>
>
>

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 06-03-2016 13:29 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
singlee_lady
Потребител

Да внеса малко обновена информация след всичко, което gucarana е написала. Къщата е в някакъв ремонт, за момента всички живеят в каравани като за всички каравани вече има безплатен интернет. На две каравани има 1 рутер. Условията на фермата са повече от добри- заплащане, условия на живот, отношение от страна на местните към чужденците и прочие. Както колежката е написала по-горе наистина не се замисляйте - предложат ви ли оферта за Puffin приемете я.

Публикувано на 14-03-2016 18:22 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
4o4i
Потребител

Здравейте. Стана ми много интересно от коментарите много рядко чета добри коментари за някоя ферма. От прочетено тук човек си мисли, че сте открили райското място. Много се надявам,че написаното е истина.
Какво се отглежда? Какво е заплащането?И с коя фирма в бг мога да се свържа? Или директно пишете на фермата за свободни места.
Публикувано на 17-03-2016 14:13 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
singlee_lady
Потребител

Здравейте, като начало нищо не се отглежда, пакетираме картофи, праз-лук,нарциси,карфиол и ряпа. Основно се пакетират картофи- 90% да кажем. Заплащането е стандартното за страната- 40 часа на 6.70, всичко след 40-я час се плаща на 10.05. На лично ще обясня относно агентите за България, май имаше нещо в правилата относно реклама или нещо такова. Да, може да се нарече и райско място, защо не. Коректни в плащането, отношението им към нас е добро, условията, които предлагат са повече от добри. Разбира се, никой не трябва да си мисли, че тук се мързелува- напротив, работи се и то здраво. Важно изискване от страна на фермата е добро ниво на английски език.
Публикувано на 14-06-2017 15:38 | RE: Puffin Produce Ltd инфо за нея?
bluverano
Потребител

Здравейте! Ние с жена ми заминаваме след няколко дни в Puffin. Нямаме представа как ще са нещата там. Тя е била веднъж в Лондон за около месец, а аз никога не съм ходил в UK. Ще давам преки отзиви още докато сме там. Решихме да пробваме, заради положителните коментари тук във тази тема. Жената е ок с английския, ама аз не съм (чак се чудя как са ме одобрили)... С две думи - каквото стане... Агента който ни изпраща каза че в момента има и българи, но колко са не знаем. Както и не знаем какви други националности има.. На нас ни казаха по 7.50 на час, а тук чета за 6.70....!?
Утре имаме насрочено интервю по Скайп, на което ще говори жена ми разбира се ... :-)

P.S. Чак сега прочетох, че от 01.04.2017, минималното на час е 7.50 в UK.
Редактирано от bluverano на 14-06-2017 17:09

страница 2 от 2

< 1 2
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 23033 | Форумни мнения 28954 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 24 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Zahi
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 miama ninja303030 bimog27 kontrola88 mitko55 nude Marto_5 didoo DaniTodorov77 d georgieva Mitko_Stefanov PG32 mariq73 galina12345 nedpavlov bLqsuchko leeds80 Djako Barragan fytbolistkata14 Elektra Borislav888 Ivo ivelina95

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти