>
>
>

страница 6 от 7

<< < 3 4 5 6 7 >
Публикувано на 27-02-2014 13:09 | RE: Keymer Brook Farm
Dory1234
Потребител

sandanski писа:
kuzi88 писа:
Dory1234 писа:
Здравейте, аз и моя приятелка, заминаваме най-вероятно на 16 юни. Прочетохме доста негативни коментари , но вече сме се съгласили и смятаме да пробваме. Искрено се надяваме да има и положителни емоции в тази ферма. Искам да попитам, от къде можем да разгледаме снимки на фермата и общо взето на мястото, което ще ни стане дом за няколко месеца? Благодаря предварително

ами вземете си няколко опаковки валерян ще са ви нужни..защото нервите ви нз дали ще издържат... с най прекрасния ваизер бати ти ванйо :Д

Много ги обнадежди хората да си вземели валериан хората вече са приели и неказвайте само най лошото наистина никоя ферма не е читава но както отрицателни качества си има и положителни които несе споменават що се отнася до работата ако несе получи си правят трансфер и това е.

В крайна сметка, отиваме да работим наистина, предполагаме, че няма да е кой знае колко хубаво, приели сме тази мисъл вече, особено с повечето коментари,които изчетохме. Но ще видим, надяваме се след време да не добавяме и ние кофти коментари към тази тема.
Публикувано на 23-03-2014 12:09 | RE: Keymer Brook Farm
vania123
Потребител

[quote]Ann-G писа:
zdraveite .. az zaminavam na 23.06 zatazi ferma no nqkoi nqma li da kaje neshto pozitivno za taq ferma be hora sled kato prochetoh vsichki komentari zeh da se plasha[/quote
]

Здравей и аз съм за тази дата,то тука е рядкос да се прочете нещо позитивно на мен ще ми е за четвърти път да ходя на бригада за фермите в които съм била също четох много негативни коментари но като отидох и видях разбрах че не е така живот и здраве ще отида и там на место ще преценя рискувам и това е
Публикувано на 23-03-2014 18:57 | RE: Keymer Brook Farm
Gladiatora
Потребител

ами от толкова много хора щом всеки пише негативни неща значи не е от най цветущите ферми,направете си извод от това,вземете си валериян и успех с бат ви ванио )))))))
Публикувано на 26-03-2014 15:38 | RE: Keymer Brook Farm
petq123petq
Потребител

Здравейте, днес ходих в офиса и ми предложиха тази ферма. Заминаване на 14.06.2014 до 30.11.2014 г. много се зарадвах. Но сега като чета коментарите и се чудя какво да правя. Била съм в друга ферма, където се толерираха румънците, българи вайзери гледат да те прецакат, имаше си пикари и други който не се справяха добре с работата и съответно им даваха по 3 day off. С две думи нещо подобно на тази ферма. Казаха ми,че средно седмичното заплащане е 280 паунда в тази ферма. Това са цифри от миналата година, който ги бил дал фермера. Интересува ме ако се справяш с работата изкарват ли се добри пари. И нещо друго в офертата пише, че има само високи ягоди и малини. А доколкото разбрах има и ниски ягоди. Какви са нормите на малините, при нас бяха 4 кг. в час ?
Публикувано на 03-04-2014 01:09 | RE: Keymer Brook Farm
kuzi88
Потребител

petq123petq писа:
Здравейте, днес ходих в офиса и ми предложиха тази ферма. Заминаване на 14.06.2014 до 30.11.2014 г. много се зарадвах. Но сега като чета коментарите и се чудя какво да правя. Била съм в друга ферма, където се толерираха румънците, българи вайзери гледат да те прецакат, имаше си пикари и други който не се справяха добре с работата и съответно им даваха по 3 day off. С две думи нещо подобно на тази ферма. Казаха ми,че средно седмичното заплащане е 280 паунда в тази ферма. Това са цифри от миналата година, който ги бил дал фермера. Интересува ме ако се справяш с работата изкарват ли се добри пари. И нещо друго в офертата пише, че има само високи ягоди и малини. А доколкото разбрах има и ниски ягоди. Какви са нормите на малините, при нас бяха 4 кг. в час ?

здравеи,тук нормата е същата но 280 паунда вземат топ пикарите :Д,в тази ферма е същата работа българите вместо да те защитят те тъпчат... пълен ташак е тази ферма
Публикувано на 05-04-2014 21:04 | RE: Keymer Brook Farm
remd
Потребител

Искам да кажа на всички нови които се чудите дали да ходите в фермата отивайте и не се чудете най-важното за една ферма е да има работа за всички , а там има работа при всички положения е много по добре от България ако сте добри берачи ще изкарвате по 50 60 паунда на ден ако сте по слаби около 40 и като работиш 7 дена или 6 вземаш добри пари Отношението на Иван е такова защото иначе всеки ще си прави каквото иска ОСОБЕНО РУМЪНЦИТЕ НЕ ИСКАМ ДА КАЗВАМ ТОЧНО КОЛКО ПАРИ МИ Е ЗАРАБОТКАТА ЗА 6 МЕСЕЦА НО Е ДОСТА НАД 10000ЛВ
Публикувано на 08-04-2014 23:00 | RE: Keymer Brook Farm
kuzi88
Потребител

remd писа:
Искам да кажа на всички нови които се чудите дали да ходите в фермата отивайте и не се чудете най-важното за една ферма е да има работа за всички , а там има работа при всички положения е много по добре от България ако сте добри берачи ще изкарвате по 50 60 паунда на ден ако сте по слаби около 40 и като работиш 7 дена или 6 вземаш добри пари Отношението на Иван е такова защото иначе всеки ще си прави каквото иска ОСОБЕНО РУМЪНЦИТЕ НЕ ИСКАМ ДА КАЗВАМ ТОЧНО КОЛКО ПАРИ МИ Е ЗАРАБОТКАТА ЗА 6 МЕСЕЦА НО Е ДОСТА НАД 10000ЛВ

аве играч колко дена вземаш по 50-60 паунда ве 20 дена после ? аи по полека със заработака имало работа ква работа има е,затова правят номера и ни бавят защото като свършим по рано и няма ко да правим и трябва да се преберем ! А за дърйанието на баи ти Иван че не е добор към хората и ги тъпчи и унийава е така...
Публикувано на 03-12-2014 15:51 | RE: Keymer Brook Farm
Candy
Потребител

Нека и аз да изразя мнението си за тази ферма. Ако имате предложение за нея просто го отхвърлете без да се замисляте! Прегледах коментарите за фермата, абсолютно всичко е така. Отношението на бай Ваньо е повече от отвратително, да не говорим за Ник ! Бях там тази година работа имаше 1 месец и после по 150-130 паунда и пак ти скъсваха задника за нищо. Старите работници не ги юркаха така, но за сметка на това новите обираха всичко. Там все си слаб според Иван , все не може да се докажеш... Е отидох на друго място и се доказах! и най-важното ИЗКАРАХ ПАРИ.
Публикувано на 21-12-2014 22:42 | RE: Keymer Brook Farm
kuzi88
Потребител

Там е като в казарма и нямя пари.....не ходете там.....и собственика и мазната лоина топка са МНОГО ЗЛЕ.....devildevil
Публикувано на 12-09-2016 16:57 | RE: Keymer Brook Farm
skresh
Потребител
shugavvv https://facebook.com/Georgi Georgiev

Здравейте, предлагат ми работа в Пакхаус в тази ферма, аз и още 2ма приятели ще занимаваме евентуално на 20ти този месец, ако някой може да каже долу-горе как стоят нещата и като цяло има ли работа в Пак-а през месеците Септ-Януари ?!

страница 6 от 7

<< < 3 4 5 6 7 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23522 | Форумни мнения 29595 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 92 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Almar
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 skresh Kalin87 prevoz manekena_1 mitko55 zoriii marinexs sisi98 bochopz Farmworker brobro88 mirrrkooo elite1209 emo-ivanov ivis123 Kiki888 begleca_1 DS Matrix422 Nikiforof ivan_dmx Atipov93 ivanka81 tra... Flo_wer

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти