форумфото галерияпотребителиполезни връзки регистрация важна информация Търсене нови теми
 Вход за потребители

Потребител

Парола

Нямате регистрация?
Натиснете тук, за да се регистрирате.

Забравена парола?
Поискайте си нова от тук.
Последно онлайн
 krasen1987В момента
 BilserВ момента
 baymuroВ момента
 ceciliq12300:14:40
 chin4eto00:32:00
 baramundi00:35:56
 tugi01:05:24
 tanito01:32:46
 bloodyroot01:47:56
 army_880701:52:00
Гости на линия: 26
Членове на линия: 3
Най-нов: Bilser
taxi

Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Случайна снимка
mmmm
mmmm
Последни коментари
 Шойне :p Очан Хар...
 Покъртителна дупк...
 :)*luck*
 @Bazuka изби риба...
 брейй ,къде е тоз...

Потребител

В тази тема се коментират единствено условията във фермата - работа, живот, заплащане.

Всичко останало, което не попада в тези неща ще бъде изтривано.

Уговорки си правете в "Аз отивам - ти отиваш"!

Тук трябва да остане само полезна информация за фермата!

Адрес на фермата:
Lower Reule Farm
WILLOW END
COWLEY
GNOSALL
STAFFORDSHIRE
ST20 0BE
-------------------------------

Фермата се намира близо до стафорд. Работата е свирзана със садене и бране на ягоди.З аминах там след като бях 5 месеца в други ферми в ук.,толкова добра беше Lower reule farm, че искарах то4но 7 дена Наи-хубавото бе6е 4е около караваните живееха няколко хиляди прасета,и имаше чуден аромат !
Иначе саденето на ягоди е доста тежко, но е поносимо за 1-2 месеца laugh
Фермата се намира доста близо до бирмингам, ливерпоол ,стафорд и манчестър и това е най-доброто което мога да кажа за нея.
Редактирано от Ivo на 16-03-2013 12:52

Потребител
Местоживеене: UK

Условията на живот изглеждат чудесно,явно нещо работата не ти е харесала,така ли?

Потребител
Местоживеене: Шумен

Ние с приятелят ми ще ходим там тази година .Изглежда много добре на пръв поглед.Моля ,ако някой може да ни каже нещо повече за условията там да пише wink

Потребител

hora v momenta sme tuk v tazi ferma i usloviqta shto gode bivat no supervaizora e polqkinq koqto se pravi 4e ne razbira bg,a e jivqla v bg i e gadni4ka.po 6 4oveka sme v karavana ima otdelno pomeshtenie za prane i bani ne sa zle. ako ima neshto pitaite.a zabravih interneta e v 1 malka stai4ka,ako moje da se nare4e taka s 2 kompa.ami tva e kvo da vi kaja oshte ne rabotim ot utre shte zapo4vame

Потребител

E na men mi be6e pisnalo i ot uk i zatova si trygnax tolkova skoro laugh
Ina4e purvata sedmica trabva da e trudna,no se svukva razz laugh

Потребител
Местоживеене: Шумен

Na men tuk ne mi haresva...ednstvenoto hubavo ne6to e 4e za v momenta ima rabota,oba4e vsi4ko ostanalo me drqazni.Samo vednaj sedmi4no shoping .... 6te se pobarkam.A v CObrey farm si bqhme sviknali vseki den da ni izvozvat do Ross (nqi qkoto grad4e) Obedih se za vtori pat-na qgodi e nai-gadno.Do godina jivot i zdrave 6 meseca 6te razcakvame na asparagusa

Потребител

asparagusa opledeleno e po-dobre laugh

Потребител

някой мнение за тази ферма,че имам оферта за май месец ?

Потребител

Дайте информация за фермата,разбрах за усложията за живот интересува ме заплащане,какви пари могат да се направят

Потребител

честно да ви кажа,аз две години бях в тази ферма и останах мн доволна!с мн пари се прибрах! имах добър тим!цените не са лоши, работата е тежка, дори и да си за първа година си избиваш всички пари!сега съм в друга ферма,заради мой си причини и ужасно мн съжелявам,че не се върнах в lower рауле farm!2012 ще пробвам да се върна ,но не знам дали мениджера ще ме вземе пак! условията за живот са добри,има игрална зала с тенис и билярд и подобие на фитнес за мъжете-лежанка с щанги!пералните са безплатни,малко е бутаница ,за тях,но все ще издебнеш да си пуснеш!баните са об6ти,но като се съберете мн познати става мн весело!всяка събота се почива задължително и петък стават невероятни купони!в тази ферма имам мн мн хубави спомени и приятели за цял живот намерих!

Сподели във Facebook
Прехвърли се към форум:
brigada uk
brigada usa
Анкета
Къде ще работите през 2014?

Великобритания

САЩ

Германия

Испания

Италия

Португалия

Франция

България

На друго място

Никъде...

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.
Партньори
Кариера