>
>
>

страница 7 от 10

<< < 4 5 6 7 8 9 10 >
Публикувано на 29-12-2013 02:59 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
PolinaT
Потребител

значи ти си бил в тази ферма ..... и казваш от опит предполагам Кофти ако е така ....
Публикувано на 31-12-2013 19:50 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
skresh
Потребител
shugavvv https://facebook.com/Georgi Georgiev

да от април до средата на юни месец след тва се преместих в Англия и там беше мн добре оцелих 10 седмици от които 3 по 350 паунда и 7 по 300 , фермата се казва Court Farm & Leisure (Hereford).Тря да ти кажа,че тоя Allen Inns е доста тъпо парче,човека 1-во ме изгони най-долно пред всички че съм брал най-малко от всички laugh а аз си правех по 40-50-60 касетки на ден според зависи от реколтата ако намериш плодове лесно ше се прави норма квато и да сложат иначе имаха проблеми със системата за отчитане на касетките (скенерите) много хора им поправяха пей-листовете поради грешки...Принципно няма кво да му мислите заминете за там но след 3-тия месец максимум си уредете трансфер,щото както правите по 400-500-600 паунда на седмица изведнъж ще паднете рязко на доло към 100-150 от там се сещай като си платиш каравана,храна,да не говорим ако пушиш laugh
Публикувано на 01-01-2014 11:09 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
skresh
Потребител

brooke90 писа:
Здравейте! Аз и моят приятел получихме оферта за тази ферма в Шотландия. Прочетох почти всички коментари и виждам, че някои хора твърдят, че нещата не са такива каквито са били през 2009-та и 2010-та година. Моля, кажете нещо повече от това "условията са добри". Като например има ли си постоянно топла вода, има ли някакво отопление и ако да във всяка стая ли или само във всекидневната на караваната. Трябва ли да си носим някакви собствени прибори за хранене, чинии и пособия за готвене? Би било прекалено, но в някои ферми съм чувала, че и това трябва да си носят хората. Завивки и възглавници има ли? Мисля че прекалено много багаж се изисква от нас да си носим и няма как да го поберем май в допустимите килограми. А заплащането как е? Коректни ли са? И заплаща ли се оувъртайм или поне някакви бонуси? Също и холидей мъни. И надявам се тази не е от фермите, в които те обиждат с какви ли не думи, сякаш си роб който не знае и азбуката да пише. Та, най-искрено моля за любезен отговор, тъй като съм много притеснена. Предварително благодаря!

отоплението няма такова нещо,в смисъл тока се заплаща 5 паунда 1 ваучер и тря да си купиш печка laugh ...само като се сетя как свьршва абе не може да разберете предварително всичко някои неща ще ги видите на място laugh а за отношенията между хората квито си ги направите :Д ако питате мен не се шляите много много из караваните има всякакви пияни, поляци най-вече...и ако вайзорчетата ви кажат БЯГАЙ не ги слушайте по-добре им теглете една майна не им пускайте аванта !
Публикувано на 01-01-2014 17:45 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
PolinaT
Потребител

Благодаря ти за инфото, а да питам само за трансфера, ти как си го издейства.... от фирмата ли го иска или на място отиваш във фермата и искаш да те местячт no
Публикувано на 02-01-2014 00:04 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
skresh
Потребител

Трансфера може да си го направиш сам, а вече до колкото знам във фермата са длъжни да ти направят трансфер, ако го поискаш преди края на 3-тия месец нещо такова беше.
Публикувано на 12-01-2014 14:17 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
ceeeci
Потребител
ceeeci3

Здравейте, на мен тази година ще ми е пета в тази ферма и относно работата всяка година е различна, но определено намалява.Като отидем ще видим какво ще е положението.
Като условия за живот е добре, топлата вода и печката за готвене са на газ която трябва да си купите, тока също се плаща. Но не е кои знае колко скъпо. Караваните са хубави.
Ако има нещо което искате да знаете по подробно питайте, предполагам ще мога да помогна!
Хубав ден на всички и успех!
Публикувано на 14-01-2014 13:07 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
Kitkat
Потребител

ceeeci писа:
Здравейте, на мен тази година ще ми е пета в тази ферма и относно работата всяка година е различна, но определено намалява.Като отидем ще видим какво ще е положението.
Като условия за живот е добре, топлата вода и печката за готвене са на газ която трябва да си купите, тока също се плаща. Но не е кои знае колко скъпо. Караваните са хубави.
Ако има нещо което искате да знаете по подробно питайте, предполагам ще мога да помогна!

Благодаря за тази информация.
Как стоят нещата със заплащането.. каквото и да си говорим все пак за това отиваме,ходили сте там доста пъти и имате някакво средно мнение.
На мен и човека с който отиваме ще ни е първа бригада и искаме колкото се може повече информация да имаме,въпреки че най-добре се разбира когато си там.
Публикувано на 14-01-2014 17:42 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
rali08
Потребител

Kitkat писа:
ceeeci писа:

Как стоят нещата със заплащането.. каквото и да си говорим все пак за това отиваме,ходили сте там доста пъти и имате някакво средно мнение.
На мен и човека с който отиваме ще ни е първа бригада и искаме колкото се може повече информация да имаме,въпреки че най-добре се разбира когато си там.
Да и аз също искам да знам.Вярно всичко зависи от сезона,но какво означава намалява работата.Има ли вече смисъл да се ходи вече на такива бригади.
Редактирано от rali08 на 14-01-2014 17:44
Публикувано на 15-01-2014 17:08 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
ceeeci
Потребител
ceeeci3

rali08 писа:
Kitkat писа:
ceeeci писа:

Да и аз също искам да знам.Вярно всичко зависи от сезона,но какво означава намалява работата.Има ли вече смисъл да се ходи вече на такива бригади.

Ами заплащането...както казах е много отностелно, исками се да ви дам някаква точна информация по този въпрос, но немога. Ще ви кажа че съм вземала и 150 паунда, и 550 паунда за седмица.
На въпроса дали си заслужава да се ходи ще отговоря, че по мое мнение си заслужава... щом ще ходя за пети път и до сега съм била доволна от работата и парите. Но пак зависи какво очаквате да спестите. Ако искате много голяма сума може би за вас няма да си заслужава.
Със сигурност има по-добри ферми, но има и доста по-зле.
Публикувано на 15-01-2014 20:26 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
rali08
Потребител

ceeeci писа:
rali08 писа:
Kitkat писа:
ceeeci писа:

Ами заплащането...както казах е много отностелно, исками се да ви дам някаква точна информация по този въпрос, но немога. Ще ви кажа че съм вземала и 150 паунда, и 550 паунда за седмица.
На въпроса дали си заслужава да се ходи ще отговоря, че по мое мнение си заслужава... щом ще ходя за пети път и до сега съм била доволна от работата и парите. Но пак зависи какво очаквате да спестите. Ако искате много голяма сума може би за вас няма да си заслужава.
Със сигурност има по-добри ферми, но има и доста по-зле.

Благодаря ти много за изчерпателната информация. Хубаво е човек да се информира по-подробно особено когато отива за първи път. Нямам кой знае какви големи очаквания относно парите, които ще изкарвам.Но предполагам ще са малко повече отколкото получавам тук в България.Права си, че има и добри и лоши ферми. Предполагам, че щом си там от толкова време значи фермата е добра и коректна. Искам да попитам има ли там интернет и как стои въпроса със мобилните оператори там в Шотландия

страница 7 от 10

<< < 4 5 6 7 8 9 10 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23387 | Форумни мнения 29408 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 51 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Lile
Бригадири в момента или преди малко във форума:
kontrola88 miama Diana D bimog27 mitko55 miro75 celtikking1 DS Asq Atanasova ag_s Ivo SeverinaRose... N1nna Old_Goblin arunkardzhaliev HrPachev beihan71 Ivkah1 emo-ivanov pharrellvp Kaligula21 Braian81 zombyto silviyatsone... turbobi_1

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти