>
>
>

страница 1 от 10

1 2 3 4 > >>
Публикувано на 12-03-2009 14:06 | LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
Joro1912
Потребител
gosho_timenov

Май месец ще се пътува към тази ферма в Шотландия... Някой ако е разпределен за там, или знае нещо за нея, може да сподели

Пловдив пее само Ботев !!!
Публикувано на 17-03-2009 14:22 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
loggin
Потребител

Да не е тази!?!? :?
http://www.eastseaton.prv.pl/gallery.html

Инженер от запаса.
Редактирано от loggin на 17-03-2009 14:23
Публикувано на 18-03-2009 18:27 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
stefan29
Потребител

пазете ми място аз идвам на 18 май
Фермата е много добра ( ако нещата са както миналта година)
плаща се на час
Обяснявам: имаш норма, примерно 3 касетки на час, правиш 5 и на тия 2 които са ти над нормата получаваш някав бонус отгоре, има и оувъртайм по принцип, в караваните са по 3 човека като са много добри, в смисъл условията за живот са супер, някои тук спомена на seaton, чувал съм че Porter е патентовал високите ягоди или така наречените топ тейбълс самата сийтинг систем била негова))
Фермата се намира кажи речи в Арброут. Повечето от вас са чували и за фермата JPGray (май фермерите се падат братовчеди, но до колкото знам се мразят. Аз миналата година бях в JPGray и не ми хареса особено заплащането. Чух от приятели за Портър и казах в ХОПС че искам там. Хората ме разпределиха там, но ми казаха че собственика на JPGray бил станал или собственик или само управлявал и Портър( има голяма вероятност и да са се избазикали нещо с мендано са се ме преметнали нещо, защото ако е така няма да видим заплащане на час sad)много се отклоних ма нищо все пак итова си е инфо)
Та.. собственикът на LM porter живеее в ЮАР( има вила там) тука други хора движат нещата. Фермата има малини, капини и сравнително малко ниски ягоди. Притежава също и Пакхаус, но българи там никой не взема( само поляци и шотландци). В някои от караваните се хващал и уайерлес) Това е което знам, знам също че със всички вас ще се видим живот и здраве пак и предполагам че ще си изкараме суперwink

p.s. тая информация не я споделям от опит, виско това ми е казано от хора, които са били там
поздрави Стефан

Публикувано на 18-03-2009 21:06 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
lina
Потребител

podgotvete se za dajd,kazaha mi,4e v 6otlandiq vseki den vali.
Публикувано на 26-03-2009 05:03 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
stefan29
Потребител

Жоро, полет до Шотландия? Едва ли По - принцип всеки пътува до Лондон първо! Възможно е с прикачване, но едва ли от агенцията ще ти вземат такъв билет. В Шотландия мисля, че няма международно летище. Иначе с влак не е 11 часа по - малко е да не кажа 6 че ми се върти из главатаwink)). Та най - вероятно ще е до Лондон полета и от там с автобус ( ако е изпратен специално за нас ще ни чака на летището, ако не е кофти, тряа да се гони метрото до Виктория и от там евентуално да хванеш автобуса( пътя с автобус до фермата е 8-9 4аса поне на връщане тръгнахме от Дънди в 21 часа и към 6 бяхме в Лондон), като гледам ако наистина сте 16 човека за фермата да летите на тази дата едва ли ще е изпратен специално за вас автобусаsad

harizan68 каква информация ти трябва? прочете ли цялата тема? имам един пост, в който съм дал доста изчерпателна информация, но ако все още има нещо, което те интересува питай

Публикувано на 26-03-2009 14:42 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
sepuko
Потребител

Стига сте говорили глупости!!!

http://www.britishairways.com/travel/home/public/en_bg

Редактирано от sepuko на 26-03-2009 14:43
Публикувано на 26-03-2009 14:57 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
stefan29
Потребител

Кой говори глупости? И кое по - точно са глупости?

Публикувано на 26-03-2009 15:05 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
sepuko
Потребител

stefan29 писа:
В Шотландия мисля, че няма международно летище.

no

Редактирано от sepuko на 27-03-2009 02:03
Публикувано на 26-03-2009 16:43 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
Joro1912
Потребител
gosho_timenov

Шотландците, въпреки афинитети си към овцете си, чак пък да няма международно летище... Това все пак не е Сумалия... Аз видях, на 11-ти май има полет от София до Единбург. Ама казаха, че ще е скъп, ама не ми се вярва да е чак толкова.Едва разликата в цената ще е повече, отколкото могат да се изкарат пари за времето пропътувано с влак или автобус... Иначе за разстоянието от Лондон до Единбург, с влак, ми казаха, че е около 11 часа хората от IBC, те предполагам са на ясно колко е

Пловдив пее само Ботев !!!
Публикувано на 26-03-2009 19:32 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
sepuko
Потребител

Момчета,няма страна в света без международно летище,това на практика означава страната да е откъсната от света по въздух...

Давам ви пак линка на Бритиш Еъруейс,освен до Единбург има полети от София до Glasgow,Aberdeen и Inverness,цената ви в момента до Единбург за 11 май е 135 Евро...

http://www.britishairways.com/travel/home/public/en_bg

Редактирано от sepuko на 27-03-2009 01:43

страница 1 от 10

1 2 3 4 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23366 | Форумни мнения 29374 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 45 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: pavkonti1
Бригадири в момента или преди малко във форума:
kontrola88 bimog27 mitko55 emo-ivanov djevdet Flo_wer pavkonti1 Elektra jojko89 Boyadzhiev miro75 valio407 DS elena0809 honey SenseiElectron Vencidospat geri_74kn KIBRIT Ivo ag_s ninja303030 tishokirilov georgid atanasov_eu

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти