>
>
>

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 02-08-2009 00:10 | RE: Denbrae Farm
mgm18
Потребител

ti ot kade si i kakvo to4no ti kazaha na teb da sravnim versiite

Публикувано на 26-09-2009 02:50 | dembrae farm
mgm18
Потребител

nqkoi ako my predlojat da hodi da bere brokoli v tazi ferma i si misli 4e s6e izkara pari da znae 4e jestoko se laje tova e edno ot gadnite fermi v 6otlandiq.vsi4ko e zaradi super vaizera mnogo e smotan i gleda samo da te prekara.vseki den se raboti na norma i nakraq na sedmicata nqma i 200 paunda a rabotata e mnogo no te precakvat s parite a na fermera vaob6te ne my pyka za tova taka 4e ako na nqkoi my predlojat rabota v tazi ferma po dobre da otkaje ofertata vednaga tyka nqma da izkara pari fermata se kazva DEMBRAE FARM I E ZA BPOKOLI I KARTOFI NIKOI DA NE SE NABYTVA DA OTIDE TAM A AKO NQKOI OTIDE SAMO MY POJELAVAM YSPEH I DANO MY IZDARJAT NEVITE
Публикувано на 18-10-2009 23:25 | RE: Denbrae Farm
vedbal
Потребител

Никой! Повтарям..Никой да не се връзва на оферта за тази ферма!!! Условията не са лоши, но са единственото нещо във фермата, което е както трябва. Това е третата ферма, в която съм била и искам да споделя, че такава помиярщина не съм срещала никъде. Редовно чакахме по 3 - 4 часа да ни приберат от полетата (това е след като сме си свършили работата, а дъждът продължава да вали). Тъпчеха ни по 13 души в джип + 2 бутилки с нафта. Супервайзерът е едно смахнато джудже, без образование, което си позволява да обижда, крещи и т.н. А когато някой се опита да говори по този въпрос с шефа - отговорът е " Не разочаровай вайзерът си"! Този дребен малоумник имаше пълна власт да прави каквото си поиска във фермата . Той избираше кой да работи и кой не. И съответно ако не си му позволил да ти говори като на боклук - почиваш поне 4 дена в седмицата, а през това време лизачите бачкат по 15 дена без почивка. Безсмислено е да изпадам в повече подробнности. Аз лично изживях там няколко отвратителни месеца и съм сигурна че положението няма да се промени, защото не е проблемът в някакъв смотан вайзер - проблемъ е, че собственикът на фермата знае отлично какво се случва и не прави нищо по въпроса.
Гарантирам, че в Англия може да се прекара едно страхотно лято, защото аз лично съм била в две много хубави ферми. Ако искате и вие да си прекарате хубаво, пропуснете Denbrae Farm!
Ще се радвам, ако съм успяла да помогна на някого за избора си!
Публикувано на 25-05-2010 22:27 | RE: Denbrae Farm
bobsan_84
Потребител

я стига само с лошото.Я кажете и нешто хубаво тези колеги които заминаха миналата година как беше вярно лие това което пишат колегите има ли хляб в тая ферма и без тва заминавам на там кажете ква е истината че да се подготвя психически. Мевси предварително
Публикувано на 15-03-2013 13:16 | RE: Denbrae Farm
dk12911
Потребител

Намира се в: България , Шумен
На 14.06 заминавам за тази ферма , някои знае ли нещо актуално за нея?
Публикувано на 21-03-2013 22:38 | RE: Denbrae Farm
dk12911
Потребител

Намира се в: България , Шумен
От хора който са ходили и ще ходят в тази ферма , общо взето разбрах че фермата е стабилна, ваизера вече не е този въпросния от 2009г. предимно се работело с брокули но и с картофи , в караваните са по 3-4-6 човека , фермата е сравнително малка 30-40 човека, в общи линии е добра. пак повтарям > ТОВА Е ИНФО. ОТ ХОРА С КОЙТО СЕ ЧУХ И ПИСАХ. wink
Публикувано на 09-06-2016 16:31 | RE: Denbrae Farm
beloslava_2006
Потребител

Здравейте,получих оферта за Denbrae Farm!Прочетох стари мнения за тази ферма,ако има някой който скоро е бил там и има актуална информация за тази ферма,моля нека да сподели!Това което прочетох от 2009 год. честно да си кажа малко ме плаши.
Публикувано на 08-08-2017 16:26 | RE: Denbrae Farm
stitches95
Потребител

Някой от тази година за тази Ферма cool

страница 2 от 2

< 1 2
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 23006 | Форумни мнения 28905 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 44 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Ia Stone
Бригадири в момента или преди малко във форума:
bimog27 kostadinov7 kontrola88 mitko55 Hristina1357 mariq73 Ia Stone diditu12 miama geri_74 ontario radomirov mimozi D_silva Emi_89 Jeni Diana Dimitrova Mitko_Stefanov Hoffman Ivo nikolcheto da4katakn miro75 Djako Milko mutiev

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти