>
>
>
Публикувано на 03-04-2009 13:14 | Stuart Clark; Pump Farm; Pump Lane Rainham; Gilingham, Kent ME8 7TJ
family_hs
Потребител

Някой има ли инфо за тази ферма? Търсачката не открива нищо а и гоогле не дава особенно много информация.
Офертата е за бране на круши и ябълки, но като я чета пише и за пакетиране подрязване на дърветата и "почистване"/което и същото като подрязването предполагам/
Та някой ако е ходил там или се е занимавал с такава работа, нека сподели. Всяка информация е от полза, тъй като до вечерта трябва да се даде отговор.
Публикувано на 07-04-2009 00:31 | RE: Stuart Clark; Pump Farm; Pump Lane Rainham; Gilingham, Kent ME8 7TJ
family_hs
Потребител

Някой поне чувал ли я е?????
Сестра ми заминава там и не е с някой който познава отдавна и наистина ще се зарадвам някой да сподели нещо за тази ферма.........
Публикувано на 07-04-2009 18:04 | RE: Stuart Clark; Pump Farm; Pump Lane Rainham; Gilingham, Kent ME8 7TJ
rum
Потребител

Аз може и да ходя, но още не съм сигурен.
Изпратиха ми Block Booking Form, Application, Invoice и т.н. за периода 30 Май - 31 Окт.
Изпратих плащане и документи по мейла, но не съм получил нещата от Конкордия още. Това е тяхна ферма нали?
Зафермата не знам нищо, въпреки че съм се ровил из нета.
Редактирано от rum на 07-04-2009 18:05
Публикувано на 27-04-2009 00:28 | RE: Stuart Clark; Pump Farm; Pump Lane Rainham; Gilingham, Kent ME8 7TJ
family_hs
Потребител

Някой не знае ли нещо за тази ферма?
Публикувано на 14-03-2010 17:28 | RE: Stuart Clark; Pump Farm; Pump Lane Rainham; Gilingham, Kent ME8 7TJ
family_hs
Потребител

Сестра ми беше в фермата и е доволна.
Близо е до Лондон, има и Градче с Азда/ Теско наблизо като само който е бил там знае за какво става дума .Това са големи магазини в които има всичко необходими и цените са перфектни и с истински намаления, примерно е имало намаление на уиски jemasan на 10 паунда литара и тем подобни не само алкохол.

Работа имаха доволно 5 дена в седмицата по 7:40- 8 часа на ден. Овертайм рядко в брането повече. В началото чистиш дарветата и такива после съюинското бране.
Сега/в края на миналата година/ имало някакви проблеми с фермата но нз какво е станало и дали още съществува с този си вид.
Условия за живот перфектни.

Като цяло явно е била райско кътче
Публикувано на 22-02-2018 13:22 | RE: Stuart Clark; Pump Farm; Pump Lane Rainham; Gilingham, Kent ME8 7TJ
Pep
Потребител

По темата не е писано доста време. Тази ферма е към AC Goatham & Son Ltd. Те имат няколко кампа, но условията и начина на работа са еднакви. Поради различните локации, са различни разстоянията до по-големите градове.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23547 | Форумни мнения 29621 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 65 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: biser69
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Elektra kai4o79 pi6tova84 biser69 prevoz emo-ivanov Gerrard miteva99 mitko55 fire1914 radost_maiden Flo_wer art30 mir8611 kserx76 Nrusev71 [email protected] denislav994 Ivo Plamenpenev12 plamen365 bobinka dan4odida AgopArytun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти