>
>
>

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 01-12-2013 21:05 | RE: A C Goatham & Son ??????
PG32
Потребител

кои месец започва сезона на ябълките и крушите?

Публикувано на 11-12-2013 18:27 | RE: A C Goatham & Son ??????
emito_mikito
Потребител

две години подред с приятеля ми се връщаме и сме много доволни.сезона започва септември и е до началото на ноември.фермата вече не работи с конкордия,а с някаква агенция и тази година имаше само поляци и словаци, българи нямаше.
Публикувано на 14-02-2014 16:10 | RE: A C Goatham & Son ??????
Liuba
Потребител

Здравейте на всички нямам време да прочета коментарите на всички и да видя какво става,че и интернета ми е много бавен.. Искам да кажа че в момента работя в Goatham и съм адски доволна и от работата и от всички .. много се радвам че съм там макар да съм в Nickle Farm всеки ден пътуваме по 1 час това е уморително защото като свършим примерно в 8 и докато се приберем и става късно да изключим факта,че ако чакаме да дойде бусът да ни вземе .. чакали сме на студа по 1час и 20мин .. кофти но работата е страхотна и отношението им към нас искам там да се преместя и който че кандидатства за Бригада с цялото си сърце го съветвам да не тръгва с Конкордия ... sad пълни измамници .... най-добре влезте в нета и вижте линка на фермата и говорете с шефовете там .. хем и по малко удръжки .. Късмет на всичкии !! ))) razzrazz
Публикувано на 20-06-2016 15:58 | RE: A C Goatham & Son ??????
kimeto88
Потребител

здравейте искам да знам как мога да замина за тази ферма без фирми посредници . Писах на адреса на фермата обаче не иска да ми изпрати заявката и ме отхвърля . Някои знае ли как да се уредя там на работа .
Публикувано на 03-05-2017 22:24 | RE: A C Goatham & Son ??????
farms
Потребител

Здравейте, някой има ли оферта за AC Goatham and son и за кога е ?
Публикувано на 14-08-2017 18:55 | RE: A C Goatham & Son ??????
Nacho
Потребител

Здравейте искам да попитам някои ще може ли да разкаже за караваните и сичко останало??? благодаря

страница 2 от 2

< 1 2
Прехвърли се към форум:

Приятели
Литературен клуб
Работа в България
Бланка CV за работа
Какво се търси?
Регистрирани в сайта: 23032 | Форумни мнения 28954 | Качени: 3011 снимки
Посетители онлайн в сайта: 44 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Borislav888
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 ninja303030 miama bimog27 kontrola88 d georgieva Djako mariq73 Barragan fytbolistkata14 Elektra Borislav888 Ivo mitko55 ivelina95 bLqsuchko mimozi sisoko81 Milko mutiev s_vd kalata-glasgow D_silva sixkiller12 mitk012 kostadin90

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2017 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти