>
>
>

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 27-03-2009 00:45 | SPRINGHILL FARMS
dimitroff
Потребител

здравейте на всички ще заминавам за UK но не намерих никакжа информация за фермата ми ако някои е бил или знае нещо да пише.
благодаря ви предварително
Публикувано на 07-01-2010 13:24 | RE: SPRINGHILL FARMS
harizan68
Потребител

Здравейте на Всички
Аз ще заминавам на 15 април 2010.
Дайте повече инфо как е там.
Благодаря предварително.
Публикувано на 14-01-2010 11:50 | RE: SPRINGHILL FARM
L0ReNz0_
Потребител
l0renz0o0

има ли някои който скоро е бил в тази ферма да каже дали има какво да се работи?
Публикувано на 06-03-2012 08:47 | RE: SPRINGHILL FARMS
nika
Потребител

Здравейте, има ли добри хора с информация за тази ферма? Ако някой ми пише, много ще се радвам.
Публикувано на 31-03-2013 11:17 | RE: SPRINGHILL FARMS
n1kolov
Потребител

здравейте на всички ще заминавам за UK но не намерих никакжа информация за SPRINGHILL FARMS фермата ми ако някои е бил или знае нещо да пише.
благодаря ви предварително.
Публикувано на 05-04-2014 02:11 | RE: SPRINGHILL FARMS
poko25
Потребител

Чета и никаква информация за тази фирма,и аз имам дата,но вече си мисля че съм се прецакал .Ако са ме прецакали,ще намеря тарикатчето и ще си взема парите.
Публикувано на 23-04-2014 18:43 | RE: SPRINGHILL FARMS
bella_86
Потребител

Има ли някой с информация за тази ферма? cry
Публикувано на 05-07-2014 18:39 | RE: SPRINGHILL FARMS
ti6uuu
Потребител

Здравейте
В момента съм в Англия но скоро в моята ферма работата свършва ако може дайте инфо за тази ферма какви са условията какви култури се отглеждат във фермата каквото и да е.
Публикувано на 22-03-2019 08:38 | RE: SPRINGHILL FARMS
bochopz
Потребител

Здравеите някои бригадир може ли да даде инфо за тази ферма или ако ще пътува на там да казва аз ще пътувам на 12 април.
Публикувано на 14-06-2019 16:54 | RE: SPRINGHILL FARMS
bochopz
Потребител

Ето малко инфо след като успях да прекарам 50 дни там.
Фермата се занимава с аспержи, лук и тиквички. Има два пакхауса за лук и за домати(в този ще ви трябват много голями връзки и луд късмет да се уредите)
Основно се настаняват хора в порткабините при пака за лук. Бункерите са разположени един върху друг и всеки е разделен на две стаи с общ коридор с по двама в стая. В стаята има две легла(железни с неизвестна година на производство) и един гардероб(и тои така), 4 контакта и Ел.печка 2кв.. Има и две каравани и 4 стаички но са заети от старите работници.
Баните тоалетните кухните са общи.
Мъжката баня има 5 душа 4 тоалетни 2мивки и 1 огледало, за женската не знам, не съм влизал там. Две кухни с по 4 печки и хладилници и фризери (всяка стая си има по един рафт в хладилник и един във фризер.) и по един рафт в шкафа. Всичко е общо и не се заключва. (и редовно изчезваха неща на някои почти всеки ден храна бира продукти кафе идр.)
Работата
Берът се аспержи след трактора и друга група на кошници.
След тях се продължава на тиквички садене бране и тн.
Другата група е на лук. Тук има работници по 5-6-7 години които спят и на хотела в першоре. Има 2-3 седмици обучителен период които е на час и след това на норма 5.40?на бокс(боса е една каса с 60 бънджита вътре, в едно бънджи има между 8 и 12 броики лук според грамажа)
Нормата е каса и половина на час. Има и джъмбо лук които е по три броики на бънджи. (имаше стари раб. които правеха по 17 - 20 каси на ден.
Аз си тръгнах от там поради:
Условията за живот са ................ (мизерия) (които ходи там да си носи всичко от посуда лекарства до чаршафи завивки възглавници и пердета за стаята, много са полезни) няколко пъти нямаше вода вечерта(сещате се какво е 120 човека на тоалетна без вода) топла вода има за първите 5-8 човека в банята след това се къпеха моржове те и пингвините.
Ако нямате кола автобуса ви кара веднъж в седмицата петък до теско и трябва да хвърчите да си на пазарувате всичко за 1 час.
Наи вече че нямаше един нормален пеислип всяка седмица все объркани и все трябва да се разправяш (въпреки че смениха три пъти банковите карти за две седмици някои от хората още чакаха да си вземат първите пеислипове и не дочакаха).

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23528 | Форумни мнения 29603 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 92 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: dilqnadmihaleva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
[email protected] miro75 manekena_1 mitko55 plamen365 ivo_dv emo-ivanov veronika123 Ivo skresh t0sheftw1 Gerry Elektra derada5 Flo_wer dilqnadmihaleva Nikiforof striim 6ymata bodlio e03480908 anton70 Farmworker Ahmedovamm Ileto2244

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти