>
>
>

страница 8 от 8

<< < 5 6 7 8
Публикувано на 21-06-2014 21:22 | RE: Clock house farm?
virus_protoss
Потребител

Аз съм в една от фермите им в момента на малини и капини просто скъсват от цени ,3-та година съм поред на малини и съм брал с по 10-12 паунда в час сега в тази ферма едвам вързвам 7-8 паунда на час нямат никви цени няма и часове ебало си майката,някой ако е в някоя от другите им ферми и е доволен моля да сподели кво е положението данеби случайно само в нашия клон да е фатално.
Публикувано на 25-06-2014 11:25 | RE: Clock house farm?
reachforthesky
Потребител

С приятелката ми получихме оферта за август може ли някой да даде по подробна информация какво е положението във фермата?
Публикувано на 24-07-2014 00:15 | RE: Clock house farm?
Leonora
Потребител

Положението е много зле ..добре, че дойдох в оакден фарм! Дойдохме 11 човека и всички ни махнаха ....караваната е под всякаква критика...и лошото е , че всички останахме даже без покрив над главата...sad
Публикувано на 20-12-2014 01:10 | RE: Clock house farm?
blago_dr
Потребител

Бях във тази ферма Clock House тази година и от към работа беше адски зле.Престигнахме,стояхме 4-5 дена не си спомням точно колко без никаква работа,фермата е адски не орентирана към работниците си.Там си под номер и всяка сутрин като отидеш пред офисите на фермата трябва да следиш къде точно и какво ще работиш луташ се поне по 20-30 минути докато разбереш какво точно ще работиш,дали ще береш малини,ягоди не се знае всеки ден различно.Тази ферма е предимно ромънска,там на почит са ромунците,българите ги газят и мачкат както си по-искат правят всичко възможно,за да те изгонят.Кампа е от каравани във тях има почти всичко но банята и тоалетната не работят общи са за всички.Кухнята също представете си какво е даси наготвиш ако по искаш и трябва да чакаш поне 2-3 часа зада се докопаш до някой котлон фермата е от 350 човека...Ако неси изпълниш нормата за брането на ягодите и малините получаваш писмо след писмо и накрая те гонят тази година нормата беше по 60 касетки ягоди и 25 касетки малини,интересно как се прави тази норма като вайзерите избират на нас българите редове в които няма плодове,а на ромънците и поляците винаги и дават по хубави редове.Това е от мен дано да съм бил полезен със тази информация и успех на всички който ще заминават за сезон 2015 в Англия дано ви се оправдаят очакванията със някоя хубава ферма,а не като тази.sadsadsad
Публикувано на 06-02-2015 12:46 | RE: Clock house farm?
bimcho_94
Потребител

Здравейте съфорумци аз и още трима приятели ще заминаваме за въпросната ферма не си мислете че е лошо навсякаде е така ако мнението на човека по горе може да ви разубеди не ходете никаде да работите този въпросен човек не е работел за да има толкова писма . В момента един приятел е там всяка година ходи по 6 и месеца и е много доволен от всичко средна ферма е, нито е лоша нито е най хубавата. Ако мислите да работите здраво и да си изкарате пари това е фермата за вас ако мислите да работите в добри условия на сухо да спите в хотел и лукс моля вообще не се записвайте за работа в друга държава защото е усилен труд и работа за да можеш да изкараш няколко хиляди лева за 4 , 5 месеца. Иначе имаме разпределение за 20 май ако някой иска да се свърже пишете на лично.
Публикувано на 20-08-2015 02:18 | RE: Clock house farm?
idontknow
Потребител

https://www.facebook.com/groups/clock.house.farm/
Тук има снимки от фермта. Като цяло не е толкова зле, стига да си амбициран да работиш. Първият месец е винаги критичен, но свикнеш ли да береш нямаш големи ядове после. Наистина румънците са повече, но българите не са дискриминирани по никакъв начин.
Публикувано на 22-02-2016 23:58 | RE: Clock house farm?
lovesick_1994
Потребител

Аз и приятеля ми сме разпределени за тази ферма. Някой може ли да ми каже какви са условията в караваните и изобщо нещо позитивно за фермата?
Публикувано на 08-03-2016 16:32 | RE: Clock house farm?
belchinio
Потребител

Здравейте! Има ли някой който ще заминава края на май месец за тази ферма? И може ли някой който е ходил по наскоро да ни даде някаква информация? Изкарват ли се пари?
Публикувано на 31-03-2016 23:09 | RE: Clock house farm?
nikssadimitrov
Потребител

Да, аз съм за края на май...
Редактирано от nikssadimitrov на 31-03-2016 23:10
Публикувано на 27-03-2018 21:11 | RE: Clock house farm?
cecoasenov
Потребител

Здравейте. Положението във фермата към днешна дата все още ли е така критично?

страница 8 от 8

<< < 5 6 7 8

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23350 | Форумни мнения 29356 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 60 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: Emito6ko
Бригадири в момента или преди малко във форума:
kontrola88 bimog27 georgid shushoni83 Vencidospat svedikov van geri_74kn Emito6ko emo-ivanov elena0809 Asq Atanasova spid3r celtikking1 miro75 DS ani80 tanq_stojcheva Gloriq1996 Elektra ag_s lis mimi1124 mitko55 miama

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти