>
>
>

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >
Публикувано на 23-03-2013 22:08 | RE: Rumwood Green Farm
petq_albenova
Потребител

Публикувано на 02-04-2013 22:08 | RE: Rumwood Green Farm
emo-ivanov
Потребител

Здравейте
за 1-ва година заминавам и ще бъда в тази ферма Rumwood green farm какво да очаквам?На 16 май заминавам казаха ми ,че първо ще бъда на височинни ягоди след това на ябълки и т.н и така до Ноември месец.Някой може ли да ми даде малко повечко инфо за фермата за 2013 година ?
Не очаквам да е лесно.Все пак не заминавам на екскурзия , а на работа която предполагам няма да е никак лесна , но това не е от значение.Моля ако някой може да ме информира за фермата да пише на личен или на Скайп - bocef69
Благодаря предварително
Редактирано от emo-ivanov на 02-04-2013 22:09
Публикувано на 17-04-2013 10:53 | RE: Rumwood Green Farm
mito
Потребител

здравеите аз бях там, зна4и 6те говоря за работата . об6то взето хората се стремят да намират работа , проблема идва в гоненето и отно6ението кум булгари и румунци, по4ти всеки ден на пурвата или втората по4ивка хората които имат наи малко касетки ги гонят в караваните , пра6тат писма и гонят за бг, всеки ден бере6 като за последно по4ти няма6 време да свикне6,ло6ото е 4е някои пут независи от теб ,ако ти се паднат кофти редове няма кво да направи6,ина4е пари се изкарват , аз ли4но наи мн сум изкарвал по 370 паунда седми4но

Публикувано на 25-10-2013 13:58 | RE: Rumwood Green Farm
emo-ivanov
Потребител

Дълго време се чудех дали да пиша за тази ферма и на края се реших да пиша и така.
За 1-ва година бях на бригада както всеки знае който е ходил в тази ферма там има високи ягоди и ябълки.
Заминах на 27 май идея си нямах за какво иде реч като замина там , бях сам не с някой приятел.Първия пик на ягодите беше ад , психическото натоварване е много няма спор за това.Като си за 1-ва година както бяхме ние с групата която заминах е малко кофти , трябва много бързо да се преспособиш към всичко.Работата не е лесна трябва да се научиш да береш с качество и да отхвърляш касетки с ягоди иначе както потребителя горе е писал гонят в караваната за малко касети.Има едно друго обаче до лошите коментари относно тази ферма.Лично аз НЕ съм съгласен с повечето неща написани за тази ферма.Хора давате ли си сметка ,че това е ферма в ТОП 10 в УК Това ,че много хора са ходили там и са ги изгонили си е техен проблем след като не се справяш с работата нормално е да си заминеш Лично на мен ми беше много трудно до като свикнах има ли желание има и начин сещате се Ние Българите сме свикнали да ни е лесно и да ни се плаща за работа която не можем да се справяме с нея.Всеки един който заминава на бригада трябва да е сигурен в едно НИКЪДЕ НЯМА лесно.Лично аз съм много доволен от фермата и се надявам другата година да се върна там.Такам относно отношението на вайзерите:Лично аз от Българи вайзери видях много по-лошо от колкото от чуждите вайзери.Не искам да споменавам имена.Имаше един вайзер Дерек честно да ви кажа по-добър човек от него не съм виждал ,Анна (Румънката е голяма сладурана и тя е много добра стига да те опознае) Поля на Николай от Ловеч приятелката - златен човек.До заминаващите за 1-ва година в тази ферма-Подгответе се да не ви е лесно то лесно никъде няма виждате какво е в България.Който заминава в тази ферма може да се чувства голям късметлия условията на живот са на средно задоволително ниво.В Арнолд и Ладс Корт са с общи кухня и бани.Добри условия за живот в Ръмууд и Паркууд всичко си има в караваните.Аз бях в Арнолд каравана номер 10 (смених 4 каравани лично аз по време на престоя си тамlaugh) Каравана номер 10 уникалните хора Мето,Пъстрия,Крисито и моята девойка Ели 557,558 работните номера на Ели и Криси и моя милост 523 номера който или беше за пример или беше в издънка почети винаги laughlaughlaugh

I'm not here, I live in the future?
Публикувано на 23-03-2014 12:39 | RE: Rumwood Green Farm
pameliq
Потребител

patty88 писа:
здравейте заминавам за тази ферма края на април ,някой който е ходил скоро да сподели мнение

Бях миналата година по същото време. Нямаше мн работа по 2 почивни дни, ако си пакхаоса ще работиш по 5-6 часа, ако си на полето може и по малко. Поляците са с предимство, първо финиширват българите, след това румънците и поляците остават.
Публикувано на 02-04-2014 09:36 | RE: Rumwood Green Farm
dnkkk
Потребител

Здравейте, аз ще заминавам Май месец, бих искала да знам дали и миналата година е имало случаи с изгонване на хора за БГ? Видях за предишните години, но се надявам това да се е изчистило, тъй като пишеше , че главно българи и румънци, но сега като уж не ни трябват работнически карти...? Другия въпрос ми е какво е времето в този район? Била съм единствено в Шотландия ,което лятото си е супер студ, особено сутрин и за това питам Иии ботуши от Бг ли си носим, изобщо нужни ли са за тази ферма?? Кражби ставали ли са в тези общи кухни на двата кампа?? Момичета на ябълки пращат ли, по трудно ли е от ягодите и по доходоносно ли е? Моля, всеки който е компетентен за запитванията ми да пиши ааа и последно- на 1 или 2 седмици заплащат там? Тенк юююю
Публикувано на 06-04-2014 18:35 | RE: Rumwood Green Farm
pameliq
Потребител

dnkkk писа:
Здравейте, аз ще заминавам Май месец, бих искала да знам дали и миналата година е имало случаи с изгонване на хора за БГ? Видях за предишните години, но се надявам това да се е изчистило, тъй като пишеше , че главно българи и румънци, но сега като уж не ни трябват работнически карти...? Другия въпрос ми е какво е времето в този район? Била съм единствено в Шотландия ,което лятото си е супер студ, особено сутрин и за това питам Иии ботуши от Бг ли си носим, изобщо нужни ли са за тази ферма?? Кражби ставали ли са в тези общи кухни на двата кампа?? Момичета на ябълки пращат ли, по трудно ли е от ягодите и по доходоносно ли е? Моля, всеки който е компетентен за запитванията ми да пиши ааа и последно- на 1 или 2 седмици заплащат там? Тенк юююю

Имаше изгонени българи, но те не си вършеха работата. Относно времето - топло е . Лятото миналата година беше мн топло. Вземи си ботуши за всеки случай, тунелите с ягодите са добре няма кал, а жени на ябълките не пращтат те са в пакхаоса. Всеки петък се плаща. Следи си касетките и часовете, ако има някакъв проблем веднага се обаждаш на Карол той знае перфектно български. Стой по далеч от българи, особено тези дето са за 7-8 година там
Публикувано на 06-04-2014 23:50 | RE: Rumwood Green Farm
Chicone
Потребител

За първа година ще бъда в тази ферма и много ме интересува дали броя на полетата с високи ягоди надвишава броя на ниските.Това ще ми бъде трети сезон,така че ще се радвам някой да сподели пикантериите за тази ферма.
Публикувано на 07-04-2014 08:23 | RE: Rumwood Green Farm
emo-ivanov
Потребител

няма ниски ягоди само високи са
Има ябалки ,малини и череши.Ферма като ферма заплащането е сравнително добро , условията са добри.Общо взето това е

Публикувано на 07-04-2014 08:26 | RE: Rumwood Green Farm
emo-ivanov
Потребител

Относно гонене в БГ Да миналата година половината момчета от моята каравана ги пратиха за БГ.Като не може да се справяш с работата те гонят логично е
Иначе фермичката е добра поне на мен ми харесва.За 2-ра година съм в тази ферма.Моля ако някой ми пише да ми пише тук на личен не във фб защото ми омръзна сутрин като стана да отговарям на 100 човека с еднакви въпроси

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23547 | Форумни мнения 29621 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 88 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: biser69
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Elektra kai4o79 pi6tova84 biser69 prevoz emo-ivanov Gerrard miteva99 mitko55 fire1914 radost_maiden Flo_wer art30 mir8611 kserx76 Nrusev71 [email protected] denislav994 Ivo Plamenpenev12 plamen365 bobinka dan4odida AgopArytun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти