>
>
>

страница 3 от 6

< 1 2 3 4 5 6 >
Публикувано на 30-01-2013 12:52 | RE: Lower reule farm Gnosall
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Ами примерно какво работи там? Доволен ли си?

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Публикувано на 04-02-2013 18:17 | RE: Lower reule farm Gnosall
danutka
Потребител

Бях там миналата година с приятеля ми . Фермата е хубава има работа и се изкарват добри пари.
Публикувано на 02-04-2013 18:04 | RE: Lower reule farm Gnosall
ivka_999
Потребител

Аз имам оферта от 23 май до 8 август заслужава ли си да отида? Ще бъда благодарна ако някой ми отговори до довечера. Благодаря
Редактирано от ivka_999 на 02-04-2013 18:10
Публикувано на 02-04-2013 18:23 | RE: Lower reule farm Gnosall
ivka_999
Потребител

ivan1000 писа:
Ако някой има оферта в себе си,моля да ми напише имейла на Моника Флорек/това е жената,която отговаря за работниците вьв фермата/.Благодаря предварително.Бях там миналата година,ако имате вьпроси питайте.

monika.lrf @googlemail .com
Публикувано на 02-04-2013 20:46 | RE: Lower reule farm Gnosall
Zara Ivanova
Потребител

Здравейте, имаме оферта заедно с приятеля ми за Lower reule farm от 16 май до 8 август. Ще съм благодарна, ако някой напише има ли работа и какви са условията, за да може да преценим дали да приемем, тъй като периода е доста малък. *
Публикувано на 03-04-2013 06:10 | RE: Lower reule farm Gnosall
GF_FERRE
Потребител

Един приятел е бил там ... слабо много, бил е топ пицкер и се е прибрал с 3к заработка, а вмомемента е адския студ и сезона сиг ще закаснее... ние сме в англия вмомента и няма никаква работа никаде, приготви се за сезон 2 месеца.И ние уй имахме работа до 16 април, но от 2 седмици не сме работили и днес ни казаха че приключваме с работата. Тази година е наи слабата сигурно в англия. Според мен не си даваи парите да доидеш тук да се чудиш как да си ги избиеш.
Публикувано на 07-04-2013 14:27 | RE: Lower reule farm Gnosall
belmustakova
Потребител

Здравейте, с приятеля ми имаме оферта за 23 май,ако някои ще пътува за фермата по това време моля да ми пише.И искам да попитам променена ли ви е датата за заминаване,защото на мои познати които ще ходят в друга ферма им дадоха по-късна дата заради студеното време..сезона щял да започне по-късно.
Публикувано на 08-04-2013 10:43 | RE: Lower reule farm Gnosall
stoil_radev
Потребител
stoil.jr

georgiR91 писа:
а някои да даде малко повече инфо за издигането на тунели ?laugh

Издигането е интересна работа.Основните тръби се забиват чрез хидравличен "чук" (с траквора) след това се закачат дъго-образните тръби и след това се слага найлона,и се пускат въжетата.Като цяло не е сложна работата,но си вземи работни ръкавички че ще се ти се обелят пръстите от найлона.Работа на час-сладка работа.В моята ферма имах приятел който неможеше да се оправя с нормите на ягоди и го прехвърлиха да разваля и гради тунели,еми аз се цепех да бера ,и пак той вземаше повече от мен.А най-ебаната работа на малини е "prunind" -гарантирано ти е че пари няма да изкараш,но ще се смажеш.... Успех....

Ако можеш да направиш нещо или мечтаеш да го направиш, каквото и да е то, направи го; в смелостта има гениалност, сила и магия.
Публикувано на 08-04-2013 15:08 | RE: Lower reule farm Gnosall
petiu6a
Потребител

Здравейте, аз ще пътувам за тази ферма . На 16.05 трябва да съм там. За сега не ми е изместена датата.
Публикувано на 09-04-2013 08:37 | RE: Lower reule farm Gnosall
petiu6a
Потребител

Ами аз утре ще ходя на среща с фирмата която всъщност работи с Конкордия и предполагам, че ще ми кажат . Хубавото е че още не съм си взела билет. Както и да е , когато имам някакво инфо ще пиша пак.

страница 3 от 6

< 1 2 3 4 5 6 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23385 | Форумни мнения 29408 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 47 | Логнати бригадири: 1 | Най-нов бригадир: N1nna
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 SeverinaRose... kontrola88 N1nna Old_Goblin miro75 arunkardzhaliev mitko55 HrPachev beihan71 Ivkah1 emo-ivanov pharrellvp Kaligula21 Asq Atanasova Braian81 zombyto silviyatsone... miama turbobi_1 Elektra aydin ninja303030 ag_s Ivo

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти