>
>
>

страница 1 от 6

1 2 3 4 > >>
Публикувано на 31-10-2008 00:57 | Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
miminka85
Потребител
mariela_dzenkova

Ходила съм два пъти досега на бригада и съм много доволна.
Първата година бях В Шотландия(Auchrennie Farm) като първите два месеца (септември-октомври,понеже бях през този период) брах ягоди и малини,след това вече имаше голямо разнообразие от работа- Сортиране на картофи( на една машина), Рязане на малините, Боядисване на къща, Плевене на райграса , Миене и почистване на кола(на собственика на фермата)...Имаше много работа и малко почивни дни.
Втората година( всъщност тази) бях в Англия(Hugh Lowe Farm) , сеене на ягоди,малини,плевене,пакхаус-опаковане на сливи) ,бране на ягоди ...Условията във фермата не бяха приятни,но се изкарваха хубави пари.
През януари ще заминавам отново в Англия,В Nocton farm ( бране на цветя).Някой ,ако има въпроси да се свърже с мен чрез скайпа ми.
Публикувано на 11-03-2009 18:12 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
taniiaaa
Потребител

В Шотландия(Auchrennie Farm) Boje Boje ne dumai vidqh kakvo e......... sta4ki, niski ceni, purviq edin mesec( 12.06.2008) ni susipaha po 14 4asa rabota........ i si vikam tuk e dobre !!! No vsi4ko produlji samo edin mesec. Posle 3 dni raboti6 3 po4iva6........:? oh nqma kakvo da kaja ako imate vuprosi zadaite mi.........
Публикувано на 13-03-2009 13:22 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
helan_888
Потребител

taniiaaa писа:
В Шотландия(Auchrennie Farm) Boje Boje ne dumai vidqh kakvo e......... sta4ki, niski ceni, purviq edin mesec( 12.06.2008) ni susipaha po 14 4asa rabota........ i si vikam tuk e dobre !!! No vsi4ko produlji samo edin mesec. Posle 3 dni raboti6 3 po4iva6........:? oh nqma kakvo da kaja ako imate vuprosi zadaite mi.........

Толкова ли е зле в тази ферма? Казаха ми, че всеки ден ще трябва да вървим до полетата 3 мили и обратно пак пеша. Също така, че ще имаме по 55 паунда удръжки на седмица - вярно ли е всичко това? Какви са условията за живот, в каравани или в къщи бяхте? Моля те да ми пишеш, ако искаш ми пиши на e-mail: [email protected]
Публикувано на 25-04-2009 15:24 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
DiTo
Потребител

Миналата година бях в Хю Лоу също. Условията са зле... даже доста, но от гледна точка на пари е една от най-добре платените ферми в Англия... Бачкаш много - плащат много! Плюса беше че брах tabletop и нямах проблеми с кръста, ама и там е бая тичане wink
Имат и група във Фейсбуук.
Публикувано на 25-04-2009 22:38 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
Trixy
Потребител

може ли да дадеш малко повече инфо за условията на живот? ако може и някоя снимка да качиш
Публикувано на 26-04-2009 14:48 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
OneBulgarianMan
Потребител

Moje da razgleda6 malko info tuk.
http://www.hughlowefarms.com/index.php?page=rabotata

Taka kato gledam na 15.05 6te se leti za London.Nqma nikakvo vreme zatova molq nqkoi ako moje da kaje ne6to pove4e ili da ka4i snimki ako e hodil v hugh lowe farm
Moje da mi pi6e na [email protected]
Blagodarq predvaritelno
Публикувано на 26-04-2009 21:20 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
DiTo
Потребител

Еми условията не са цветущи... Живее се в гадни зелени каравани по 4 човека... Санитарния възел е относително далече на 20-тина метра от караваните, ама кат вали или нощем, не е много гот Полета има много, работа също, плаща се на каса, което е много добре - работиш много, печелиш много! Чух че имат нови полета с високи ягоди, което е добре за новите които отиват там, може да имат моя късмет и да берат такива wink
Снимки имам само от полето ... май... иии във ферамта има само българи и румънци. Поздрави на братята власи!
Публикувано на 06-06-2009 16:54 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
miminka85
Потребител
mariela_dzenkova

Хей,аз не съм била лятото в Auchrennie,бях зимния период и останах много доволна,лятото не бих отишла на бригада,където и да е,колкото по-малко хора има ,толкова по-добре!
Публикувано на 06-06-2009 23:21 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
zverka
Потребител

Фермата е УЖАСНА! Ниско се заплаща труда- дават 70p на конструкция ягоди, а за ягоди на поле 1.20-1.80 на касетка. Винаги липсват надници, живееш в мизерна и гнусна каравана, заплащаш 30 паунда за тая барака, плащаш си отделно за ток, за газ ,за тоалетна хартия за гел за миене на съдове и по 3 паунда пътни на седмица за ходене до града, за да пазаруваш,няма значение ходил -не ходил те ти ги взимат задалжително!!! Няма значение колко дни в седмицата си работил те ти ударжат всичко това дори да знаят че няма да имате за преживяване. Общо взето фермата не си струва, ще набутате много пари и няма да ви бъдат оправдани. Също така работиш по 10-12 часа за никакви пари. Скоро време ще кача и снимки
Публикувано на 09-06-2009 11:37 | RE: Auchrennie Farm and Hugh Lowe Farm
bebka87
Потребител

Много странно че само ти си с различно от другите мнения... За кога говориш?За миналата година или сега си там?

и за коя от 2те ферми пишеш? Auchrennie Farm или Hugh Lowe Farm?

Ivo: Ползвай бутона "редакция"...
Редактирано от Ivo на 09-06-2009 22:21

страница 1 от 6

1 2 3 4 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23547 | Форумни мнения 29621 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 76 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: biser69
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Elektra kai4o79 pi6tova84 biser69 prevoz emo-ivanov Gerrard miteva99 mitko55 fire1914 radost_maiden Flo_wer art30 mir8611 kserx76 Nrusev71 [email protected] denislav994 Ivo Plamenpenev12 plamen365 bobinka dan4odida AgopArytun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти