>
>
>

страница 1 от 4

1 2 3 4 >
Публикувано на 25-03-2009 17:56 | K S COLES (Chelston House Farm)
fresh_m
Потребител

В тази тема се коментират единствено условията във фермата - работа, живот, заплащане.

Всичко останало, което не попада в тези неща ще бъде изтривано.

Уговорки си правете в "Аз отивам - ти отиваш"!

Тук трябва да остане само полезна информация за фермата!

Адрес на фермата:
K S COLES
Chelston House Farm
Chelston,
Wellington,
Somerset
TA21 9HP

web: http://www.kscoles.co.uk/
Редактирано от Ivo на 18-03-2013 23:19

Публикувано на 17-04-2009 10:49 | RE: K S COLES - help!
biskvitka
Потребител

Не мисля, че ще съм от голяма полза, но когато аз бях в Англия с трансферр в моята ферма дойдоха румънци, които са работили в K S Coles и ми я препоръчаха горещо. Даже аз бях навита да ходя в нея, но за съжаление юни ми е прекалено рано. Така че не се трвожете, чувала съм мн добри отзиви и съм доста склонна да им вярвам!!! Успех
Публикувано на 19-04-2009 23:20 | RE: K S COLES - help!
gopeto_86
Потребител

az bqh 2g tam i moga da ti kaja,4e fermata e mn dobra!!!Shefovete v na4aloto shte ti se storqt dosta kofti i mn shte ti vikat za da te nakarat da ba4kash kakto te kazvat "property",no ako rabotish kakto te iskat vs e ok razz!Rabotata e dosta tejka,no az li4no mislq 4e e po-dobre ot qgodite zashtoto se svejda do navejdane,a ne do sedene na kolene ili kleknal!Po princip nqmash norma,no ot teb se iskat pone po 10 kasetki na den sled purvata 1-2 sedm, a ako e dobur grahut i pove4e!Edna kasetka se bere s ot 300do okolo i nad 400 navejdaniq v zavisimost ot graha !Ako rabotish zdravo mojesh da si dokarash mn dobri pari !Dano sum Vi bil polezen,a ako iskate oshte neshto da Vi kaja za fermata, maila mi e [email protected] i skype gopeto_86!Ako ne uspeh vuv Fermata,pone shte ima mn gotini bulgari tam,zashtoto pove4eto ot moite fr ot prednite godini se vrushtat,ta shte vi e zabavno sled rabota razz
Публикувано на 01-02-2010 12:41 | RE: K S COLES - help!
fresh_m
Потребител

Вече имам 1 лято стаж в тази ферма. Ако някои иска да пита нещо, моля да пише. Нали този сайт е за да си помагаме.
Публикувано на 01-02-2010 12:46 | RE: K S COLES - help!
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Намира се в: София
еми ти си пуснал темата...сега остава ти да я напълниш с информация razz

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.
Публикувано на 25-04-2010 19:00 | RE: K S COLES - help!
Clandestino
Потребител

Айде аз ще ви дам малко информация за фермата понеже сме тук в момента.4 момчета сме от Бг и живеем в една каравана,има още един българин който е тук за 3 година мисля.Вие които ще дойдете Май месец и сте за по 3 месеца най вероятно ще берете грах и боб който е на шушулки.Има и ряпа(за мен това е някакъв сорт алабаш ама те му викат ряпа и тва е)но нея ще я берем ние или пък я прибират с комбайни и само ако нямаме друга работа ще берем грах и боб.Тези които сме тук от началото на Април и сме за 6 месеца основната ни работа не е да берем каквото и да било ами в момента по цял ден махаме с лопатите като ненормални-завиваме посевите с едни найлони,мрежи и още нещо и после ги зариваме покрая с пръст,робски труд.После тия неща ще трябва да се махат и така...В момента кампа е празен,ние бачкаме с румънци и поляци.В пак хауса си работят други хора...Живеем в каравани,баните са общи(около 10 килии и за двата пола)Лятото ще е лудница според мен дори и да се прибираме по различно време.Фермата се ръководи от сина на Боса Пол,на нас вайзер ни е един поляк ама на вас,незнам...Иначе дъртия е голям майтапчия(показва ни едно блато и вика;ей тука е басейна,ебава се с нас:искате ли жени,такива нещаАма синът му не е кат него,а той е мениджъра на фермата.Wellington е на 15 минути пеша по прекия път,хубаво градче.Големите хранителни магазини са ASDA и Waitrose.Taunton е по-големия съседен град.Има много магазини-TESCO,LIDL,за дрехи,маратонки има и Cash converter,Car Boots.Вие ще трябва да стигнете до Таунтън и от там да си хванете буса за Уелингтън-има спирка която е точно 50 метра след входа на фермата,казва се(Chelston Hause Farm)Аз незнам кога е последния автобус от Таунтън за Уелингтън,проверете си сами.Ако се очертава да пристигнете късно но не прекалено и все още можете да си хванете автобуса за фермата би могло да ви приютим за една вечер ако не ви се дават пари за нощувки но ако се изтърсите 5 човека просто няма как да стане.Аз лично спах една вечер в Лондон в един пропаднал хостел където живеят 2 мои приятелки,11 паунда е,ако искате мога да дам адреса.И на другия ден си хванах буса за Таунтон.Айде стига толкова засега.Ако имате още въпроси,питайте!
Публикувано на 25-04-2010 20:35 | RE: K S COLES - help!
Clandestino
Потребител

Плащат всеки Петък.В момента ние работим за по 6.60 на час-няма overtime.Колкото и часа да бачкаш на ден все ще е 6,60.Тоя месец е мноо зле с работата-просто няма много,вчера и днес пак почивахме и незнам дали ще можем да спестим и по 500 паунда.Иначе ако вие берете,там ще сте на норма мисля и ако си бърз по-добре за теб.Докато ви направят банкови сметки ще си полуавате парите на ръка,после ще ви ги превеждат направо по сметката.Ако изобщо си направят труда да ви правят сметки де,знам ли и аз,за 3 месеца може да не им се занимава,не мога да кажа...
Публикувано на 09-07-2010 09:57 | RE: K S COLES - help!
marenceto89
Потребител

za6to samo lajete xorata 4e v taq ferma bilo mn xubavo tuk usloviqta sa ujasni bossa na fermata e edin pobarkan dqdka i samo ti kre6ti po cql den i jena mu i da6terq mu sa na poleto i te gonqt ako ne si napravi6 normata az po golqma mizeriq ot tuk ne sam vijdala i nqmam tarpenie da se pribera ve4e vka6ti
Публикувано на 09-07-2010 10:55 | RE: K S COLES - help!
Komardjiata
Потребител

Как не ги е срам , ще ви карат да работите !!Къде се намират??laugh
Публикувано на 17-11-2010 16:59 | RE: K S COLES - help!
marenceto89
Потребител

nai ujasnata ferma

страница 1 от 4

1 2 3 4 >
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 22839 | Форумни мнения 28716 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 25 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Veliqnn
Бригадири в момента или преди малко във форума:
kontrola88 Sisi kiss ivvvko Blackout Veliqnn van bimog27 miro75 Gogotanev kolev_001 sisko_mz Mitko_Stefanov Ivo mikvo stefko Asq Atanasova carllo PG32 kristiyan da4katakn gosho_lubenov Veysal83 Murphy Simensa cepeur

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти