>
>
>

страница 3 от 3

< 1 2 3
Публикувано на 25-07-2016 19:05 | RE: Scotland...West Haugh Blairgowie,Perthshire...
zlatka1991
Потребител

Получихме с моя приятел покана за west haugh farm,някой знае ли нещо за тази ферма?

Публикувано на 17-06-2017 12:15 | RE: Scotland...West Haugh Blairgowie,Perthshire...
kosta_bg11
Потребител

Здравейте ,
получих покана за west haugh farm / Thomas Thomson /. Въпроса ми е : Има ли някой който е там в момента или е ходил предходна година , да даде по скорошна информация за положението в тази ферма ? Благодаря предварително.
Ще ми се повече инфо за тази ферма тъй като за първи път ще тръгвам на подобна работа и искам да съм подготвен.
Още веднъж благодаря

страница 3 от 3

< 1 2 3
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 22899 | Форумни мнения 28803 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 28 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: krasiii
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 wanko yaripim mariq73 begleca_1 kontrola88 bimog27 farms Vortigen Ivank Elektra krasiii ani80 sevcan kinggod kosta_bg11 Chocho90 m_datsev carllo nikko misfitfancy Mitko_Stefanov Ivo didoo siluet85

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти