>
>
>
Публикувано на 17-05-2017 19:55 | Little abshot farm
Darsidars
Потребител

Здравейте! Искам да споделя мнението си за тази ферма.
Чуете ли little abshot farm, бягайте. За първа година съм в Англия, дойдох чрез ***. Взеха си те парите и дотам.....
Нещо ужасно просто . Дойдох в Англия със моят приятел през месец март. Бяхме първо на цветя във Rowe farm!
От тази ферма останах страшно доволна!!! Супер отношение, добри условия на живот и на работа. Макар и да заварихме края на сезона пак останах доволна. Тъй като нямаше много работа на полето(което е нормално за край на сезона) мен ме пратиха в пак гауда,а моят приятел беше на полето....И така до 15 април.
От там на 21април имахме трансфер за little abshot.Преди да дойдем търсих коментари за тази ферма, но няма никъде . Все едно не съществува!
И така още със стъпването тук си казах" от тази ферма нищо не става". Има 30 каравани,коя от коя по стара, мизерия до уши, бълхи и какво ли още не. За цял месец тук имаме по 10 работни дни! Изкарват само старите работници на полетата, а новите в караваните по цял ден. Отношение под всякаква критика. Мениджъра Роман, е ужасен. Само се пулят, крещят ти и ти само трябва да се съгласяваш. Дори и да не си виновен, казваш , че си...
Пари тук неможе да се спестят ! Ако умеете да лижете гъзове, това е вашата ферма, но в противен случай ще издържите много малко. Няма да си тръгнете вие, те ще ви изгонят. Не се ли научите за два часа да работите, много бързо ще изхфърчите!!!! А забравих да кажа , че фермата е за аспержи. И ,ако попаднете там , не си и помисляйте за трансфер. Поискате ли такъв от Роман моментално ви спира от работа и се оправяйте сами. Сутринта имахме такъв случай, две момчета поискаха трансфер и тръгнаха да се качват в буса да ходят на работа, еее свалиха ги моментално и им казаха да си ходят на България. Офиса тук работи само сутрин от 06:00 до06:30 така че само сутрин преди работа можеш да го откриеш този Роман. Та това е общо взето, ако ви интересува нещо питайте. И само още нещо, попаднете ли тук молете се да не ви заболи зъб или да се разболеете....Ще си умрете и никой няма да ви отрази. nodevil

Ivo: цензурирах ти името на агенцията, за да не нарушаваш правилата на форума.
Редактирано от Ivo на 17-05-2017 20:32

Публикувано на 17-05-2017 20:33 | RE: Little abshot farm
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Намира се в: София
Ами пропуснал си тази тема: http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=4&thread_id=3725

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.
Публикувано на 17-05-2017 20:45 | RE: Little abshot farm
Darsidars
Потребител

Да, явно съм я пропусналА.
Нова съм в сайта sorry! Фермата я няма в азбучника, само да добавя.
Публикувано на 17-05-2017 20:57 | RE: Little abshot farm
Ivo
Админ
https://www.facebook.com/brigadiri

Намира се в: София
Не съм ъпдейтвал, ще я добавя.
Добре дошлА!

Пишете на КИРИЛИЦА! Спазвай правилата на форума!
Не ми пишете лични съобщения с въпроси, които могат да се коментират във форума.
Публикувано на 18-05-2017 17:58 | RE: Little abshot farm
Bmw328
Потребител

Здравеите искам да споделя за тази ферма \&яуот;ЛИТТЛЕ АБСХОТ ФАРМ\&яуот; хора не се лайете да идвате в тази ферма,преди 4 години е било хубаво сега е голяма мизерия незнам от каде да започна.Парво с работата никаде не пише че идвате на аспержи това е основната култура тука по цял ден тичаш като луд послед трактора наведен при няколко глешки те пращат в буса да стоиш цял ден наказан ние бяхме нови за парва година трябва да се научиш за 2 часа как да береш няма колегялност от старите работници мислят се за наи добрите и наи барзите а в прочем работят по лошо и от новите за парва година.Трактора варви супер бързо и зат тебе се се повтаря не изоставаи не изпускаи трябва да е полето като аптека\'но няма как да се получи с това темпо на работа\',дори да не си виновен трябва да приемеш мисалта че си виновен ако си отвориш устата и си наказан 3 дена почивка.Бяхме тоцно в сезона на асперйите няма мн работа от цяла седмица ние новите работим по 3 дена и на ден не повече от 6 часа не винаги другите 4 дена почиваш а старите работници има няма те все са си на полето по 6 или 7 или повече часа и почиват не повече от 2 дена.караваните са мн стари мизерни няма подражка никаква трябва да си купиш пералня защото фермата не ги интересува как ще се переш,живееш с романци,литвиици в една каравана то си е направо ужас наскоро имаше случеи едни наши приятели отидоха да тарсят трансфер за друга ферма и Роман мениджара им казал аз не правя трансфер оправяитесе и след това ги спря от работа,щом тарсиш трансфер си уволнен и се спасяваи тука трябва да си идиот да варвиш и да малчиш и да те тапчат както си искат те.Хора тука в тая ферма се едно си на заточение ако питате мен аз бих избрал затвора пред тая ферма и забравих да добавя тука водата е с слабо налягане немойеш да се изкапиш като хората все спира и трагва тока е сащата гавра все пада някав главен бушон канализацията на всяка карава е под критика виждал сам как водата от банята и кухнята на някои каравани си тече одван канализацията мирише на мухал уйас.А и следваштата година ще слагат още каравани то няма работа сега ами догодина никаква ние взимаме на седмица 100 120 паунда направо гавра.Ако имате някакви вапроси питаите!!! devildevilno
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 22797 | Форумни мнения 29939 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 37 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: yavkata
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Astral lcwaikiki Special fisher_99 geri_74kn Mariq Zaimova kontrola88 kosta_bg11 bonbon4e921 didoo altata alikoto bimog27 Mitko_Stefanov misfitfancy miro75 Mersi Simensa van_van Asq Atanasova PG32 tedi901 yavkata nikssadimitrov mims_angelova

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти