>
>
>

страница 15 от 16

<< < 12 13 14 15 16 >
Публикувано на 01-02-2013 12:23 | RE: Най-гадните ферми
emito_mikito
Потребител

A.J.Busby and son (Billington farm)няма такава гнусна ферма.няма пари,няма ословия,абе об6то взето ни6то няма само хора които си губят времето.
Публикувано на 01-03-2013 01:21 | RE: Най-гадните ферми
nude
Потребител

german писа:
ли4но за мен Keymer brook farm

ЗАщО ????
Публикувано на 22-03-2013 17:55 | RE: Най-гадните ферми
ivanistanislava
Потребител

HOME FARM чуете ли бягаи надалеч малини и къпини се берат условия отврат излизаш по тъмно и се прибираш по тъмно и накрая имаш 7-8 часа за добър ден ти дават warning на 1 ден казват ти момче бавен берач си питаш как да береш вс мълчат тук там има свестни момчета да обяснят вика ти се крещи ти се някъкви измислени ваизерчета дето не са ти в помощ а постоянно се ебават с тебе условията отврат каравани с по 1-2 см мухал в целия камп няма прахосмукачка бани общи топла вода от време на време принципно около 10 вечерта има тока спира постоянно стояли сме по цели вечери без ток или сутрин наи големия кеф на адския студ да си и без ток организация на полето нулева всеки си бере кадето си иска трябва да се скараш с някои да си хванеш добър ред да береш като новобранец береш или първи или последен ред(където няма нищо) отношение нулево чувал съм шефа(една евреиска отрепка) да казва едните роби тук другите там и да се подсмихват с мениджъра (едно комплексирано полско копеленце) абе с две думи не ви трябва няма уплътнения на караваните мизерни мизерни мизерни нямам думи
Публикувано на 12-07-2013 16:24 | Keymer Brook Farm
Rosen Dimitrov
Потребител

Здравеите . Работих в Кеъмер Броок Фарм през 2010 - 2011 - 2012 година . Фермата не е лоша . Пари се изкарват но трябва да ви е ясно че не сте на зелено училище , а сте там да работите . Не си мислете че парите падат от небето !! Работата си е работа които немойе да работи по добре да си стои в Булгаря. Кампа се състои от 25 каравани от които 15 или по малко имат вода , ток , гас .Останалите нямат само вода , но всичко останало си работи и караваните не са лоши . Има общи бани и тоалетни , но не си мислете 4е не са подарйани вси4ко се 4исти по списак . В тази ферма могат да се искарат пари не си мислете друго стига да се нагласите 4е ви се работи !!! Работата - Малини и високи ягоди . Да си бера4 е наи лесната работа стига да си уппорит .Надявам се 4е сам ви отворил о4ите от тия коментари 4е фермата е гадна и така нататак , като немойе6 да работиш не обвиняваи фермата че неструва!!!
Фермата разполага с фитнес- не е кои знае какво но стига да се подарйаш , боксова круша която е моя но я завещах , и билярд . Шефат на фермата прави партита от време на време . Има забавление , но когато трябва да се работи се работи !!!!
Редактирано от Rosen Dimitrov на 12-07-2013 16:36
Публикувано на 16-07-2013 22:02 | RE: Най-гадните ферми
digga
Потребител

Името ми Даниел Добрев.Работих в Keymer Brook Farm 2011 и 2012 г. Останах много доволен от към заплащане и отношение.Хората които пишат лоши коментари са тези които си мислят че отиват на ваканция там и че парите падат от небето!За да си доволен от заплащането трябва да даваш 100 процента от себе си всяка една минута-така и хората ще са доволни от теб!По проста и лесна работа от това да береш Няма!!!Условията са бих казал доста добри-12 каравани са с вода и канализация а останалите са без.От 5-6 човека е капацитета в караваната!Място има а и са обурудвани с всичко необходимо!Има разбира се общи бани и тоалетни които трябва да чистите разбира се(все пак Вие ходите там).Сутрин лично Собственикът на ферма Ник Евънс ви кара до полето!Имате две почивки по 15 минути.Тези,които обичат да купонясват - ДА ЗАБРАВЯТ!Силна музика,пиянски вечери или бойни схватки се наказват с ONE WAY TICKET TO BULGARIA!!!Партита могат да се правят с позволението на Ник минимум 3 дни предварително трябва да го уведомите-разбира се до 23:00,след това всичко трябва да приключи).В общи линии това е най-важното което трябва да знаете.И пак казвам давайте 100 процента от себе си независимо каква е работата Ви и уважавайте хората с които работите!
Това не е ХОТЕЛ а СЕЛСКОСТОПАНСКА ФЕРМА В КОЯТО ТРЯБВА ДА РАБОТИШ!
Публикувано на 16-07-2013 22:48 | RE: Най-гадните ферми
AdrianaM
Потребител

Здравейте! Аз също работих там 2 години.Фермата като цяло въобще не е лоша аз лично останах доволна.Условията за живот са много добри.Караваните са много уютни,някои от тях нямат вода,тоалетна и баня, но това не мисля,че е кой знае какъв проблем.Има доста правила които трябва да се спазват,но пък лично на мен много ми хареса това ,че има ред и дисциплина.А относно работата нищо сложно и трудно няма.Ако даваш всичко от себе си ще останеш доволен, ако ли не ще пишеш лоши коментари във форумите относно фермата
wink . Има периоди в които работиш повече от необходимото, но всичко зависи от времето там. Общо взето нищо страшно и сложно няма.
Публикувано на 16-07-2013 22:55 | RE: Най-гадните ферми
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

В тази тема се очаква да споделите имената на фермите, които не са ви харесали.
Иначе хвалбите си ги пишете в темите за самите ферми.

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Публикувано на 26-02-2014 20:02 | RE: Най-гадните ферми
Gladiatora
Потребител

digga я се осъзнаи малко какво пишеш за keymer brook farm,тука е тема за наи гадните ферми а не за да излъжем къде е било хубаво и да се набутат още хора,в темата за тази ферма от 45 кометара има 45 отрицателни не ми казвай че тия дето ги мързи така пишат щот не е така,слагам на 1 първо място тази ферма аз !!!!!!!!!! по зле не може никаде да е !devildevildevildevil
Публикувано на 14-03-2014 16:37 | RE: Най-гадните ферми
dani_87
Потребител

galq777 писа:
G & BB Houlbrooke, Siddington Farm, Ledbury (samo qgodi, toest samo rabbish)!!!!!! NIKOI DA NE HODI TAM!!!!!!!!

clap clap clap 100% ВЯРНО
Публикувано на 04-11-2014 19:55 | RE: Най-гадните ферми
siska2
Потребител
ssiisiitto https://facebook.com/siyana

Боксфорд е най -гадната фермangry

страница 15 от 16

<< < 12 13 14 15 16 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23539 | Форумни мнения 29616 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 100 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: dan4odida
Бригадири в момента или преди малко във форума:
plamen365 dan4odida mir8611 miro75 AgopArytun emo-ivanov mitko55 krasikomma Rusalen73 cecinka9 begleca_1 Milena92 Pirin Flo_wer miroslavba vania22 Svetlozara ssnowy401 ottuka3 Ruskiq93 bogin4e kserx76 simeonuk NGB Consulting DS

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти