е да има такива форуми за да може всеки малко или много да бъде подготвен и информиран къде отива. Миналото лято работех в Kelsey Farm. Бях за първи път на студенска бригада. Мога да кажа, че съм доволен като цяло от фермата. В тази ферма се отглеждат предимно ягоди (от тази година само високи) също така малини и къпини. Работи се на норма. Караваните са за 4, 5 или 6-ма човека и са в добро състояние. Баните, тоалетните, пералното помещение и кухнята са общи. В Kelsey Farm има Wi-Fi и зала с 3 компютъра, игрище за футбул и за волейбол. През седмицата има автобус до Canterbury до ASDA за да може всеки да си напазарува храна за през седмицата. Дано съм бил полезен. Успех нас всички!
Публикувано на 04-04-2010 16:37 | RE: Kelsey Farms
ickata7177
Потребител

Kolko kinta na sedmica gore dolu praeshe ? gore-dolu
Публикувано на 14-05-2010 00:49 | RE: Kelsey Farms
sunaycho
Потребител

хах и аз бях там...... немога да кажа че беше идеална.......... но плащаха сравнително добре.... баните и пералното помещение бяха отвратителни!!! мизерия беше и то голяма! Правехме средно по три почивки на работен ден, като на всяка почивка гонеха хора от полето. На мен лично ми се случи един път, че с половин щайга съм бил под нормата и ме пратиха в караваната . но да не отекчавам заминавашите, общо взето който отиде там трябва да работи екстремно бързо и да се пази от словаците, защото на на едно момче от българия му счупиха нуса както си стоеше.................................
devildevildevildevil

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23547 | Форумни мнения 29621 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 77 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: biser69
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Elektra kai4o79 pi6tova84 biser69 prevoz emo-ivanov Gerrard miteva99 mitko55 fire1914 radost_maiden Flo_wer art30 mir8611 kserx76 Nrusev71 [email protected] denislav994 Ivo Plamenpenev12 plamen365 bobinka dan4odida AgopArytun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти