>
>
>

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 29-03-2015 21:36 | RE: Bardsley farm
JeniDimitrova
Потребител

Здравейте ,
Аз и приятелят ми писахме на имейла им да питаме за работа през този сезон . Преди около месец ми пратиха формулят който да попълня и да им го пратя обратно . Днес конкретната Анет ни предложи оферта за 18 май . Има ли някой друг който има оферта или някой който е разбрал нещо за фермата ?
Публикувано на 13-04-2015 08:50 | RE: Bardsley farm
bebka08
Потребител

здравейте,аз получих отрицателен отговор : ,, I do not have any work available for you but I will keep your application forms on file,, .......успех на всички останали!

Thank you
bebka
Публикувано на 24-04-2015 21:26 | RE: Bardsley farm
JeniDimitrova
Потребител

Здравейте . Смениха ни датата от 18 на 25 май .Ще пътуваме на 23 .Ако има някой за тогава нека пише. Организирахме си и транспорт от летището до Staplehurst .Относно фермата инфо имам само от мейлите които ми пратиха като приех офертата: че се живее в каравани ,колко хектара земя имат , че се плаща и на норма и на часовка зависи от работата .Това е от мен .Ако някой е научил нещо нека пише
Публикувано на 15-09-2015 10:43 | RE: Bardsley farm
gringoo
Потребител
pe6o_malkia

Някой ходил ли е в тази ферма Bardsley farm.Може ли да каже нещо повече за нея,като например за настаняването как е,отножението на вайзерите...

Луд по цялата глава... ;)
Публикувано на 27-12-2015 14:12 | RE: Bardsley farm
chisi
Потребител

Прекрасен сайт, прекрасно описание, прекрасни заплати.... но и заблудата е прекрасна! Условията не са толкова добри (като се има предвид, че съм била и на други места и съм си мислила, че съм видяла най-лошото) Има три варианта, където може да живеете: някои близък град или село, ако имате късмета да си намерите квартира и да с те с кола разбира се, другите два са предоставените от фермата къща(cottage) и караваните. Т.н. котидж представлява двуетажна къща, разделена с три входа. Ако не ме лъже паметта, има по една спалня и по две стаи с легла (тип вишки). Най-вероятно ще предпочетете да спите на земята, отколкото на леглото, поради факта, че най-вероятно ще усещате тук там някоя пружина между ребрата, иначе със скърцането се свиква до 2 седмици най-много. Не се заблуждавайте от външния вид на къщата, той е примамлив, колкото и описанията на заплатите. Вътре не е толкова цветущо, разбора се може да вложите някои друг паунд и да си го направите една идея по уютно (но предполагам бихте предпочели да спестите някой паунд от оскъдната заплата, отколкото да го вложите в нещо, което ще си остане там) Разбира се нека изтъкна и някоя друга положителна страна на къщата - има вътрешна баня и тоалетна, кухня и килер (да не са в състояние WOW, но за разлика от караваните поне ги има. Няма хлебарки, но си имахме мишле, което е така учтиво, че през повечето време изчаква да заспите и тогава си върши работата. Другата хубава страна на къщата е, че имате една пералня и една сушилня (която е обща за трите входа), докато тези които живеят в караваните са много повече и пак разполагат с пералня, надявам се вече да са купили и сушилня. Посудата също е важно нещо. Защото най-вероятно, когато пристигнете, ще сте много изморени от пътя и от самата смяна на климата, е къщата предлага тук там, някои прибори,чаши, чинии и т.н, (за негнусливите, разбира се), е тези неща не се предлагат в караваните. Мой съвет е предварително да попитате, къде ще сте настанени. Като разстояние до спирката за предпочитане е да сте в Котиджа, тъй като няма да ви се налага най-малкото да минавате през толкова кал, а и е малко близо до спирката.
Относно заплащането (пратиха ни мейл, колко много са заети и имат нужда от нас, при възможност да дойдем, по-рано от уговорената дата. Явно имаме различни представи за " заети", защото на местата, където съм била под "заети" имат предвид, че не винаги може да почивате дори и 1 път в седмицата. Е, за тях заетост означава 3/4 дни в седмицата, когато имахме 5 даже мислихме, че нещо са се объркали... Но нека не бъда толкова негативна, понякога наистина има големи поръчки и ви опъват 1/2 дни (в месеца) яко да поработите и да направите 10/11 часа (от стандарните от 6/9 часа)
На пръв поглед работната атмосфера ще ви се стори доста добра, но мой съвет е да научите румънски 98% са румънци. Ето още един плюс - ще научите румънски, тъй като няма да им пука, че сте българин. И да разбира се, ако се оплачете, ще ви обърнат внимание и ще се вземат мерки (но всяко чудо за три дни), но внимавайте, защото голяма част от румънците са злопаметни и не обичат да оставят всичко в ръцете на кармата, обичат сами да си го връщат.
Ако имате план Б, съветът ми е да изберете него wink
Успех!
Публикувано на 05-07-2018 18:32 | RE: Bardsley farm
alikoto
Потребител

Здравейте някой който е бил в фермата скоро да каже как е там заминавам на 15 август

страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23403 | Форумни мнения 29421 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 70 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Georgi Bolgurov
Бригадири в момента или преди малко във форума:
ottuka3 mitko55 ili_p lale Georgi Bolgurov miama miro75 Dakr003 Kiki888 kserx76 bimog27 Hristo zhely... fgrgh Prikazka62 emo-ivanov DRAKA silviyatsone... gavrilova61 Elektra kontrola88 SeverinaRose... Zlatinapetrova elitow343 bloodyroot Ivo

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти