>
>
>

страница 4 от 6

< 1 2 3 4 5 6 >
Публикувано на 15-04-2013 19:26 | RE: Lower reule farm Gnosall
injiner_gatev
Потребител

Фермата е страхотна повярвайте ми аз бях там през 2011 година за разлика от други ферми там условията са СУПЕР истината е че трябва да се бачка здраво но пак нали и за това се отива да работиш .Перални помештения,винаги топла вода може да се къпеш колкото пъти искаш има подобие на Фитнес,Билярдни маси водят те на шопинг веднъж седмично (безплатен транспорт).Lower rule farm е Страхотна ферма не отказвайте оферти за нея. Страхотни купони стават в ПЕТЪК и ВАЙЗЕРИТЕ са Пичове от класа.
Публикувано на 27-05-2013 16:35 | RE: Lower reule farm Gnosall
vanq_1936_
Потребител

някой с прясна информация за фермата, как са вайзерите, кога ще започвате работа?
Публикувано на 27-05-2013 18:54 | RE: Lower reule farm Gnosall
firefighter
Потребител
tishko27 https://facebook.com/Тихомир Иванов

къде се кандидатства за тая ферма Lower reule farm Gnosall?
Публикувано на 27-05-2013 19:04 | RE: Lower reule farm Gnosall
vanq_1936_
Потребител

firefighter писа:
къде се кандидатства за тая ферма Lower reule farm Gnosall?

в българския сътрудник на Concordia YSV
Публикувано на 29-05-2013 13:50 | RE: Lower reule farm Gnosall
Bogoev
Потребител

Аз и един приятел ще пътуваме сега за тази ферма и ни казаха че трябва да си носим чершафи, одеяла, възглавници и т.н. някои може ли да ми каже дали да взимаме или там ще ни дадат ?
Публикувано на 31-05-2013 14:58 | RE: Lower reule farm Gnosall
belmustakova
Потребител

Ами от всичко само възглавници не си взимайте. На нас ни бяха оставили в караваните. Другото си го вземете
Публикувано на 03-06-2013 23:59 | RE: Lower reule farm Gnosall
van
Потребител

Аз също ще пътувам след няколко дни за тази ферма и мисля да си взема всичко необходимо, без значение дали има или няма, защото не навсякъде може да има каквото Ви трябва.
Публикувано на 24-09-2013 23:42 | RE: lower reule farm
glezenataaa
Потребител

Zdraveite i ot men predi 2 sedmici se pribrah ot tazi ferma, biah tam za vtora godina, pyrvata-krasota, no tazii, mlia se da zabravia tova koshmarno liato... nikakvi pari, nikakvo otnoshenie...da ne govorim za neveroiatnoto popalnenie-supervizor Sidika (kato se ima predvid znachenieto na neinoto ime na bg-orina) koiato razvali liatoto, rabotata, parite i psihikata na vsichki i za tova nikoi niama da se vyrne tam!!! Tova beshe ot men!!!
Публикувано на 30-09-2013 18:35 | RE: Lower reule farm Gnosall
noname
Потребител

[quote]glezenataaa писа:
Zdraveite i ot men predi 2 sedmici se pribrah ot tazi ferma, biah tam za vtora godina, pyrvata-krasota, no tazii, mlia se da zabravia tova koshmarno liato... nikakvi pari, nikakvo otnoshenie...da ne govorim za neveroiatnoto popalnenie-supervizor Sidika (kato se ima predvid znachenieto na neinoto ime na bg-orina) koiato razvali liatoto, rabotata, parite i psihikata na vsichki i za tova nikoi niama da se vyrne tam!!! Tova beshe ot men!!!

Аз пък бях там за 1ва година изкарах си едно незабравимо лято , както и добри пари . Не зная каво толко ти е пречила Сидика според мен тя си гледаше работата. Мисля да се пробвам и другата година за тази ферма .
Публикувано на 07-10-2013 19:12 | RE: Lower reule farm Gnosall
ivka_999
Потребител

Здравейте и от мен Подкрепям glezenataaa и то много, мислех да пиша невероятни коментари за всичко случило се в тази ферма това лято, но няма смисъл. Не искам да се занимавам с глупости , а още повече да коментирам хора като Сидика. Толкова е жалка, че няма смисъл да й правя чест, да говоря за нея wink. Тези, които пишем коментарите знаем кои сме си, тъй че noname на тебе нищо не ти пречеше , защото тя се занимаваше с хора, които са много по-добри берачи и във всичко по-добри от нея и искаше да се докаже пред онзи селянин Чарли , който въобще не може да ръководи една ферма, че е някаква " най-добрата" хахаха. Само едно знайте докато Сидика е супервайзер в тази ферма няма да има пари най-важното, защото всички отиваме там за това. И един нейн много любим израз " Правете каквото ви кажа, защото ще ви убия и ще ви излежа " хаха колко забавна беше. И аз сега ви казвам не ходете в тази пропаднала ферма . От 2013 година тази ферма е най, най, най-пропадналата. Работниците са истински приятели , наистина компанията е прекрасна, но само това.
Редактирано от ivka_999 на 07-10-2013 19:15

страница 4 от 6

< 1 2 3 4 5 6 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23403 | Форумни мнения 29421 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 48 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Georgi Bolgurov
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mitko55 ili_p lale Georgi Bolgurov miama miro75 ottuka3 Dakr003 Kiki888 kserx76 bimog27 Hristo zhely... fgrgh Prikazka62 emo-ivanov DRAKA silviyatsone... gavrilova61 Elektra kontrola88 SeverinaRose... Zlatinapetrova elitow343 bloodyroot Ivo

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти