>
>
>

страница 10 от 11

<< < 7 8 9 10 11 >
Публикувано на 14-01-2015 09:54 | RE: Wey Street , Kent
x1988
Потребител

Здравейте.Аз също ще ходя през 2015 година.
Публикувано на 26-01-2015 23:09 | RE: Wey Street , Kent
martooo
Потребител

Може ли нчкои да ми даде телефон за връзка с тази ферма ?спе6но !Благодаря!
Публикувано на 05-06-2015 20:30 | RE: Wey Street , Kent
suzan
Потребител

Фермата е много зле няма работа,ходим по за 4-5часа на ден да работим и ни прибират по караваните.Ако си нов и не си брал ягоди преди недейте да идвате !!!!!!!Караваните са много зле нямат нищо само легла пълен УЖАС!!!!!!!!!clapclapclapclapclap
А Деивид собственика се едно български шеф гледа да спести от всичко парички и нему се дават много много.
Редактирано от suzan на 05-06-2015 20:37
Публикувано на 19-08-2015 17:27 | RE: Wey Street , Kent
cyberneo
Потребител

warning
Не ходете в тази ферма ,фермата е много зле не дават пари, лъжат за часовете който сте работили.angryangryangryangryangryangryangry
Публикувано на 25-02-2016 19:37 | RE: Wey Street , Kent
Curtis
Потребител

Здравейте определена ми е дата за заминаване 03.05 2016. Искам да ви попитам какви са условията там към днешна дата. Повечето от вас, мързеливи или не са писали, че е мизерия и няма работа. Чакам отзиви, благодаря предварително!
Публикувано на 05-03-2016 14:26 | RE: Wey Street , Kent
Tedinkaa
Потребител

Условията не са добри.Баните и тоалетните са общи.Поне направиха нова сграда с по-хубави такива,то мъжете се къпят заедно,няма кабинки.Кухните също са общи.Но поне сградата е нова,предната беше под всякаква критика.В караваните-няма вода,няма мивка,тоалетна,душ.Има и хубави каравани,но там слагат старите работници.Аз бях миналата година,но с всичко се свиква и спря да ни прави впечатление.Просто отначалото като не знаехме за тези неща и меко казано се шокирахме като отидохме там и започнахме да отваряме всяка врата в караваната и да търсим мивка и тоалетна laugh Иначе в каравани живеят до 5 човека.Има 2 двойни стаи и 1 единична.Двойните са хубави,с голяма двойно легло,но единичната е метър на два :X .
Публикувано на 05-03-2016 14:28 | RE: Wey Street , Kent
Tedinkaa
Потребител

Но както казах свиква се,мисля сега да пробвам в друга ферма и там ако не ми хареса,се връщам пак. За пари трябват и лишения..
Публикувано на 23-06-2016 23:23 | RE: Wey Street , Kent
tsveteling
Потребител

Иска ми се да кажа нещо добро за фермата ама ....... НЯМА ! crylaugh Имате ли възможности не избирайте НЕЯ , пари няма работа също.Новата сграда е добре наистина става , с караваните се свиква стига да не са ви сложили с някои от румънските циглета .. защото повечето "румънци" там са цигани или поне 2015 бяха ... .Аз лично се радвам , че успях да се измъкна от ужаса.Дейвид е голям мишок за една ягодка може да ти свие цялата заплата за седмицата, ако не сте брали никога ягоди наистина НЕ ОТИВАЙТЕ , обучението ще ви бъде едно видео и после отивате на полето при което МАКСЧО (един от вайзерите; ако все още е там) ще ви каже : тази ягодкта тук , тази тук , и другата в рабиша и следователно започвайте .. !Не знам дали са сменили мениджъра от 2015 , че му забравих и името но той е ужасен тоест : арогантен , глупав , прави се на ГОСПОД и помни като маймуните, прави някакви графици кой на кои полета ще бере а на сутринта графика е променен и ти си виновен за това ... laugh Като цяло пародия наистина съветвам ви на 99% не приемайте оферта за тази ферма!! Успех на всички решили да се пробват там а и забравих може би тези които ще прочетат коментара ми ще си кажат , че съм бил мързелив , не ми се е работело и т.н е уви преместих се в друга ферма за зеленчуци и с мързела си за 3 месеца се прибрах с 5000лв чиста пара и доста похарчих там ... така , че УСПЕХ отново !
Публикувано на 10-02-2018 14:51 | RE: Wey Street , Kent
elena0809
Потребител

Здравейте,предстои ми заминанаване април за тази ферма.Нещо по актуално......или,както е било през 2016 от последния коментар.

Публикувано на 03-03-2018 11:36 | RE: Wey Street , Kent
Tisholarsha
Потребител

elena0809 писа:
Здравейте,предстои ми заминанаване април за тази ферма.Нещо по актуално......или,както е било през 2016 от последния коментар.
Ти кога ще заминаваш,че и на мен ми предложиха за там дай некъв телефон

страница 10 от 11

<< < 7 8 9 10 11 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23387 | Форумни мнения 29408 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 49 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Lile
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mitko55 bimog27 kontrola88 Diana D miro75 Sisi kiss ottuka3 miama celtikking1 DS Asq Atanasova ag_s Ivo SeverinaRose... N1nna Old_Goblin arunkardzhaliev HrPachev beihan71 Ivkah1 emo-ivanov pharrellvp Kaligula21 Braian81 zombyto

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти