>
>
>

страница 4 от 4

< 1 2 3 4
Публикувано на 17-03-2015 00:48 | RE: T. W. BUSBY & SON
rosenvlahov
Потребител

Здравейте, някой може ли, да даде малко нова информация за тази ферма благодаря предварително?
Публикувано на 14-04-2015 19:52 | RE: T. W. BUSBY & SON
arawn
Потребител
https://www.facebook.com/wdywb

Аз лично съм доволен от фермата, има си плюсове, има си и минуси.. Фермата е разделена на два кампа: Dearnsdale (където е централният офис) и Knightley.
За Dearnsdale, там мисля че бяха 52 или 54 каравани с капацитет по принцип за 6 човека, но има място и за още един. В Dearnsdale също така се пакетират ягодите в т.нар. PackHouse, в който предимно работят жени. В Dearnsdale има високи ягоди, ниски ягоди и малини.
За Knightley, там миналата година бяха 22 каравани (нови), там няма PackHouse и полетата са само с ниски ягоди. - (Поне така беше до миналата година, може да има някои промени тази година и за двата кампа, но не се знае за сега.)
Пари ще изкарате, ако не ви мързи. Не очаквайте нещата да са цветни, трудно е наистина и трябва здраво да стискате зъби и да не се предавате, това е рецептата. Ако искате да питате нещо по-конкретно, ще се опитам да помогна.
Публикувано на 15-04-2015 15:08 | RE: T. W. BUSBY & SON
vlado777
Потребител

Писах ти на ЛС, но нещо се бъгва и не мога да го изпратя,аз ще ходя там май месец за първа година. Та ако може малко подробности. В колко часа се почва работа, колко часа се работи, колко месеца се берат ягоди, след като се оберат какво се работи и на час ли се плаща, как стои заплащанато с ягоди, колкото си набереш толкова ли изкарваш, колко време ти дават да започнеш да хващаш норма, трудно ли се хваща и така, много работи ме интересуват, отговори на които искаш и с които си запознат. А, кажи някои техники за бране на ягоди освен бързина laugh Ягодите сортират ли се или всичко заедно? Ако искаш отговори на ЛС, ако искаш и тук.
Публикувано на 16-04-2015 06:55 | RE: T. W. BUSBY & SON
nikolino30
Потребител

Аз съм минавал покрай нея,ходих до стафорд да се разкрам с колата и я видях там,и тунелите с ягоди,ами като я видях и нещо ми настръхна козинта,доста мизерна и неприветлива,а на входа на стафорд още една,може пак да е бъзби,напрво си беше депресираща.Това си е само мое мнение,при това от автомобила само. Успех.

Ми смо си Ми
Публикувано на 19-06-2015 11:53 | RE: T. W. BUSBY & SON
Mechoo
Потребител

Брането започва в 06:00,следователно в 05 ;00 трябва да си станал,работи се до кам 13 ;00 на обяд,почивка има от около 3 часа.
На линия трябва да сте отново в 16:30 и се работи до кам 20:00.
Така е всеки ден без сабота, тогава се бере до обяд,след обяд сте на шоппинг , а техника за бране мойе да видиш тук.
http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=26&thread_id=1800
Публикувано на 18-11-2018 12:12 | RE: T. W. BUSBY & SON
fgrgh
Потребител

Някой наскоро ходил ли е в тази ферма да даде малко информация?

страница 4 от 4

< 1 2 3 4

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23414 | Форумни мнения 29441 | Качени: 3017 снимки
Посетители онлайн в сайта: 62 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: niksan23
Бригадири в момента или преди малко във форума:
silviyatsone... mitko55 manekena_1 radosslavv geri_74kn kostadin90 DRAKA laskabras elena0809 Darinka freshfruits miro75 niksan23 Divaka123 precakan Ivo dworkd16 ioioana plamenprodanov Loshhh fgrgh emo-ivanov Johny85 georgid petrov0199

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2018 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти