>
>
>

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 19-02-2014 16:44 | Puffin Produce Ltd инфо за нея?
destorm
Потребител

Търсих някакво инфо за тази ферма, но така и неможах да октрия тук. Някой ако е бил там да каже за какво става въпрос.. защото на 3-март заминавам да работя в пакхаус.. как е работата по тия пакхаусове също?

Публикувано на 19-02-2014 17:06 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
bloodyroot
Потребител

Намира се в: Sofia
http://www.puffinproduce.com/ - Ако е същата ферма де ... в Уелс ли ти казаха ,че е понеже тази по локация е там ? Иначе нямам инфо за тази ферма за съжаление !

http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=2254 - За всеки начинаещ човек интересуващ се от бригади !
Редактирано от bloodyroot на 19-02-2014 17:06
Публикувано на 19-02-2014 17:14 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
destorm
Потребител

bloodyroot писа:
http://www.puffinproduce.com/ - Ако е същата ферма де ... в Уелс ли ти казаха ,че е понеже тази по локация е там ? Иначе нямам инфо за тази ферма за съжаление !

да това им е сайта.. казаха ми, че има доста работа в тая ферма дано се изкарат кинтиclap
Публикувано на 18-03-2015 19:03 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
kali75
Потребител

аз така и не разбрах това което ме интересува.а то е...има ли изобщо работа в тази ферма и дали са коректни?Момчето и момичето което са заминали миналата година там вече не влизат и няма как да ги попитам лично.Затова пуснах нова тема ако някой знае нещо моля да се включи или да ми пише на лични.Защото съм работила в друг пакхаус и нещата не бяха толкова розови от страна на заплащането и работните дни.
Публикувано на 17-11-2015 20:13 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
gucarana
Потребител

Ако някой има оферта за Пъфин,да я приема Има работа и условията са добри Който иска да знае повече да пише
Публикувано на 17-11-2015 23:10 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
tsvetomir78
Потребител

gucarana писа:
Ако някой има оферта за Пъфин,да я приема Има работа и условията са добри Който иска да знае повече да пише

Здравей,искам да попитам за условията на работа и живот във фермата,също така ме интересува дали набират работници сами или можеш да започнеш работа там само чрез агенция?И не на последно място какво се бере?Благодаря предварително!
Публикувано на 18-11-2015 12:58 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
gucarana
Потребител

Ще започна от последния въпрос-работим във фабрика за пакетиране,нищо не се бере Опаковат се картофи и праз.За тук набират хора само чрез агенция(до колкото знам не трябва да споменаваме имена тук ).Относно условията-плаща се на час,извънредните часове също се заплащат Лично аз до сега не съм имала по-малко от 40 часа. Мъжете имат възможност да правят малко повече оувъртайм Работим 5 дни в седмицата на смени. Има каравани и къща,но в къщата са само момичета,а в караваните са смесени wink Всяка каравана си има баня,тоалетна,кухня и 3 стаи за живеене. В къщата има нет,но в караваните няма и там си вземат карти на 3 мобайл.Мисля че това са основните неща.Ако те интересува нещо по-конкретно
Публикувано на 18-11-2015 14:16 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
tsvetomir78
Потребител

Благодаря за изчерпателната информация.Съпругата ми ходи на малини,но не остана доволна от заплащането и търсим нещо друго като вид работа и за двамата.Целогодишна ли е работата във фабриката?
Публикувано на 18-11-2015 14:35 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
gucarana
Потребител

Да целогодишна е В караваните има стаи и за двойки и те работят заедно
Публикувано на 18-11-2015 14:44 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
tsvetomir78
Потребител

Ставам нахален но това е имейла ми [email protected],ако може да ми дадеш инфо за агенцията посредник пък ще черпим ако ни пратят там.

страница 1 от 2

1 2 >
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 22965 | Форумни мнения 28875 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 39 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: aleks_8808
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 kontrola88 piscun gosho_lubenov ivankolevf aleks_8808 DimTianMao gerganarabis... didka9 kosta_bg11 puma_93 Kudravelka miama mariq73 dakota Kapka s_vd atanasov_eu peshovich miro75 cvety_stoyan... minkoV iliqncheto ninkata92 PewDiePie

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти