>
>
>

страница 10 от 20

<< < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Публикувано на 15-11-2010 19:59 | RE: Staples Vegetables Ltd
mariq86
Потребител

Здравейте, аз съм Мария преди 3 месеца се върнах от тази ферма, бях там 5 месеца.След като се върнах аз сестра ми замина за същата ферма. Аз лично съм доволна от фермата.Ние бяхме ганг за садене, работехме от 7 до 5 а когато не садехме работехме с останалите. Истина е че гонят за било и не било трябва да се работи бързо, да се спазват правилата които не са малко. Аз бих се върнала там отново. Всеки има мнение моето е добро . Мисля че докато не отидете сами да видите, няма да разберете за какво става въпрос. Желая успех на всички. ако имате въпроси може да ми питайте.
Публикувано на 21-11-2010 17:24 | RE: Staples Vegetables Ltd
ivan_ivanov777
Потребител
ivan_ivanov7777

zdraveite na vsichki!
iskam da kaja neshto na dvoikite koito iskat da idvat v tazi ferma!!!- ne vqrvaite na agentite im v bg tuk dvoikite nerabotqt zaedno(razdeleni sa v razli4ni grupi)!!!
Публикувано на 03-12-2010 18:50 | RE: Staples Vegetables Ltd
Komardjiata
Потребител

На тоя психопат Павел ли е , не го знам , като е толкова доволен от условията за живот , ми да се премести там да живее в Стейпълс.За 2 месеца се нагледах на всякакви типове с психични отклонения и хора на светлинни години назад в еволюцията в тая ферма.От една седмица нямаме вода да се изкъпем в караваните.В момента са ни замръзнали тръбите, защото тая нощ беше около -20.Лятото може и да се преживява в тая ферма, но зимата си е чиста проба мазохизъм да работиш в Стейпълс.Иначе имат претенции да са една от най- добрите ферми в Англия.Ама....само претенции, без никакво покритие.Арктически студ е в Бостън от 10-ина дни вече и няма изгледи скоро да се оправи времето.Аз се прибирам и едвам съм с 1000 лв отгоре за тия 2 месеца.Така, че който се гласи да ходи зимата натам , по- добре да си спести едно попиляване на здравето за 200 паунда на 2 седмици.Тая ферма тотално ме отказа от ходене по бригади.Повече с глупости не мисля да се занимавам.А на всички фанатизирани ентусиасти- успех!И да не забравя най- важното!Едно голямо down от мене за тая ферма, като условия и като работа.
Публикувано на 13-12-2010 21:50 | RE: Staples Vegetables Ltd
ivan_ivanov777
Потребител
ivan_ivanov7777

тая ферма е ужас!
незнам за какво я хвалят толкова,в нея повечето са психопати където за 0.50 пи отгоре над минимума са готови да дадат и да ги опънат..........
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ УЖАС Е
Публикувано на 16-12-2010 15:42 | RE: Staples Vegetables Ltd
bambam7
Потребител

Скъпи сладури ... не мога да съдя за хората, които казват, че са доволни от тази ферма, поради няколко причини : всеки знае кое е най-добро за него, работата е различна и много зависи къде ще си - както например Павел е написал, че е доволен поради причината, че беше на острова, а там заплащането и начинът на живот са съвсем различни - бране на царевица ( да вметна само малко инфо, че там отиват много малко хора - лятото бяха 6 човека от ферма с 300 работника ). Бях чувал, че изпращат и други хора, които да работят там - работата им е да режат карфиол ( не знам точно по кое време на годината ). Казано простичко, трябва да си късметлия, за да те изпратят там, ако въобще може да се изразя така. А другите доволни, които са от тази ферма предполагам, са част от трактористите, които в повечето случаи 'не ги слушаше главата'. Те си докарваха малко повече пари от останалите. Към групата на доволни мога да добавя хора, с които живях и споделяха, че миналите години са били на по-лоши места от това и заради това на драго сърце се биха върнали.
Да попитам сега аз, какво е доброто при положение, че много бързо забравихте за всички кражби, които ставаха и никой не носеше никаква отговорност ( имаше толкова много обещания, толкова много мийтинги (срещи с шефовете)) и накрая пак едно голямо НИЩО !!! Много бързо забравихте, за това че всяка седмица се тършуваше в караваните за щяло и нещяло. В повечето случаи нещата си ги заварвах с краката нагоре. Забравихте, че заключиха пералното помещение и трябваше да се ходи някъде до града, за да се пере човек ... понеже някой си, идиот там, решил да изкарва пари от машинките, където се поставят парите за всяко пране. Шефовете разбира се не ги интересуваше това и все пак забраниха да се пере човек в караваната. Опишете ми тогава ситуацуята, като се прибере човек от полето кален, мръсен, смърдящ и за капак на всичко да не може да се изпере ... За тези сладури, които кажат, че е може да си смениш дрехите с други - окей, колко чифта трябва да имам 7 ? ( за всеки ден ) ?! Забравихте великото отопление ... ама как да се сетите, като то липсва. Октомври месец имаш само печката за готвене и 1 в хола, но няма как да си стоплиш стаята с тях. Ако питаш кога ще има печки - разбира се имаше отговор, че все още е рано за печки Якооо , а wink Само да вметна и това, че още в края на август имаше доста студени дни ... не мога да си представя за Ноември, Декември ... и т.н ... А да не говорим, че почти всяка вечер нямаше вода.
Забравихте, когато ни забраниха да се излиза от фермата в посока към селото, поради това, че било много опасно за нас. Забележете сега - забраняват да се ходи да се разходи човек в нея посока, докато съвсем спокойно може да отидеш до океана - където в края на лятото, като дойде прилива, можеше по думите на шефовете да залее и кампа Да не споменавам и за цирка, който ни караха да правим, като обикаляме кампа по 'уж' зададената тревога за пожар или наводнение ... Цирк, цирк ... нямам думи ! Но как да се сетите за всички тези неща, когато вие драги ми сладури сте били на Острова или някъде другаде, но не и в самата ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ !!!
Ако някой се нуждае от съвет или каквото и да е - пишете ми, ще ви споделя нещата, такива каквито са ... няма какво да ви спестя
Всеки си има гледна точка ... това е част от моята ...
Ако има такива, които им харесва - свържете се в офиса на Ай Би Си и кажете, че искате да заминете в тази ТОЛКОВА ПРЕКРАСНА ФЕРМА !!!
Публикувано на 16-12-2010 16:36 | RE: Staples Vegetables Ltd
Komardjiata
Потребител

Евала за коментара на bambam7 ! Аз вече дадох мнението си за тая ферма в момент на сериозен афект.Имам още много неща да кажа , но понеже имат да ми превеждат пари от последната заплата и пей холидея , просто не искам да прибързвам , за да не остана и без тях .Че на фона на мизерните доходи от тая ферма ,само това остава и тия пари да ми вземат.Не за друго , а защото знам ,че босовете на Стейпълс хвърлят по едно око и на тоя форум....laugh
Публикувано на 16-12-2010 16:52 | RE: Staples Vegetables Ltd
bambam7
Потребител

Пичага,няма как да не ти дадат парите,които ти се полагат,поради простата причина,че винаги можеш да се свържеш с ХОПС и да ги направиш мармалад.devil Относно притеснението ти,че следят публикациите в този форум, това е прекрасно - поздрави на Милена- преводачката и настоящ вайзер Дано да съумява да им превежда дословно, че така като гледам,има хора като мен, които не биха спестили нищо wink а тя доста неща спестяваше и без това angry
Весели празници на всички, зимуващи в чудната зимна приказка - Стейпълс С пожелания за вода, малко топлина и сиху дрехи. А за паричките ... каквото си изкарате
Публикувано на 18-12-2010 21:44 | RE: Staples Vegetables Ltd
v1p3ra
Потребител

Има ли вода вече или то май няма и хора да работят по това време, че го дават много студено в момента в цяла Англия ? Ако има някой там който работи да сподели
Публикувано на 01-01-2011 14:21 | RE: Staples Vegetables Ltd
tihomir_tenev
Потребител

zdr
as sam bil v taq ferma i kakvo da vi kaja.
bere se karfiol,zele - vsi4ki vidove,brokuli,bruksiolsko zele i carevica.
za vsi4ko si pla6tata kato se zapo4ne ot peralnq ,su6ilnq,rakavici,gas,tok i cqlata ekipirovka predostavena ot fermata u6666.
v karavanite e mnogo tqsno - po 6 4oveka v karavana i po 32 paynda na sedmica zapla6tate.
nosete si vazglavnici i olikoteni zavivki za spane.
ako olu4ite na marzelivi i licemerni kopeleta nqma da izkarate ni6to,kakto i obratnoto!
uspeh na vsi4ki.
Публикувано на 05-01-2011 00:41 | RE: Staples Vegetables Ltd
yo_mimi
Потребител

Blagodarq ti za hubavite slova!Tova me okurajava....a otnosno zapla6taneto na karavanata i gazta i t.n....mislq,4e ve4e vav po4ti vsqka ferma e taka!Ok nadqvam se da sme hubav ekip,za6toto dokolkoto razbiram ti ne si slu4il,qvno tova e vajno sled kato 6te se raboti na timove!uspehwink

страница 10 от 20

<< < 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23530 | Форумни мнения 29606 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 57 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: gen4eto
Бригадири в момента или преди малко във форума:
rusirusev [email protected] miro75 mitko55 evyevy plamen365 gen4eto t0sheftw1 skresh Dakr003 ivo_dv mirrrkooo Ulka76 emo-ivanov outofthegame... Flo_wer manekena_1 veronika123 Ivo Gerry Elektra derada5 dilqnadmihaleva Nikiforof striim

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти