>
>
>
Публикувано на 10-04-2009 13:53 | GILLAM & DAY FARM???
silvon4eto
Потребител

Има ли някой, който е разпределен за тази ферма? Нека пише тук
Публикувано на 12-04-2009 17:08 | RE: GILLAM & DAY FARM???
vankaata
Потребител

Здравейте! някои имали повече информация за фермата GILLAM & DAY
Публикувано на 30-04-2009 14:46 | RE: GILLAM & DAY FARM???
nevi
Потребител

мииии и ние нямаме инфо за тая фермичка и на нас ние доста X аз и брат ми сме разпределени за там и на 15 май.а вие за кога сте?????*и явно 6те сме на 1но и също място и няма да е лошо да се опознаем малки4ко wink
Публикувано на 30-04-2009 17:26 | RE: GILLAM & DAY FARM???
silvon4eto
Потребител

ми ние летим на 10 юни ,малко по -късничко сме от вас. а каква ще ви е работата там??? ако искаш дай скайп
Публикувано на 30-04-2009 19:01 | RE: GILLAM & DAY FARM???
megisn
Потребител

Относно Gillam & Day, бях там през лятото на 2006 година и условията бяха много добри.Караваните са хубави и във всяка има баня и тоалетна.Относно заплащането всичко беше редовно, плащат редовно и на края на престоя ни изплатиха holliday pay.Не е голяма ферма .Когато бях аз бяхме 7 българи и още толкова румънци.А по време на сезона има и поляци от различни агенции.Караваните са на около 15 мин. от океан.Като цяло мястото е хубаво.относно колко работа ще има този сезон незнам.това мога да ви кажа за тази ферма преди 3 години.
Публикувано на 10-08-2009 22:12 | RE: GILLAM & DAY FARM???
lyoki
Потребител

Това е най скапаната ферма която съществува от 2 месеца съм тук и са ми превели само 2 фиша имахме работа 3 седмици брахме цветя а сега 2-3 дни почивка и 1 ден работа 2-3 часа иначе караваните са добри пътуваме 40 минути до пензанс(до полетата) по един път в седмицата на магазин за пазаруване на храна общо взето ако ви пращат за тази ферма сте преебани и искайте друга вече един месец седиме без работа и сега поискахме трансфер от 2 месеца само 3 седмици работа и никой не го е грижа пък и вайзерките са румънки и си бутат румънците напред в списъците с килата гадна работаno
Публикувано на 18-02-2011 15:29 | RE: GILLAM & DAY FARM???
ivonaki
Потребител

Здравейте.Бях в тази ферма преди 4 години.Условията са прилични.Караваните са хубави.На два лагера са.Единият лагер е на около 30 км от Пензанс, а другият е на около 10 минути пеша от плажа в града(доколкото съм чувала).Аз бях в караваните насред полето.Ходехме веднъж в седмицата до магазина и това беше поти единственото забавление, защото нямахме трансперт до града, освен миризливия бус.В тази година , в която бях аз бяхме около 10тина българи , 15 румънци и няколко украинци.В най-пиковия месец на ягодите докараха и две групи с поляци.Заплащането беше добро за тези които беряха бързо.На тях им позволяваха да работят и един допълнителен ден освен всички(обикновено събота).Супервайзоритепо традиция бяха румънци,макар , че в годината която бях аз беше българка(моя милост).Доколкото знам от хора, които бяха за втора година там като цяло се води румънска територия.Преди това бяхме в една друга ферма до град Рочестър, където караваните нямаха нито вода, нито ток, така че на това място всичко ми изглеждаше супер.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23547 | Форумни мнения 29621 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 74 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: biser69
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Elektra kai4o79 pi6tova84 biser69 prevoz emo-ivanov Gerrard miteva99 mitko55 fire1914 radost_maiden Flo_wer art30 mir8611 kserx76 Nrusev71 [email protected] denislav994 Ivo Plamenpenev12 plamen365 bobinka dan4odida AgopArytun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти