>
>
>

страница 1 от 5

1 2 3 4 > >>
Публикувано на 19-11-2008 11:47 | Lower reule farm Gnosall
stoi4cov
Потребител

В тази тема се коментират единствено условията във фермата - работа, живот, заплащане.

Всичко останало, което не попада в тези неща ще бъде изтривано.

Уговорки си правете в "Аз отивам - ти отиваш"!

Тук трябва да остане само полезна информация за фермата!

Адрес на фермата:
Lower Reule Farm
WILLOW END
COWLEY
GNOSALL
STAFFORDSHIRE
ST20 0BE
-------------------------------

Фермата се намира близо до стафорд. Работата е свирзана със садене и бране на ягоди.З аминах там след като бях 5 месеца в други ферми в ук.,толкова добра беше Lower reule farm, че искарах то4но 7 дена Наи-хубавото бе6е 4е около караваните живееха няколко хиляди прасета,и имаше чуден аромат !
Иначе саденето на ягоди е доста тежко, но е поносимо за 1-2 месеца laugh
Фермата се намира доста близо до бирмингам, ливерпоол ,стафорд и манчестър и това е най-доброто което мога да кажа за нея.

Редактирано от Ivo на 16-03-2013 12:52
Публикувано на 05-02-2009 18:05 | RE: Lower reule farm Gnosall
sepuko
Потребител

Намира се в: UK

Условията на живот изглеждат чудесно,явно нещо работата не ти е харесала,така ли?

Публикувано на 06-02-2009 13:57 | RE: Lower reule farm Gnosall
mari21sh
Потребител

Намира се в: Шумен

Ние с приятелят ми ще ходим там тази година .Изглежда много добре на пръв поглед.Моля ,ако някой може да ни каже нещо повече за условията там да пише wink

Публикувано на 10-05-2009 09:15 | RE: Lower reule farm Gnosall
bili
Потребител

hora v momenta sme tuk v tazi ferma i usloviqta shto gode bivat no supervaizora e polqkinq koqto se pravi 4e ne razbira bg,a e jivqla v bg i e gadni4ka.po 6 4oveka sme v karavana ima otdelno pomeshtenie za prane i bani ne sa zle. ako ima neshto pitaite.a zabravih interneta e v 1 malka stai4ka,ako moje da se nare4e taka s 2 kompa.ami tva e kvo da vi kaja oshte ne rabotim ot utre shte zapo4vame

Публикувано на 13-05-2009 16:30 | RE: Lower reule farm Gnosall
stoi4cov
Потребител

E na men mi be6e pisnalo i ot uk i zatova si trygnax tolkova skoro laugh
Ina4e purvata sedmica trabva da e trudna,no se svukva razz laugh

Публикувано на 07-06-2009 19:53 | RE: Lower reule farm Gnosall
mari21sh
Потребител

Намира се в: Шумен

Na men tuk ne mi haresva...ednstvenoto hubavo ne6to e 4e za v momenta ima rabota,oba4e vsi4ko ostanalo me drqazni.Samo vednaj sedmi4no shoping .... 6te se pobarkam.A v CObrey farm si bqhme sviknali vseki den da ni izvozvat do Ross (nqi qkoto grad4e) Obedih se za vtori pat-na qgodi e nai-gadno.Do godina jivot i zdrave 6 meseca 6te razcakvame na asparagusa

Публикувано на 08-06-2009 13:32 | RE: Lower reule farm Gnosall
stoi4cov
Потребител

asparagusa opledeleno e po-dobre laugh

Публикувано на 21-03-2011 19:14 | RE: Lower reule farm Gnosall
bLqsuchko
Потребител

някой мнение за тази ферма,че имам оферта за май месец ?

Публикувано на 22-03-2011 15:26 | RE: Lower reule farm Gnosall
stefann86
Потребител

Дайте информация за фермата,разбрах за усложията за живот интересува ме заплащане,какви пари могат да се направят

Публикувано на 15-07-2011 21:36 | RE: lower raule farm
lubi_ma
Потребител

честно да ви кажа,аз две години бях в тази ферма и останах мн доволна!с мн пари се прибрах! имах добър тим!цените не са лоши, работата е тежка, дори и да си за първа година си избиваш всички пари!сега съм в друга ферма,заради мой си причини и ужасно мн съжелявам,че не се върнах в lower рауле farm!2012 ще пробвам да се върна ,но не знам дали мениджера ще ме вземе пак! условията за живот са добри,има игрална зала с тенис и билярд и подобие на фитнес за мъжете-лежанка с щанги!пералните са безплатни,малко е бутаница ,за тях,но все ще издебнеш да си пуснеш!баните са об6ти,но като се съберете мн познати става мн весело!всяка събота се почива задължително и петък стават невероятни купони!в тази ферма имам мн мн хубави спомени и приятели за цял живот намерих!

страница 1 от 5

1 2 3 4 > >>
Прехвърли се към форум:

Защо искате да работите в чужбина?

За да спестя пари

Защото не ми се живее в България

За да видя свят

За разнообразие

Трябва да влезете в профила си, за да гласувате.

taxi

cargo

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Връзки
Как се попълва cv за работа и други съвети
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 20639 | Форумни мнения 37397 | Качени: 2959 снимки
Посетители онлайн в сайта: 25 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: hasanat84
Бригадири в момента или преди малко във форума:
atanasov_eu bloodyroot nachevv uzunova93 tugi anitobe monbat laskabras emsi23 Alexander To... miro75 Mitko_Stefanov samsunga mariyan584 little_princess Johnnystorm krasi_2303 niki71 Lari dreamevilsz Myprivate momo_815 martintoshkov hasanat84 nikist

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2015 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти